Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Znači postoji njihova radnja :)
To oppo radnja ili baš OnePlus ?

Pošto osobu u Kini mrzi da naručuje sa njihovog sajta :/

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Znači postoji njihova radnja :)
To oppo radnja ili baš OnePlus ?

Pošto osobu u Kini mrzi da naručuje sa njihovog sajta :/

Sent from my MI 8 using Tapatalk

E to ti već ne znam reći, kapiram da je to onaj fazon kod njih gde u okviru jedne prodavnice imaš šurnes brendova. Bilo je samo reči o tome gde će se najbrže uzeti jer je čekanje na isporuku bilo tipa 3 dana što je bilo knap ortaku. Kapiram da ga Oppo drži u prodaji.
 
Stigao 7T, Kinez. Koliko videh nema nikakvih problema sa panelom.
Vibracija mnogo jasnija, ekran bombona, fingerprint iznenađujuće brz. Jedino čime (trenutno) nisam zadovoljan je kamera pri snimanju, ne slikanju. mislim da to može dosta bolje.
Za ove novce (u Kini) razvaljuje.
Cestitke na kupovini. [emoji4]
Cime konkretno nisi zadovoljan kada je video snimanje u pitanju?
 
Verovatno stabilizacijom i jacom saturacijom boja. To mu uzimaju za zlo razni jutjuberi. Meni ne bi smetalo
 
Jedino ako su nesto zeznuli na novijim modelima. Ja sam bio prezadovoljan video snimanjem na OP6. Stabilizacija je bila perfektna, tesko da moze bolje od onoga. [emoji4]
 
Jedino ako su nesto zeznuli na novijim modelima. Ja sam bio prezadovoljan video snimanjem na OP6. Stabilizacija je bila perfektna, tesko da moze bolje od onoga. [emoji4]
Izgleda da jesu nesto zeznuli, OIS + EIS ne moze ovako lose raditi. Ja sam na A2 sa Snap cam imao bolji EIS nego ovaj na 7T, a A2 nema OIS (doduse kvalitet snimka je 5 puta bolji na 7T) . Kvalitet slike je meni vrhunski, 4K 60FPS snima u 160Mbps bitrate, izgleda top, boje, dynamic range, ostrina, ali pri tome nema EIS u tom modu, samo OIS.
U modovima sa 30 fps vidi se da radi i EIS+OIS ali opet nije toliko stabilno, ne mozes se opustiti, moras opet da hodas ko po jajima :)
Super steady mod je extra stabilizovan, cak nema ni veliki krop, ali je kvalitet videa uzasan za 1080p. U ovom modu mozete bukvalno skakati i sprintati koliko dobro radi.

U sustini ko ima mirne ruke, ima zivce i zna da snima, ovo je extra telefon jer nudi dosta modova plus 4K wide u 30FPS.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Nisam ni ja zadovoljan nešto snimkom. Nema super steady ali EIS + OIS na 4k/1080p 30fps rade super posao, čak mi ok izgleda i 4k/1080p 60fps. Stvar zbog koje sam razočaran su detalji u LL, pokušava softverski da ispegla šum i zamulja sliku, kao da je neki beauty mod upaljen na max. Više mi se sviđa Mi 9 snimak samo sa EIS-om, realnije boje, nisu prejake kao ovde (još držim ekran na sRGB modu i jake su baš) i ima više detalja noću.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Odlicna cena, plus se dobija i original case. [emoji4]
S tim da u ovom slucaju ne bi smelo biti dileme o tome sta je bolje uzeti, 7 Pro 8/256GB vs 7T 8/128GB, a cena ista. [emoji4]
 
Vidim sad, uskoro i u Norveškoj. Bilo bi sjajno da dođu do idućeg petka.
 
7T 440e na E-bay... Kineska verzija naravno ali salju iz EU Lagera.
Jel na njemu Oxygen ili Hydrogen instaliran?
Kakva su iskustva sa kineski verzijama?
Prodavac daje kao garanciju 2 godine. Ne znam koliko je iskoristiva.
Da napomenem da narucujem u Nemackoj ne U Sr
 
Ja sam OP 7 uzeo kinesku verziju, iz Moskve. Stigla je regularno sa Oxygen-om i band 20. Sve radi najnormalnije. Verujem da je isto stanje i za taj.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Ovde pise da ima band 20 i G-Play.
Regulatno je 550e... Ne znam da li se isplati 100e vise dati za EU model...
 
Ne naravno, ako ima Oxygen i band 20, ne bi trebalo da imaš dileme. Ne doplaćuješ za bolju kameru, ili više rama pa da se dvoumiš [emoji16]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Ima li neko slican problem sa GBoard. Mislim nije problem nego mi jednostavno ide na zivce :)
Gboard nikako ne ide u "full screen", odnosno ne ide do dna na ekranu nego ima ovaj neki medjuprostor dole kao na slici... Na Mi9T Pro gboard koristi cijeli ekran.
Ne vidim nigdje postavku da ovo podesim, u settings pod Apps to display in fullscreen nema gboard...
32c828867e9205a86ac54a4514552fe0.jpg


Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Isti slučaj. Koristim isključivo gboard .

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
c0da41331c61b53eb06894295c911de5.jpg
 
Poslednja izmena:
To je do androida 10, ubačen je taj prostor zbog lakšeg kucanja, kao na iosu.

OnePlus 6T
 
Nema to veze sa Andr.10.
Kod mene na Mi 9(Andr.10 + MIUI 11) toga nema:
PSX-20191125-204358.jpg
 
Zato što imaš navigaciju dole, to uglavnom odignu kada je upaljen FSG.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Tako je, baš smo nedavno o tome pričali na OP6 temi, čim je pušten apdejt. Meni stoje tasteri dole, tako da nema razmaka, ali forumaš koji ima uključene FSG ima taj razmak.
 
Posaljka iz Hongkong-a... Podleze carini verovatno i 50e skuplji
 
Rekao bih da je ovo finalna cena.
 
Poslacu im pitanje da li je cena sa svim troskovima i da li se placa evenfualno carina. Hvala na sugestiji
 
Op 7 pro 450e novi po oglasima u de...da je malo samo manji tačno bih pao u iskušenje [emoji849][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno