Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Kada se očekuje Android 11 za OnePlus 7 seriju?

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Isto kao za OP6 prosle god oktobar novembar desetka. Posvete se novim modelima a ove godinu stsre ostave za kasnije.
 
Ne znam da li još neko ima ovaj problem, ali me malko iritira.
U svakoj app kad šaljem ss sve normalno, jedino kad šaljem u messengeru jaaaako pokvari kvalitet ss-a, jedina pomoć je da kad uzmem da šaljem kliknem na edit i malko crop ss sa onim ugrađenim edit-om u messenger i onda bude ok.
Da li znate neko rešenje?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Znal neko da mi kaze koja je prava namena cemu sluzi onaj dualni sistem na oneplusu? Ima Vi i Gost?
 
Imam jedan zanimljiv problem.
Ne mogu da ricam preko blutut slušalica ili u autu.
Nebitno da li je normalni poziv, Viber, WhatsApp...
Sve je uredno povezano. Na bezicnim slusalicama npr slušam muziku, igram igrice, blutut stoji da je uparen...
To se desilo pre par dana tj tad sam skapirao
 
Meni radi bez probema, povezan na auto i 2 BT sluske.
Jesi probao da diskonektujes i ponovo povezes slusalice, kao prvi korak resavanja?
 
Jesam....
Prvo primetio na Autu pa diskonektovao, konektovao i neće. Posle vidim na par slušalica koje imam sa svakom je problem. Nešto je do podešavanja samo ne znam sta
 
Evo primer podešavanja trenutnih sluški, ne znam sta jos u samim BT podesavanjima moze da se konfigurise:
064e4136df69aaa1a7cba849c8360f2a.jpg


Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Hm, aj glupo pitanje, probaj da iskljucis totalni mute na telefonu (vidim gore da je ukljuceno) ?
 
To profil zvona. Inače telefoniranje preko telefona radi normalni i bez problema.
Sad resetovao sva podešavanja bututa i sve isto...
 
To profil zvona. Inače telefoniranje preko telefona radi normalni i bez problema.
Sad resetovao sva podešavanja bututa i sve isto...

Ma znam da je za zvono, nego ajde, mozda pomogne. Ne znam jel mozes da posaljes feedback na OP support ili otvori temu na OP Community, mozda ce tamo neko znati nesto pre nego sto predloze factory reset.
 
Pokušaću ali dok oni odgovore...
Inace sam sve pokušao što se blutut tiče. Jednostavno je neka dozvola u pitanju
 
Pokušaću ali dok oni odgovore...
Inace sam sve pokušao što se blutut tiče. Jednostavno je neka dozvola u pitanju

Clear cache za Bluetooth app i Reset Wifi, mobile & bluetooth opcije? Ova druga ce verovatno poskidati sve zapamcene wifi lozinke..
 
Idi u recovery i clear cache. Meni je to pomoglo kod problema sa wifi-jem

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Clear cache za Bluetooth app i Reset Wifi, mobile & bluetooth opcije? Ova druga ce verovatno poskidati sve zapamcene wifi lozinke..

Sve sam to uradio i nista.
Kolega mi poslao na PM pitanje jesam li radio klasičan restart.
Nije mi palo na pamet. Restartovao tel i sad radi.
Koja glupost.
Hvala mu do neba :)
 
Ne znam da li još neko ima ovaj problem, ali me malko iritira.
U svakoj app kad šaljem ss sve normalno, jedino kad šaljem u messengeru jaaaako pokvari kvalitet ss-a, jedina pomoć je da kad uzmem da šaljem kliknem na edit i malko crop ss sa onim ugrađenim edit-om u messenger i onda bude ok.
Da li znate neko rešenje?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
Niko nema ovaj problem?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
To je do njihove(fb) kompresije.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
To je do njihove(fb) kompresije.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
Ma nije, ni na jednom fonu nisam imao problem. Samo od kad sam na oneplus.
Takođe svi drugi normalno šalju, samo moj ss užas..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Gde kupiti Nillkin masku za OP7P a da nije iz Kine? Sve sto nalazim na oglasima ili u radnjama je za obicnu 7-icu.
 
Koja se preporucuje?
Ja sam uzeo official - sandstone i nylon.
Sandstone je bez konkurencije, ali ne traje dugo, stradaju ivice za par meseci.
Nylon je bumper case , ali je osećaj pod rukom užasan. Kao da držim neku igračku uz to je i klizav, ali je na oko prelep.
Ispade onaj silikon što se dobije još i najbolji
 
Meni je najbolji onaj njihov crveni case, on super leži u ruci i nije klizav. Šteta što ga više ne prave za 8ice [emoji22]

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Ja imam Spigenovu original masku
malo jače od godinu dana. Neverovatno kvalitetna maska

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Ja sam uzeo official - sandstone i nylon.
Sandstone je bez konkurencije, ali ne traje dugo, stradaju ivice za par meseci.
Nylon je bumper case , ali je osećaj pod rukom užasan. Kao da držim neku igračku uz to je i klizav, ali je na oko prelep.
Ispade onaj silikon što se dobije još i najbolji

Blagodarim, narucicu Sandstone.

Trenutno sam na nekoj silikonskoj koja em je predebela em proklizava i dosta se lepi. Pre par dana sam sreo lika sa nekom Nillkinovom maskom i prosto sam se odusevio, no nisam znao da imaju vise modela a nisam razmenio kontakt sa njim da se malo bolje informisem.
 
Ја сам баш задовољан са овим силиконским, добар грип, иду преко камере и преко дисплеја, лепо изгледају, коштају 2-4$...
7aab09bd43e6638cee07c601b5eaf042.jpg


ОнеПлус 7Т
 
Nazad
Vrh Dno