Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Pa nije isto kad na telefonu od 370€ zamena displeja košta 200-250€ i kad za telefon od 700/800/900€ traže toliko ;)
Ali je taj isti ekran Samsungov, koji svakako toliko košta..

Svakako ne bih dao dinara na bilo koji Samsung telefon i tačka.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Hteo sam da menjam sa drugarom OP 7 za S10, jer idealo leži u ruci i kamera je bolja, ali čim sam otključavao i koristio telefon, odmah sam se setio zašto ne koristim Samsung [emoji3]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Ja otišao obrnutim smerom :)

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Nikad ne bih mogao da se pomirim sa užasnim ui-jem Samsunga.. Jednostavno mi ne leži, niti je ikad ležao..

Da ima kao pre Samsung s(ubaci koju god broj želiš) ili note(ista stvar) Google play edition (čist Android), bio bi vredan pažnje telefon itekako..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Nikad ne bih mogao da se pomirim sa užasnim ui-jem Samsunga.. Jednostavno mi ne leži, niti je ikad ležao..

Da ima kao pre Samsung s(ubaci koju god broj želiš) ili note(ista stvar) Google play edition (čist Android), bio bi vredan pažnje telefon itekako..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
Ista priča...zena mi imala sve Note-ove, sad je na S9+, ali mi UI nikako ne lezi. Verujem da bi neki vanila android preporodio uredjaj. Na Note 4 sam ubacio Cyanogen/Lineage, drugi telefon skroz.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Sto ljudi sto ćudi...ranije je touchwiz bio realno bedan, sada sa novim ui nema šanse da bi se mogao vratiti na "golišavi" android...imao pixel 4 xl kratko i sve mi nedostaje...tipa scrollshot, gestures itd. Najbolja je opcija što Asus radi sa novim telefonima, daju pri prvom butovanju da biraš hoćeš stok ili njihov (unesrećeni) ui!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Zato i daju što znaju kakav je :)
One UI ima malo nelogican raspored. Bolji je od TW ali daleko od sabrsenog
 
Svako koristi UI koji mu se najvise svidja ili koji mu najvise "leži".
Probao sam sve "fabričke" UI-e svih proizvodjača koji se nalaze na nasem tržištu, i najvise mi odgovara Samsungov, i stari toucwiz, a naročito ovaj novi One UI.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Hvala.
Znači uglavnom može u kantu..

Lepo ja savetujem ljude da nikada ne uzimaju malo popularan mob ili venčanicu , ali džabe

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Zavisi koliko je oštećen...
Ako je samo staklo napuklo onda verovatno nije strasno.
Ako je arn ekran onda zamena ili kanta.
Jel 7 pro model u pitanju?
Ako je pro onda i na Aliju koštaju preko 200$.
Bas nerealno skupo. Sigurno nema zam3nskih nego samo orginala
 
Ogromne su šanse da je baš zamenski ekran, a ne originalni!
Nema veze što se radi o kineskom telefonu :)
 
Nisam još video štetu , videcu u petak. Ali je realno da je otišao ceo ekran.
Baš šteta , deluje da će opet da se vrati na apple :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako je pro onda i na Aliju koštaju preko 200$.
Bas nerealno skupo.

Ja ne znam sta je sa ljudima... Niti sta je to skupo?

Prvo hoce top Samsung Amoled i da bude 90hz ili 120 zakrivljeni ili ne, a onda bi da ga popravljaju za 20e kao neki kineski zamenski IPS. Drugari ne ide to tako.
 
To ja kažem.. Samsung ekran tog kvaliteta mora da košta.. Nebitno u kom je fonu i koliko taj fon košta

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ja ne znam sta je sa ljudima... Niti sta je to skupo?

Prvo hoce top Samsung Amoled i da bude 90hz ili 120 zakrivljeni ili ne, a onda bi da ga popravljaju za 20e kao neki kineski zamenski IPS. Drugari ne ide to tako.

Ko zna čiji je ekran sa Alija?
Više se isplati onda zamena u ovlascenom OP servisu ko ima živaca da šalje pa čeka da dodje iz Poljske
 
Što je nemoguće bez papira o online kupovini.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Verujem da ne. To su sve modeli švercovani iz Mađarske cenim.
Ko zna koji su to kanali :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ko zna čiji je ekran sa Alija?
Više se isplati onda zamena u ovlascenom OP servisu ko ima živaca da šalje pa čeka da dodje iz Poljske

Dobar je displej, da mogu oni da nabave jeftinije, nabavili bi. Drugar je menjao na S8, sa alija narucio i kaze da ne vidi razliku. Nisam video displej, ali kaze da je uporedjivao original, pored tog njegovog zamenskog, ista podesavanja i ne vidi se razlika. Oko 150 dolara je platio nasa carina mu uzela jos 1500 dinara. Original u servisu mislim da je oko 200e, tako da je ustedeo malo (po meni), a i imao srece.
 
Pa imao je dosta sreće...
Ja sam narucivao vide LCD-a za po 20-30 dolara. I nazalost neki su bili Problematicni. Pa je pitanje da li će prodavac priznati kvar a i ako prizna vrati uglavnom deo novca.
Ne znam je bi za tako skupi displaj priznao nešto. Kvalitet je uglavnom dobar i ne primeti se velika razlika ako se uopšte primeti
 
Stanje baterije danas..
4g / wifi pomešano..
Automatsko osvetljenje, 90hz, rezolucija automatski..
Povezano sa bt na mi band uvek, nfc upaljen uvek i normalno korišćenje uz igrice (cod jedna partija i simcity kad tu i tamo)...
Ugl ništa ne štedim samo cepam, tako da sam baš zadovoljan...
590f77bd0048ea81fada817c894dc0bd.jpg


Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Moje neko prosečno korišćenje ali kuci gde je signal telefonije dobar. Na poslu je lošiji tu mi SoT manji za nekih sat vremena.

6c0a0958f2e75a0b9dad8b11ef5cff26.jpg
d9bb5bae65e9a34b2562bff06f1af438.jpg


Sent from my OP7T using Tapatalk
 
Da, moram da napomenem da sam bio u očajnim uslovima dometa(bio u selu) skoro ceo dan..
A i kući mi često spada sa 4g.. Jedino kad sam na poslu je odličan 4g..
Takođe najmanje sam na wifi, jedino kad sam kući.. Sve ostalo 4g

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Signal i 4g jedu. Osam sati je odlično.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Nakon poslednjeg ažuriranja na 10.0.7 moj 7T Pro Mclaren se greje više a i brže. Nakon 10 minuta igranja npr CSR 2 igrice, koja je osrednje zahtevna telefon postane poprilično vruć. Ima li još nekoga sa ovakvim mišljenjem?
 
kAd izadje android 10 za oneplus 6 iste sam probleme imao. Grejanje brzo trosenje baterije i itd.. Ne ispeglaju dobro sistem a puste ga odma u opticaju
 
#Aliexpress € 2,00 45%OFF | For Oneplus 7T 7 Pro Case Silicon Slim Matte TPU Textured Rubber Shockproof Cover One Plus 7 Pro 1+7 Oneplus 7 T 7T Case Armor
https://a.aliexpress.com/_d6VZXCx




Ogromna preporuka za maskicu, baš sam prezadovoljan.. Precizni otvori, odlično prati liniju telefona, minimalna debljina, ide iznad kamere i iznad ekrana ima kao ona što se dobije uz njega.. Prijatna na dodir sa dobrim gripom i po mom mišljenju bolja od one što se dobije uz fon..
Takođe su dugmići baš prijatni za pritiskanje...

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ja sam sa Alija narucio https://de.aliexpress.com/item/4000325067495.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.61cc4c4dL2mLmB ali nisam nesto zadovoljan. Lepo izgleda, doduse dosta klizi u ruci, rupe se poklapaju kako treba ali kao da ima lufta malo. Koliko para toliko muzike.
Narucio sam i https://de.aliexpress.com/item/4000445363814.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.61cc4c4dL2mLmB, ocekujem da stigne pa cu da javim utiske i o njoj. Fabricki silikon sam jednom stavio i to je to, ne volim takve maske.
Od kad sam uzeo telefon, nosim ga u Ringke Fusion X, navikao sam na nju vec. Glomaznija je od ostalih ali i najbolju zastitu pruza kao i sam osecaj drzanja u ruci.
 
Verujte mi, obavezno probajte ovu što sam poslao, nije skupa a baš baš sam oduševljen.. Ima tri boje ja sam uzeo ovu dark blue.. Mnogo mi je bolja nego ova leva koju sam platio 8e na eBay-u.. U smislu prijatnosti u ruci.. Ova crna je više nekako kockasta, tvrđa je guma i ne prati liniju telefona kao ova što prati (zakrivljenost stakla pozadi, radi lepšeg ležaja u ruci i osećaja)
5b2f59be4db2221e0e7bfff0359c5686.jpg


Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno