Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Onda je to po meni korak unazad u odnosu na klasican FP pozadi koji je imao OP6. Dva pritiska umesto jednog...
 
Dodje ti na isto. Čim uzmem telefon u ruke, pojavi se ambient display i radi otisak. Prednost je i što sada možeš da otkljucas telefon otiskom i dok je na stolu.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije korak nazad. Ima Wake up. Samo digneš telefon i staviš prst, trenutno otključava.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne može sa ugasenim ekranom.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
Jel to vazi i za op7 pro? I ja bih rekao da je korak unazad, jer bi to znacilo da ne moze da se upali dok stoji na stolu, cec mora da se podigne...

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Edit: cini mi se da na mi 9t radi otljucavanje na ugasenom ekranu, ali provericu opet kod drugara koji ga ima.
 
Poslednja izmena:
Ima double tap to wake.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Standby drain je brutalan.


Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Kod ovog čoveka je cena veća, da kažem regularna bila, ali se opet čeka telefon. Odustao sam i vratio se na iPhone.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sto rece kolega, ne verujem nista dok mob ne stigne.
Imao sam par slicnih situacija. Preko 1000 pozitivnih, poznati prodavci, narucim mob uz obecanje da stize za nedelju dana, prodje 10 dana i nista. Zovem, jos uvek nije stigao. I naravno odustanem, nisam bas dokon da cekam 2 nedelje i vise. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Izašao oxygenOS 9.5.10

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Jes, ja ga skidoh preko Oxygen updater jer mi nije ovako davao opciju.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Drugari jel ima neke razlike izmedju usa verzije (sa oneplus sajta) i evropske. Npr u bandovima ili slično, ne razumem se tu baš najbolje :)

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Sve su iste koliko sam ja video.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Odlicno ako su iste. Može drugar da mi donese iz usa pa se razmišljam da li da uzimam tamo. Na oneplus sajtu je 700$ 8gb verzija

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Bolje dodaj jos malo i idi na 12/256, nije da treba 12gb, al' kad već ima.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa nije ni mala doplata za nešto što mu verovatno neće ništa značiti u realnoj upotrebi.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Iskreno ne treba mi 12gb,doplatio bih za verziju od 8 što mi izlazi 700$

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
@SretenBG meći :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Aj sad udri stock vs gcam kao djilke svojevremeno što je napravio poređenje sa tvojim mi8 [emoji56]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
SretenBG,

Probaj i ovu verziju, takođe je i za tvoj telefon (generički podržava mnogo verzija telefona): Urnyx05 v1.8 + Eszdman v3 beta library (za one koji ne znaju: učitavaju se kroz Settings\Advanced\Custom libs).
Jeste da mi je za Main kameru malo više napucano oštrenje nego što volim, ali je zato sa Ultra-wide kamerom odradio posao za sve pare - ni jedna druga konfiguracija ne može da mu priđe (bar je u mom slučaju tako).
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-urnyx05/

P.S.
Moraš da deinstaliraš bilo koju prethodnu Gcam veziju!
 
Poslednja izmena:
evo i mene u klubu nakon P30 Pro i S10+, kupljen OP7 Pro jucer.
Sad se malo igram pa cu napisat usporedbu ta tri modela.
Zasad je odlican [emoji16]

Sent from my GM1911 using Tapatalk
 
Ajde ako ti nije problem i neko poredjenje kamera,hvala
moze naravno, malo sam slikao, veceras i sutra cu malo vise kameru upregnuti na prvu mi je slabija i od s10 a pogotovo od p30pro.

Sent from my GM1911 using Tapatalk
 
Meni to vise odgovara, mozes telefon da otkljucas dok stoji na stolu...

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 
Da li imate problema da se uključi ekran dok pričate kada mu stigne neka notifikacija? Imam 7pro plavi i crni i na oba se to dešava.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Kakvi su utisci posle par dana korišćenja? Jel stvarno 90hz ekran pravi čuda? [emoji16]
I kakav je battery life?

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Da li imate problema da se uključi ekran dok pričate kada mu stigne neka notifikacija? Imam 7pro plavi i crni i na oba se to dešava.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Dešava se i meni. Mislim da se to dešava svima. Meni je tako oduvek na OP telefonima.
 
Nazad
Vrh Dno