Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Ko će se setiti mix 3, davno je to bilo. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo da se prijavim u klub :)))

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
To je tajna. [emoji4]
Inače telefon je ultra brz, procedura za root i sve ostalo vrlo jednostavna. Sad samo treba sve podesiti od nule.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Sad se može iskopati za ~€600 8/256gb verzija na oglasima. Po meni i jedini tel. koji možda vredi tih para.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sad se može iskopati za ~€600 8/256gb verzija na oglasima. Po meni i jedini tel. koji možda vredi tih para.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Nisam kod nas na kp video za tu cenu. Jel sam nesto propustio ili je toliko u belom svetu?

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Već otišao, bilo juče ybt
7593ba37e169826814d1ff8c7edbb168.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
To je bila najniža koju sam ja video. Uglavnom 8/256 nema ispod 700 nigde.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ko reskira, profitira. [emoji4]

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Evo malo kako kesira. Odavno nismo :)

dd64d228d771b2e7c743706c659b2975.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Jel neko raspoložen da mi proda case koji ide uz telefon? Iz nekog razloga ja nisam dobio nikakav u kutiji, bojim se da ga ne olupam dok ne stigne spigen koji sam naručio. Po prodavnicama u bgu me svi gledaju kao tele kad im tražim bilo kakav case za ovaj telefon.


Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
^Ili ja niaam video ili nisi napisao utiske o telefonu. Ajde kad budes imao vremana, napisi kako si zadovoljan sa radom i ostale utiske o telefonu.
 
Poslednja izmena:
Pa šta da napiše, nema ga ni 24h [emoji16][emoji56]

Sent from my Sony XZ2 Compact
 
^Ili ja niaam video ili nisi napisao utiske o telefonu. Ajde kad budes imao vremana, napisi kako si zadovoljan sa radom i ostale utiske o telefonu.
Pa ovako, za ovako kratak period mogu da kažem da je zver. Pored fantastičnog ekrana, jedan od jačih utisaka je OxygenOS koji je tako brz i fluidan da je to neverovatno. Imao sam p3xl, lepo je to radilo , ali ovo je neka druga dimenzija, verovatno zbog 90hz. Od opcija ima sve što meni treba, čak ni novu launcher nisam morao da ubacim, koristim stock launcher koji je odličan. Vibra motor je odlican, zvučnici takođe. Baterija obećava za sada, videću za koji dan kad se sve slegne.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Bio je prekjuce na kp, za 540e, vakum, 8/256 pro. Proveren clan prodavao. To je bila neverovatna ponuda.

Edit: Dosta mu je pala cena odjednom.

Evo na Mobilnom svetu na oglasima ima ga u vakumu za 520e. 8/256 pro
 
Poslednja izmena:
Jeste, zoveš i onda se niko ne javlja. To su sve lažni oglasi. Kad sam hteo da kupim, koga kod da sam zvao ili nema, ili se čeka deset dana da stigne.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Klasican pokusaj rusenja cene. Zato onaj od 700e nije lazan oglas. Razmisljao sam i ja da ga kupim, ali em je preskup(za mene), em nema garanciju, tako da sam odustao od kupovine.
 
Što se tiče garancije, može da se kupi sa 12m garancije prave i ostvarive, u prvih 7 dana ako se nešto desi telefon se menja novim (više info na PP, da ne reklamiram ovde).
7 Pro je po meni najbrži android trenutno (preuzeo mesto 6T), verovatno će biti do pojave nekog 8 Pro.
 
Najjaca strana OP je softver. Najbolje korisnicko iskustvo i najbolji softver na nekom mobu generalno, ne samo kada je Android u pitanju.
 
Ja nisam verovao da to tako lepo radi sve do sada. Stvarno su odradili dobar posao. Arnova vidim da radi na gcam, videćemo da li senzor ima potencijal.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Jeste, zoveš i onda se niko ne javlja. To su sve lažni oglasi. Kad sam hteo da kupim, koga kod da sam zvao ili nema, ili se čeka deset dana da stigne.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

Ja sam planirao da ga kupim, i kada sam zvao čovek mi je rekao cenu, garancija 12m i čeka se 7 dana da stigne, što u principu nije problem. Čovek ima gomilu ocena i to sve pozitivne.
Druga je stvar što sam ja odustao od telefona.
 
Poslednja izmena:
Ja sam planirao da ga kupim, i kada sam zvao čovek mi je rekao cenu, garancija 12m i čeka se 7 dana da stigne, što u principu nije problem. Čovek ima gomilu ocena i to sve pozitivne.
Druga je stvar što sam ja odustao od telefona.

Imao sam i ja takvo iskustvo 2 puta, narucio tel. (kod 2 razlicite osobe), ali na kraju me zovu 1-3 dana kasnije i kazu da je cena ipak veca, uz izvinjenje da su pogresili. Zato ne veruj u vanserijski niske cene, sve dok ti telefon ne stigne. ;)
 
Kod ovog čoveka je cena veća, da kažem regularna bila, ali se opet čeka telefon. Odustao sam i vratio se na iPhone.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l kod OP 7 mora da se upali ekran da bi se koristio FP ili moze i sa ugasenim ekranom?
 
Ne može sa ugasenim ekranom.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno