Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Neko je sa 6T 8/128gb imao free manje od 1gb, dobro kešira oos

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Има ли негде да се купи добро стакло за 7т да није оно ђубре од 500 динара у плавој амбалажи.

OnePlus 7T
 
I šta sad neki profi da kaže pošto su podeljena mišljenja.
I ja bih 12gb ram, ali samo je to prednost oneplus 7 pro tih 4gb ram, jel neko s iskustvom može da kaže da li znače ili ne, mislim i za naredne godine šta će sve izaći neće valjda za 5-10 god trebati tih +4gb ram na 7T Pro?
Ali ako će mi stvarno trebati. Ne znam, da ne pogrešim samo :D
 
Nece ti trebati vise ram memorije

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Niti ćeš posedovati taj telefon kroz 5 god.
 
Ни осам не треба, него ајд...

OnePlus 7T
 
Ни осам не треба, него ајд...

OnePlus 7T
Bukvalno.. Meni je overkill ovih 8gb rama što imam, da ne pričam da nisam ni blizu da popunim 100gb od 256

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Ja imam Mclarena sa 12gb rama, to sluzi samo da se kaze da ima 12...wow...vidi ga baja. Mclarena sam uzeo zato sto je po meni jedan od lepsih telefona u tom trenutku na trzistu bio i zato sto sam hteo OnePlus naravno :) Sto se tice svakodnevne upotrebe, meni zauzetost ram memorije ne ide preko 5-6gb, a igram par zahtevnijih igrica i volim ponekad split screen da upalim. Tako da, to da li je 8gb ili 12gb mislim da to u svakodnevnici uopste ne pravi razliku. Da nije bilo Mclarena u tom trenutku i da ja nisam imao srece prilikom kupovine istog, 100% bih uzeo "obican" 7T Pro i ne bih se pokajao. Tako da, po meni tih 12gb i nisu neki plus, meni je vaznije sto je taj cpu malcice jaci i sto ima out of the box Android 10. Eto...
 
Ma da, bukvalno 7t pro klasičan i nema greške.. Čak i protiv 8 i 8 pro.. Ovaj full ekran ne može da zameni ništa..

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Zasto mi na 7T zakiva chrome kad otvorim xxx sajteve? Znaci sve ok bude al kad ukucam neki od xxx sajtova on zakuje zaledi se?
 
I meni se to desilo ali na 7pro. Zamalo žena da me nahvata, više ne pokušavam.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Hahah I meni se dešava, redovno. Radio sam hard reset i ništa. Jedino rešenje da se umanji app, pa da se ponovo uđe

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Pre Oneplusa sam imao huawei to mi se nije desavalo. Mozda ovaj Oxygen OS ih prepoznaje kao virus jer poznato je da ti sajtevi su puni virusa :)
 
7Т има Самсунг дисплеј (ако је некоме битно)

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
I 7t pro.. Ali i 7 pro koliko ja znam

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Poručio danas 7T Pro, pišem detaljno kad stigne, znam da nema na asphalt 9 60fps i uzo sam 8gb al nadam se da u 5-10 god neću žaliti što nisam uzo 7 pro s 12gb...
 
5-10 година....ма важи....

ОнеПлус 7Т
 
Što? Koristio sam dual core 8 godina, to što koči, oneplus 7t pro će da se uspori kao da je dual core ili će da završava poso? Ne živim na telefonima, planiram da mi radi normalno najmanje 5-10 godina, šta je tu loše, za ovu cenu?
 
Baterija će fizički da ti popusti u trećoj godini.. Prosto zakon fizike za ove baterije..

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Poručio danas 7T Pro, pišem detaljno kad stigne, znam da nema na asphalt 9 60fps i uzo sam 8gb al nadam se da u 5-10 god neću žaliti što nisam uzo 7 pro s 12gb...
Sretno lepo da te sluzi. Jedno nedelju dana do 10 dana ga isprobaj dobro pa nam napisi jednu recenziju. Imam 7T uzeo sam ga zbog ravna ekrana i jeftinije cene al znaci ce mi detaljno o 7T pro jer su slicni.
 
Sretno lepo da te sluzi. Jedno nedelju dana do 10 dana ga isprobaj dobro pa nam napisi jednu recenziju. Imam 7T uzeo sam ga zbog ravna ekrana i jeftinije cene al znaci ce mi detaljno o 7T pro jer su slicni.
Evo ja koristim 7t pro od oktobra ili novembra prošle godine.. Šta te zanima?

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Baterija će fizički da ti popusti u trećoj godini.. Prosto zakon fizike za ove baterije..

Sent from my HD1913 using Tapatalk

5 godina je realno da OP7T pro radi zadovoljavajuće.
Baterija ako se ne "siluje" brzim punjacima može da zadrži do 80% kapaciteta u narednih 5 godina.
10 godina je već preterano, baterija će riknuti a tel neće biti upotrebljiv tj imaće jako ograničeno koriscenje
 
Ma fon će biti i više nego sposoban nakon 5 godina.. Baterija će polepo izgubiti kapaciteta.. Al ono, zameniš ne šta sad..

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Da li je neko mozda dobio switch u One Plus launcheru da moze da prebaci sa Shelfa na Google Discover? Video sam da je to omoguceno na launcheru v4.5.6. Instalirao sam apk ali nista, sve isto...
 
Zanima mene koliko drži baterija, kakva je baterija i koji si telefon imao pre njega neka uporedba? :)
Bio sam na htc U11..

Baterija sa auto brightness, always in 4g (wifi kući samo), bt za mi band, nfc i nikakva štednja izgura na 5.5h sota otprilike.. Stvarno je super oltimizacija baterije..

Telefon je generalno zmaj, nema šta da mu se zameri.. Nema stvari koja neće raditi fluidno i dobro na njemu.. 90hz je ludilo..

Takođe za mene velika prednost je notchless display

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Super služi za sada. Stigao pre par sati. 52% bio kad je došao, dopunio na 100 i sad kad pišem ponovo je 52%. Otprilike 5 sati korišćenja.

Da li može nova baterija da se kupi?

Poslano sa mog HD1913 koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno