Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Može li neko da prokomentariše kvalitet vibra motora? I ako je moguće da uporedi sa najboljima u ovom polju (iphone, pixel..) ?

Hvala unapred.
 
Vibra motor je odličan, u rangu samsunga, daleko bolji od ostalih androida, ali ispod nivoa jabuke, oni su tu bez premca.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Daa, na 7t pro je baš odličan.. Nmg ni da pišem kakav osećaj.. Nešto što nisam baš doživeo do sada..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
OP6 je imao los vibra motor a nije nesto puno bolji ni na mate 20 pro kojeg sad imam trenutno.
 
Ima li kakve znacajnije razlike izmedju 7 pro i 7t pro.. mislim da je bolje ici na 7 pro!? Jeftiniji je koliko toliko..
 
Nema bitne razlike

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ima li kakve znacajnije razlike izmedju 7 pro i 7t pro.. mislim da je bolje ici na 7 pro!? Jeftiniji je koliko toliko..

Ako hoces vidljivu razliku onda ides na McLaren verziju. Najviše zbog brutalnog izgleda.
Inace izmedju 7pro i 7t pro su razlike skoro pa nikakve i ne vredi 50-100e vise zbog malo bržeg procesora kojeg mozes samo osetiti na antutu testu
 
Sve to pada u vodu ako se stavi case [emoji4]

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Imam Mclaren verziju i stvarno brutalno izgleda, ali iskreno samo dizajn je razlika ono što je primetno u odnosu na 7 Pro i 7T Pro. Čak ni tih 4 gb rama više u odnosu na 7T Pro ne znači puno u svakodnevnom korišćenju, to ti je samo da kažeš da imaš 12...Čak ni SD 855+ nije neki apgrejd, taj klok od 3 GHz-a kada se duže koristi telefon ne znači ništa, greje se više i kraće traje baterija. Po meni jedina razlika u odnosu na 7 Pro je paint job i Android 10 out of the box.
 
Ja ću od danas malo da ga furam bez case-a dok sam u kući.. Iskreno potpuno novo privikavanje da korišćenje telefona sam dočekao.. Ipak mislim da koliko god da je lepši bez ičega mi je praktičnije sa case-om.. Klizi jako iz ruku..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ja sam stavio dbrand,em je lepši em ne kliza.
Probao juče da vratim case iz zezanja,baš mi bio smešan telefon :D
 
Nez, nekako ga lakše kontrolišem kad mi je onaj predobri case na njemu.. Dal pipam slučajno sa strane ili šta ne znam..
Koji si dbrand uzeo? Može neka slika kako izgleda?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Razlika je valjda i što ima makro na 7t pro ali kome još to treba [emoji847][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
"The OnePlus 7T Pro is very similar to the OnePlus 7 Pro, offering only a couple of upgrades. We get a processor update and a slight battery increase, as well as a new colour option.

Aside from that, there are a couple of new features on the OnePlus 7T Pro, such as super slow motion at 960fps and a new macro mode, as well as a new matte glass finish, but that's pretty much it.

If you're considering an upgrade from the OnePlus 7 Pro, we'd say it's probably not with it this time round, but for those looking to upgrade from an older OnePlus device, the 7T Pro is a great device. "


I maaalko brže punjenje..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Koji si dbrand uzeo? Može neka slika kako izgleda?
Nije neka slika, nisam imao čime bolje da uslikan.
de270f8e54e7458a76a3995e730cb266.jpg
 
Baš sam istu kombinaciju hteo da uzmem, ali nekako mi ne ide uz plavi telefon...

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Kako se zove ono što ti obmotaju ceo telefon zaštitom i miran si?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I dobri su ,ne kliza tel uopste posle stavljanja folije,oko 4000din je ceo tel,sve zastite
 
E hvala ljudi.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
E sad, radi li ušće, to sumnjam :D

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Nebitno, proradiće. A i nije mi još stigao telefon.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I ja sam sa U11 na 7t pro prešao haha

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Edit :na subjektivni osećaj sam mislio...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Odlično. Kolika je razlika u veličini?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Iskreno ja nisam primetio da mi je teže koristiti i slično.. Jer stvarno lepo leži u ruci.. Oduševićeš se, jer jednostavno mnogo više ekrana imaš ispred sebe u odnosu na ceo telefon..
Sve u svemu sve pozitivno bez preterano mnogo navikavanja.. Jedino mi fali long stiskanje za flashlight kad je fon zaključan (squeeze funkcija na U11).. Ali sam to donekle rešio da gestures na lock screenu

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Zanima me Oneplus 7T. Trazih temu na ovom forumu al ne nadjoh je o njemu pa bi nesto ako moze savet u vezi njega. Ima mate 20 pro trenuto huawei, vredi li sa njega prelazit na oneplus 7t obicni. Prvenstveno me zanima kamera dal je bolja na 7t?
 
Zanima me Oneplus 7T. Trazih temu na ovom forumu al ne nadjoh je o njemu pa bi nesto ako moze savet u vezi njega. Ima mate 20 pro trenuto huawei, vredi li sa njega prelazit na oneplus 7t obicni. Prvenstveno me zanima kamera dal je bolja na 7t?

Imao drugar P30 Pro, bolje boje su na 7t, nocni mod i zoom bolji na P30P. Gcam na 7t kaze u nocnim uslovima skoro rame uz rame sa P30P. Dizajn je subjektivan, znaci osim tom zuma sve ostalo na strani 7T.
 
Nazad
Vrh Dno