Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

ne,po ulozeno/dobijeno i teorijskim cenama ide prvo realme x2 pro,pa oppo reno ace,pa tek oneplus modeli.
 
Ti modeli ne ugrožavaju flagship ekipu tako da se ne mogu svrstati u isti koš.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Što 3 mene tiče za sve novce je to najbolja kupovina :)

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Evo mene na 7t pro.. Sada sam u fazi navikavanja [emoji16]
Ali sve u svemu, neverovatan osećaj haha

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Teško, ali daćemo mu priliku haha
Al ozbiljno, htc-u ništa ne fali, evo brat se obradovao kao i za svaki moj htc koji je njemu otišao haha

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Može neko da mi da gcam koji im se pokazao kao dobar?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Završavajte sa patkometrijom, sledeći post gde se budu poredili telefoni će biti sankcionisan.
 
Evo posle nedelju dana i instalacije i podešavanja svega i svacega, rezultati baterije.
4g i lokacija uvek uključeni, BT povezan stalno sa satom, sluškama i autom, sync 3 naloga. Nisam heavy user za igrice, malo probao CoD i testirao navigaciju, ostalo surf, fb, ig i ostale svakodnevnice.
Utisak mi je da malo brze spusti bateriju do 70-80% posle toga kako treba. Preko noci skine 4-5%.
677b38f455e2a5903b8fd8a7e9681739.jpg
9226a6b37ba65c81c014d7b8568bde01.jpg


Sent from my 7T using Tapatalk
 
Postoji li u meniju srpski jezik ili ga ovaj telefon ne podrzava?
 
Nema Srpski na OxygenOS

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Ja sam imao na htc-u uvek i nisam koristio, jer je užasno prevoditi tehnološke termine..

Ima li način da se skloni ikonica neaktivne sim kartice jer je ne koristim stalno al me smara ikonica ona precrtane kartice..

I jel vredi da ga root-ujem, msm jel ima nešto specijalno bolje za oxygen i sl?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Moj je dual SIM i ne koristim drugu SIM i nemam ikonicu tu.

Sent from my 7T using Tapatalk
 
Moj je dual SIM i ne koristim drugu SIM i nemam ikonicu tu.

Sent from my 7T using Tapatalk
Al nije isto kad je izvađena kartica fizički i kad je unutra samo je disable u podešavanjima..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Evo sad posle skoro dva dana korišćenja da kažem..
Fon leti, bukvalno je neverovqtno fluidan.. Oxygen je predobar ui sa mnogo opciju ja i jako fluidan.. Još 90hz ekran i to je wow..

Samo imam jedno pitanje, dok sam u messengeru npr, uglavnom kad je crna boja iza i kada se nešto vuče po njoj, ili kada se crna boja vuče, kao da se "mrlja".. Kao da ima trag za sobom haha..

Čitao sam to to je kao na amoled ekranu kada je smanjeno osvetljenje, kada je iznad pola to se ne vidi.. Msm nisam koristio nikad amoled ekran pa ne znam šta kako..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
To je normalno za amoled

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Isto tako je i kod mene, skroz je normalno. Opusti se i uživaj [emoji16]

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Hahha sad mi je lakše, hvala ljudi.. Msm nisam nikad koristio amoled, nisam imao formirano mišljenje za isti.. Ali crna je crna, i to je onako wow.. (ugašen pixel)..
Jel znate možda kako da izbrišem ikonicu kada karticu deaktiviram drugu, znači ne izvadim je fizički nego je samo deaktiviram?
I jel vredi root-ovati? Msm jel ima kao neki toolbox sa boljim opcijama za oxygen ili slično?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hahha sad mi je lakše, hvala ljudi.. Msm nisam nikad koristio amoled, nisam imao formirano mišljenje za isti.. Ali crna je crna, i to je onako wow.. (ugašen pixel)..
Jel znate možda kako da izbrišem ikonicu kada karticu deaktiviram drugu, znači ne izvadim je fizički nego je samo deaktiviram?
I jel vredi root-ovati? Msm jel ima kao neki toolbox sa boljim opcijama za oxygen ili slično?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

Pa instaliras magisk i to ti je to sve od rutovanja, pa posle kad polako iscitas xda ili tako neke forume, vidis da li zelis nesto od modova.
 
Ljudi moji, uzeo sam slusalice od htc u11 koje idu na usb type c.. Au kako se dobro cuje.. Mislio sam da se nece toliko dobro jer je htc imao neki program fabricki koji se upali kada ubacis susle (USonic) ali ovo je odlicno !
 
Jel nekog zezaju notifikacije iz Gmail app? Vidim da se dosta zale na to, meni prestale da stižu jutros a nista menjano nije. Do tada, sve sljakalo bez problema.
Iskljucio sam odmah sve optimizacije baterije.

Na Outlook app sve radi kako treba.

PS: krenuo 10.0.7 update:
https://www.gsmarena.com/oneplus_7t_oxygenos_10_0_7_update-news-40576.php


Sent from my 7T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Šetao se ja Valjevo reko da pitam po ovim radnjama da nemaju slučajno case-ove... Ja reko imate li šta za oneplus telefone, kaže jel to htc [emoji2361]
Gde je najbolje uzeti original? A da nije aliexpress itd, pa nek bude i malo skuplje

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Šetao se ja Valjevo reko da pitam po ovim radnjama da nemaju slučajno case-ove... Ja reko imate li šta za oneplus telefone, kaže jel to htc [emoji2361]
Gde je najbolje uzeti original? A da nije aliexpress itd, pa nek bude i malo skuplje

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
Video sam da jedan član sa foruma prodaje original maske na kp. Ne smem da reklamiram, pa ako ne možeš da nadjes javi mi se u pp [emoji16]
Ja sam sebi sa alija kupio original onu sand half wrap i odlična je

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Video sam da jedan član sa foruma prodaje original maske na kp. Ne smem da reklamiram, pa ako ne možeš da nadjes javi mi se u pp [emoji16]
Ja sam sebi sa alija kupio original onu sand half wrap i odlična je

Sent from OnePlus 7 Pro
Kačite linkove sa alija kad naiđete na nešto zanimljivo.
OnePlus 8 Lite / OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
https://bgr.com/2019/12/16/oneplus-8-pro-specs-vs-oneplus-8-lite-huge-leak-lists-all-specs/

IP53, 120Hz, IMX686, bez mogucnosti bezicnog punjenja
Manje-više očekivano, osim za op8 lite i mediatek?!

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pff opet bez bežičnog punjenja?! Bezveze...

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno