Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Stigao mi spigen ruggen Armour iz Amerike.. Znači uvek koristim ovaj case za sve telefone i baš je zakon.. Kvalitet, ne udebljava mnogo, odlično sve leži u mikron..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Мени стиже данас силикончић из Кине, јако добар квалитет, отвори савршени, једино што има онај осећај као да држим гумицу за брисање оловке. Свеједно удобан силикон са поставом изнутра. Био је 3.5$...
781153fcf2fdb5653e5d22d2401f85f3.jpg
c84b9071eb2eb61767e3aa0a5c7190e5.jpg
e2943eb2d15a5a8f75967c916824b9ef.jpg


ОнеПлус 7Т
 
Kako da nadjem ovaj na aliju pod kojim imenom svide mi se? Imam neku tanku providnu pozutela vec a kamera strci pa moram uvek da pazim gde ga spustam da kameru ne ofasam.
 
Kako da nadjem ovaj na aliju pod kojim imenom svide mi se? Imam neku tanku providnu pozutela vec a kamera strci pa moram uvek da pazim gde ga spustam da kameru ne ofasam.
RSD 400.54 20%OFF | GKK Original Liquid Silicone Case for Oneplus 7 7t Pro Case Anti-knock Baby-Skin Touth Feeling Cover for Oneplus 7 7t Pro Coque
https://a.aliexpress.com/_d8PHsqF

ОнеПлус 7Т
 
Kupio Oneplus 7 pro, nebula blue, 12/256, EU, 630 eura. Bez garancije, fabricko pakovanje. Poslije savrsenog poco f1, koji jos uvijek koristim ponekad, ovo je veliki napredak u svakom pogledu. Baterija 6+ sati sot, brz, lijep na oko, zvuk fantazija, displej beskonacan...

Kamere ok, neke stvari treba otkriti, postoji problem skintone-a, tu mrlja, ali ako se fotka na 48, problem nestaje. Ultrawide ok, telefoto bas pravi dobre slike do 5x, poslije malo edita, izgledaju dobro i na laptopu.

Probao sam neke gcam portove, ovaj kao sve obuhvata, ali tek cu da se igram.

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog1268/

Bas dobar telefon.
 
Ako neko ima 500+ eur za tel., kontam da ima in~200e u slucajnu najgoreg kvara. Ja to tako gledam, možda grešim.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Pravu garanciju ovdje daju samo operateri, konkretno ht eronet, najjeftinija tarifa,koja mi ni ne treba, plus slabiji oneplus telefon, izadje preko 80 maraka mjesecno na dvije godine.

Piljarske garancije ne smatram relevantnim. Ne pokrivaju nista, ne garantuju nista.
 
Kupis auto star 10 godina,das dosta novca ko ti daje bilo kakvu garanciju?On je covek kupio nov uredjaj ako ce da se pokvari boze moj nije smak sveta.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa za te pare je mogao uzeti 7t pro sa garancijom ovih sto donose iz Madjarske i jos da mu ostane kusur
 
Svaka ti čast, dati tolike pare za 7 Pro i još bez garancije. :d
Realno mogao je i 7T Pro da se pazari. I osmica.
Solidan je to napredak u odnosu na F1, skoro u svemu sem u kameri. Glavna kamera je ipak bolja na F1, ali OP7 ima i ultrawide.
Mogao si i Mi 10 za 550e sa garancijom, pošto si već došao sa F1 i MIUI ti je poznat.
Ali ajde, bitno da te lepo služi i da si zadovoljan.
 
Zasto nema update neki evo sad ce dva meseca skoro? Nekako Oneplus je uvek mesecno slao neke zakrpe i poznati bili po tome sad se ucutali nesto. Huawei posta bolji po tom pitanju. Posedujem 7T verzija androida 10.0.11 global.
 
Kupis auto star 10 godina,das dosta novca ko ti daje bilo kakvu garanciju?On je covek kupio nov uredjaj ako ce da se pokvari boze moj nije smak sveta.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Auto mozes lako popraviti, OnePlus telefone i zamenski delove bas i nećeš tako lako pronaći. To je problem.
 
Zasto nema update neki evo sad ce dva meseca skoro? Nekako Oneplus je uvek mesecno slao neke zakrpe i poznati bili po tome sad se ucutali nesto. Huawei posta bolji po tom pitanju. Posedujem 7T verzija androida 10.0.11 global.
E to je ono sto sam pisao dok sam imao 7t pro. To im je jedna od osnovnih stavki pri reklamiranju a ispade da su sporiji od Samsunga. Meni lucno nije bitno da li ce mi update stizati redivno svakog meeeca ali ako ti je to jedna od stvari koje reklamiras onda moras to i da ispostujes. Tada su neki pametnjakovici pricaki da je kriva korona itd i stose uopste bunim medjutim vidi se da problem i dalje pistoji
 
I na 7T Pro isto

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pa kažem da je i meni došao haha
BTW ja sam oxygen Updater preveo na srpski

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Nisam, nešto nisam rad da testiram stvari kao pre, volim da je stable.. Čak nemam želju ni za root..
Šta vi mislite o ovim njihovim slušalicama?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pomenu neko betu. 7T mi je dosao sa betom jer je imao vlasnika pre mene. Nerviraju me bagovi na betu i ja posle ubaci stable.
 
Mislio sam na ove buds

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Svaka ti čast, dati tolike pare za 7 Pro i još bez garancije. :d
Realno mogao je i 7T Pro da se pazari. I osmica.
Solidan je to napredak u odnosu na F1, skoro u svemu sem u kameri. Glavna kamera je ipak bolja na F1, ali OP7 ima i ultrawide.
Mogao si i Mi 10 za 550e sa garancijom, pošto si već došao sa F1 i MIUI ti je poznat.
Ali ajde, bitno da te lepo služi i da si zadovoljan.

Ja sam u Sarajevu, tako da... Cijene su daleko vece nego kod vas, jer je ponuda losa.

Glavna kamera ni slucajno nije bolja na f1, primijetio sam inace da su fotografije na 7pro bez greske s iskljucenim hdr.

Hvala, zadovoljan sam.
 
Teško da je bolja kamera na OP7. To samo dok se ne zumira možda zbog napucanijih boja, kad se malo zumira vidi se koliko OP7 ima lošiji kameru, sve je mutno i stopljeno. Pričam za Gcam, kod stock kamere je još lošija situacija.
 
Nazad
Vrh Dno