Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Pitanje u vezi Oneplus 7 modela da ne bih listao celu temu.

Planiram da prodam 9t i uzmem 7-micu 8/256 po super ceni pa me interesuje ima li nekih stvari na koje treba obratiti pažnju i ima li potencijalnih problema. Sumnjičav sam jer ga ima u Moskvi po ceni 370-400e u brda radnji a nekako mi je to jeftino pa sam posumnjao na neku boljku koja mu je spustila cenu na njihovom tržištu a nisam upoznat. Nisam imao prilike koristiti Oneplus, nemam dileme da li je nadogradnja, verujem da je zverka samo me kopka gore navedeno...

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk

Ne sekiraj se ti zbog cena, to se naši "preduzetnici" malko više ugrađuju.
Slobodno ga kupi, da vidiš šta je brz i fluida telefon, ni jedan mu trenutno nije ravan....

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Slazem se. Jedino ce valjda ostati isti senzori kamera, pa ce zajednica za gcam biti dobra, jer je realno to aspekt gde najvise zaostaju za konkurencijom. Mada opet, nikada gcam ne moze da radi i bude sredjen kao kod modela koji imaju iste senzore kao Pixel modeli. Bar je do sada tako bilo..
Ima GCam koje su posebno radjene za One Plus, konkretno sam jednu takvu koristio na sestici i bio prezadovoljan rezultatima.
Takodje video snimanje stock kamerom je odlicno.
Mislim da se stvara pogresna slika jer sveukupno gledano OP ima odlicne kamere. Zaista su nijanse u pitanju izmedju flagship modela vodecih proizvodjaca u danasnje vreme. [emoji4]
 
McLaren Edition


oneplus-7t-pro-mclaren-edition-leak-2.jpg


oneplus-7t-pro-mclaren-edition-leak-1.jpg


oneplus-7t-pro-mclaren-edition-leak-3.jpg
 
Predobar. Već ga pikiram za decembar.

Jedino ako uspem da progutam što nema Wireless punjenje...

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
To ne bi smeo biti deal-breaker kada je ovakav mob u pitanju. [emoji4]
 
Pitanje u vezi Oneplus 7 modela da ne bih listao celu temu.

Planiram da prodam 9t i uzmem 7-micu 8/256 po super ceni pa me interesuje ima li nekih stvari na koje treba obratiti pažnju i ima li potencijalnih problema. Sumnjičav sam jer ga ima u Moskvi po ceni 370-400e u brda radnji a nekako mi je to jeftino pa sam posumnjao na neku boljku koja mu je spustila cenu na njihovom tržištu a nisam upoznat. Nisam imao prilike koristiti Oneplus, nemam dileme da li je nadogradnja, verujem da je zverka samo me kopka gore navedeno...

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
Obicna 7-ca ili 7T? Dobra cena. Uskoro cemo imati vise mesta na telefonu nego na desktopu gde imam 4TB [emoji23]

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Poručio ga, sutra stiže, mislio sam da će mi 9T zadovoljiti potrebe, ali Mi 9 osetno brže radi pa me bacio u razmišljanje da jurim 9 pro, međutim nalete ovo za 383e na kraju za 8/256 i nisam mogao da odolim, hteo i na 9t pro da pređem, ali ovde OIS i stereo presudili.

Koristiću ga sa nalepnicama dan i ako se svidi ostaje, ako ne oglasi...

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
To je obicna sedmica? Koliko je onda 7 Pro u Rusiji? [emoji4]
 
Ja cekam 7t, tacno sredina koja mi treba izmedju 7 i pro. Za razliku od 7ice ima 90hz, a u odnosu na pro ima ravan displej koji mi vise osgovara. Ako bude izmedju 500 i 600 8/128 (a morao bi), onda nemam dilemu.
 
Pošto kod nas Mi9 Pro neće stizati, preselio sam se u ovu temu. Nemam previše vremena za detaljna analiziranja, cena OP7 Pro, početna, će biti kod nas koja?

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Predobar. Već ga pikiram za decembar.

Jedino ako uspem da progutam što nema Wireless punjenje...

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Po čemu je on bolji od verzije bez "McLaren Edition" natpisa na poleđini?

Послато са SM-T510 уз помоћ Тапатока
 
U principu, jedina razlika (izuzev eksterijera) jeste što kreće sa 12/256GB, umesto sa 8/256GB.

edit: McLaren Edition 810€

Zanimljive činjenice:

According to Canalys, OnePlus currently takes the fourth position in Europe in both over $400 and above $600 segments. However, it has only around 2.2 per cent to 2.5 per cent share. While the brand is popular in Nordic countries, OnePlus has yet to show its brand power against Samsung, Apple or Huawei in Western Europe. For example, OnePlus has a 9.5 per cent market share in Denmark and 28.4 per cent in Finland (second after Samsung) in above US $600 range in Q2 2019.

Interestingly, the United Kingdom has been OnePlus’ largest market in Europe, where it has a 4.5 per cent market share in over $600 segment, which is close to Huawei’s 5.9 per cent. However, OnePlus is far behind Apple and Samsung, which have a 50 per cent and 38.3 per cent market share, respectively.
 
Poslednja izmena:
Ovi su jači od Samsunga. [emoji23]
Ništa, keva će se obradovati novom mobu.
53d009a2cac7a7da4c9d8487bc78dd56.jpg


Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Brate više dobiješ kod braće Roma na buvljaku... [emoji3]

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Nova tema za T modele ? :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Predobar. Već ga pikiram za decembar.

Jedino ako uspem da progutam što nema Wireless punjenje...

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
7T pro bi trebalo da ima wireless cini mi se.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
7T običan ozbiljno skuplji od 6T. Prošle godine sam uzeo 6T za 5300 kr, pre toga običnu šesticu za 5200 kr, 7T je sad 6300 kr. Videću da li će biti akcija nekih za black friday.
 
McLaren je stvarno bruka. Najlepsi dizajn danasnjice.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Stvarno je mclaren prelep, koliko znam on dolazi samo kao verzija 12gb rama?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Meni bi bila nemoguca misija iskoristiti tih 12GB. Cista patkometrija. :)
 
u emiratima 7t 8/128 oko 485e.. znaci da ce brzo kod nasih dilera na oko 530,540e. Verovano best buy za te pare , ali cu ja cekati black friday pa onda naruciti preko poznanika koji tamo zive i rade :) nadam se da kod njih postoje pravi popusti u to doba godine
Ostaje jos 5 dana pa da se vidi cena i u Kini :)
 
Poslednja izmena:
Jel neko imao (čuo) na 7 Pro problem sa ekranom poput onoga što je bilo sa Mate 20 pro? I na kraju koja je razlika izmedju 7 pro i 7t pro?

Sent from my HUAWEI using Tapatalk
 
Nisam čuo za bilo kakve probleme.

Razlika u korist 7T Pro: 855+, macro mod, malo veća baterija.

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno