Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Imao sam pixel p2xl I p3xl, bilo je to fluidno ali ni približno kao op7 pro, pritom oxygen OS ima toliko korisnih opcija koje stock rom čine neupotrebljivim. P3xl me nervirao dodatno jer sam imao problema sa pozivima, i dan danas ne verujem da je to rešeno, neverovatno da telefon tog ranga nije u stanju da obavlja primarnu funkciju. Kad bi oneplus napravio manju verziju ovog telefona bio ni savršen, to je moja jedina zamerka ovom telefonu.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

Kakva je razlika u night sight fotkama sa Gcam na P3XL i OP7 Pro? Jedino što me vuče ka P3XL je jedna od najboljih point-and-shoot kamera na tržištu, takođe sam fan stock androida, ali vidim da Oxygen ima dosta prednosti. Na U11 već ozbiljno počinje da me frustrira potraga za 'savršenim' Gcam portom, kakva je situacija na OP7 Pro po tom pitanju?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Gcam portovi su odlični za op7 pro, imas dve opcije sa gcam 6 I dve sa gcam 7. Ja trenutno koristim arnova gcam 7.0 sa nekim custom xml i vrlo sam zadovoljan, žena često nešto slika i rekla mi je da su fotke bolje kod mene u poređenju sa njenim iphone xs.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Pratim ovu temu i moram da priznam da bi rado probao OP7, imao sam OP3... Ali me odbija veličina telefona, nekako mi više odgovaraju manje dijagonale.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Evo na brzinu okidoh dve slike, bez podesavanja ikakvih u obe app, fokus na casu:

Gcam:


Stock:


Uredjaj imam svega nekoliko dana , pa sam jos u fazi cackanja i podesavanja svega pa i ne mogu da ocenim jos kameru.
Gcam sam nasao neku Urnyx05 (v1.5) i za sad radi ok, neka druga verzija Gcam mi je imala Force Close, pa sam ostavio ovu.
 
7T narucen, 8/256GB kinez. Nadam se da necu imati problema sto je China verzija.
Javljam utiske kad stigne
 
Evo ga neki mali update, 90MB.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
7T narucen, 8/256GB kinez. Nadam se da necu imati problema sto je China verzija.
Javljam utiske kad stigne

Oneplus telefoni se vise ni po cemu ne razlikuju (eu/cn) osim punjaca i OS-a koji se flashuje na oxygen za 10 minuta ako dobijes hydrogen. Sve ostalo je identicno.
 
Trenutno imam Mi 9T pro a razmisljam da kupim Oneplus 7 pro,jel neko koristio oba modela i moze li da napise prednosti Oneplus 7 Pro u odnosu na Mi 9T pro?
 
Ima drugar 9T Pro, pre toga 9T. Meni stiže 7 Pro za vikend 99%, pa mogu da uporedim.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa bolji tel u svakom smislu,probao sam tel nema stvarno je odradjen bruka.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Trenutno imam Mi 9T pro a razmisljam da kupim Oneplus 7 pro,jel neko koristio oba modela i moze li da napise prednosti Oneplus 7 Pro u odnosu na Mi 9T pro?
Op7 pro ima bolji ekran, ois na glavnoj i telephoto kameri, bolji vibra motor, bolje zvučnike, kvalitetnije je izrađen, i ip68, iako to zvanično nigde ne stoji.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Imao sam One Plus 7 Pro, a sad imam Mi 9 T Pro. Ukratko rečeno, sedmica radi mnogo fluidnije i brže. Nešto je veći od devetke i to je bio jedini razlog zašto sam ga prodao, mada se sada pomalo i kajem...
A ako mi rođak ispuni obećanje, da će kupiti od mene Mi 9T Pro, ponovo uzimam Ono Plus 7 Pro.

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja sam prešao sa 9T na OP 7 ako znači nešto. OP fluidniji osetno. Pošto mi ni jedan skin osim Miui-ja nije odgovarao, nisam ništa posebno očekivao od Oxygen-a, sada teško da bih sa OP prešao na neki drugi brend, i to prvenstveno zbog Oxygen-a. Ekran mi je na oba dobar, zvuk na zvučnicima neuporedivo kvalitetniji na OP (jedan od faktora koji je presudio da ga uzmem). Kamera bolja na OP, ali nije ništa specijalno ako fotkaš na auto. Na 7 Pro imaš i telephoto i zum, na 9T su one bile ok, prosek, ne znam kako je na 7 Pro. Baterija mi drži identično kao na 9T tako da je super, u proseku izvlačim 5.5 - 6h SOT. Prednja je solidna na oba, možda na OP za nijansu bolja. Na 7 Pro dobijaš i notchless 90hz ekran što je meni ogroman plus, ultrawide kameru i telephoto, tako da mogu da zamislim kakav je feel koristiti tu mašinu. Ja ga nisam uzeo prvenstveno zbog veličine, i obična sedmica mi je velika, jedini telefon koji mi idealno pasuje u ruci je S10.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Danas zvao VIP, nemaju ga više na stanju. Ne može on line, a nemaju ga nigde ni u jednoj poslovnici.Nema ga ni na kp-u. Izgleda se svi snabdevaju kod istog dobavljača.
 
Ja sam u NS u centru uzeo jedan jedini primerak u gradu koji su imali.
Kad sam im rekao koji telefon hoću prvo su me tri puta pitali da ponovim a onda kad su ga doneli okupilo se njih par radnika da vide šta je to :D
 
Ja sam u NS u centru uzeo jedan jedini primerak u gradu koji su imali.
Kad sam im rekao koji telefon hoću prvo su me tri puta pitali da ponovim a onda kad su ga doneli okupilo se njih par radnika da vide šta je to :D
Pa šta ti "radnici" rade tu ako ne znaju ni koje telefone nude korisnicima?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Izgleda da su optimistično nabavili 20 komaTa za celu zemlju... [emoji102][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Danas zvao VIP, nemaju ga više na stanju. Ne može on line, a nemaju ga nigde ni u jednoj poslovnici.Nema ga ni na kp-u. Izgleda se svi snabdevaju kod istog dobavljača.
Nadam se da će moj koji je naručen u utorak i kome danas piše da je proveren ugovor, uslovi šta već biti isporučen..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Praznici nam stižu, a ja ipak čekam 8. Uff dobra cena.
f22c70ae9a83980cc4df44945fe039ee.jpg


Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Odlična je cena, ako su ovo kanadski dolari?
To mu dodje oko 455e

Sent from my 7T using Tapatalk
 
McLaren i 7t Pro su izašli u oktobru (.. pa oni generacije krenuli da izbacuju na svakih mesec dana)?

Kada da očekujemo 8t Pro onda?
 
Verovatno oko februara.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Verovatno oko februara.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Onda odustajem od 7t Pro. Ipak i dalje ne razumem, do sada sam bio u Xiaomi taboru, oni ne izbacuju modele na mesečnom nivou. Oneplus se drži tog marketingškog trika? Pa evo, ja prvi neću da pratim tu suludu trku.
 
Izbacuju od 2016 dva modela godišnje. Ta druga T verzija ima nešto za nijansu bolje, što krajnji korisnik ne oseti u realnom radu.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Izbacuju od 2016 dva modela godišnje. Ta druga T verzija ima nešto za nijansu bolje, što krajnji korisnik ne oseti u realnom radu.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Relativno se slažem između Pro vs 7t Pro modela.
Ali 7 vs Pro, ili 7t pro, ne bih se složio.
Pa i dva modela, godišnje, je previše.
U principu, uvek preskočiš jednu generaciju, što mu dođe kupovina drugog fona na godišnjem nivou,a to sam do sada radio i na Xiaomi-u.
 
Odlična je cena, ako su ovo kanadski dolari?
To mu dodje oko 455e

Sent from my 7T using Tapatalk
Da kanadski. Odlična cena. Za uloženo/dobijeno ovo je najbolji telefon trenutno.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Po ceni u Kanadi

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno