Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Ne bih ja to znao da zalepim [emoji23]
Stavio sam ovu foliju u bg za 2500, sve je savršeno leglo osim to da se vidi da ima nešto, nije načisto neprimetan kao fabrička npr kad se gleda na svetlije stvari na ekranu...


Nisam mislio za punjenje, nego to šta ima znači za stopiranje punjenja itd

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Mislim da je to ubaceno i u iOS od pre mozda godinu dana.
 
Al ja ne spavam nikad isto, zbog mnogo razloga... Tako da neće moći da mi nauči navike haha

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Kako globalno problem a samo jedan korisnik se žali?
I druga stvar u cpu-z ja nemam opciju da vidim kapacitet baterije.
 
Mora root za to. Komšija se isto žali na lošiju bateriju, ima op7p par meseci. Sačekaćemo nekog odavde ko ima root.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ja sam na 7t pro prezadovoljan baterijom

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Meni na 7t skoro svaki dan prelazi 6h SOT i ostane uveče 20% baterije.
Daleko od rekorda ali završava stvari sto se mene tice
 
Ja imam root i cpu-z, ali mi nigde ne pokazuje kapacitet baterije.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
Sys/class/power_supply/battery/charge_full
Ako možeš proveri vrednost.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Evo SS.
8e52fc609f8aa3ab92509db988b9812e.jpg


Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Pozdrav,

Imam trenutno S10 i nisam najzadovoljniji trajanjem baterije, performansama u igrama (Exynos varijanta),u svakodnevnom koriscenju je sve extra i u 4g signalu tj izgubi se pa mu treba duze da se konektuje na neku stanicu opet. S obzirom da One Plus 7T Pro ima sad u Vipu, da li to znaci da cemo ubuduce imati OnePlus telefone u Srbiji ili ne?
Da li bi ste vi presli sa S10 na 7T Pro? Da li ce po vasem misljenju 7T Pro biti dobar telefon za 2020? Kakvi su vam utisci? Hvala
 
Ja prešao sa note 10 + na 7 pro i masu sam zadovoljan :)

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Ista stvar kao kolega iznad, pogotovo jos sto je gcam ispeglan sad pa mi je i kamera top,jedino sto nedostaje je olovcica i bezicno punjenje
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,

Imam trenutno S10 i nisam najzadovoljniji trajanjem baterije, performansama u igrama (Exynos varijanta),u svakodnevnom koriscenju je sve extra i u 4g signalu tj izgubi se pa mu treba duze da se konektuje na neku stanicu opet. S obzirom da One Plus 7T Pro ima sad u Vipu, da li to znaci da cemo ubuduce imati OnePlus telefone u Srbiji ili ne?
Da li bi ste vi presli sa S10 na 7T Pro? Da li ce po vasem misljenju 7T Pro biti dobar telefon za 2020? Kakvi su vam utisci? Hvala
Sve preporuke da uradis prelaz :) telefon je zver.
Da se samo javim, eto me opet u ovim " kineskim" temama.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Svejedno ti je, isti su bandovi.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
1903 je 50e skuplji pa mi je bilo sumnjivo.

Sent from my P30 Pro using Tapatalk
 
Kineska i internacionalna verzija pa zbog ti je razlika

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Uzmi jeftiniju i ne razmišljaj mnogo. Nema razlika nikakvih

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Imao juče update Choroma i od tad ne radi...
Reinsralirao i opet isto... Jos neko?
 
Meni je Chrome jutros instalirao bas dugo (stoji Installing status), pa sam ga pustio da zavrsio, nisam ga koristio. Posle nekog vremena (1h) je radilo ok.
 
Ne znam o čemu se radi...
Reinstalirao i instalirao i opet ne radi.
Sad moram Alternative da koristim :D
 
Pozdrav društvo,
Evo da se pohvalim, postao sam i ja vlasnik ove zverke. Uzeo sam 7T Pro Mclaren, ali sam ga dobio po ceni regularnog 7T Pro. Za sada, prezadovoljan. Od sutra kreće zezanje sa GCam-om i ostalim sitnicama.
 
Pitanje. Da li znate vi, koji ste u tom kratkom periodu uzeli 7T Pro preko Vipa koji je ovlašćeni servis za OnePlus u Beogradu? Hvala
 
Daj link od prodavca u inbox bajo
 
Nazad
Vrh Dno