Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Da li je iko dobio ota update za android 10?

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Kakva je baterija uz full korišćenje?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Narode isplati li se prodati OP6 8/128 stanje 9,9/10 za nekih 300e i dodati jos 250 za 7 pro 8/256? Nista mi ne fali na sestici, radi kao sat od prvog dana ali svideo mi se ovaj pa ne znam jos da li da se upustam u to.

Ne smeta mi sto nema 3,5mm, kamera je svakako bolja od sestice mada telefon retko kad koristim za fotkanje (prednju nisam upalio ima 3 meseca sigurno) tako da to nije problem. Najvise me privlaci ekran 90hz, to sto nema notch i sto je zakrivljen, generalno dizajn ceo ona nebula plava mi je prelepa. Baterija isto cujem i logicno je da je bolja, Oxygen je skandal dobar mogu misliti kako tek leti na sedmici.

Da li je neko napravio slican prelaz ovde pa da da neko misljenje, ima li poente i vredi li za te pare? Na studentskom sam budzetnom planu pa nisam bas za rasipanje
 
Ima jedan na oglasu cini mi se za te pare.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mislio sam da je našao nov. Te polovne stare X dana ne razmatram jer gotovo nikad prodavac nema baš nikakav dokaz o starosti. Bolje dati 50e više za nov telefon.
 
Pardon trebao sam da kazem da zivim u Rusiji, od 540 do 650e se krecu cene 8/256, sve zavisi od prodavnice. Godinu dana garancije je standard, neke daju i dve.
 
Onda svakako vredi menjati, zasto da ne. Realno ima dosta lepih poboljsanja u odnosu na OP6. [emoji4]
 
12gb samo ako hoćeš da se hvališ okolo da imaš 12gb rama na telefonu, potpuno nepotrebno realno, i 8gb je previše.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Zavisi kakav si korisnik, ali zaista je tesko zamisliti da je nekome 8gb RAM-a malo. Cak i 6 ce ti zavrsiti posao, al' ako planiras da uzmes telefon na duze staze, onda svakako 8 iz predostroznosti. 12GB je sto se kaze overkill, bespotrebno i beskorisno bacanje novca.
 
U pravu si donekle. Za prosecnog korisnika jeste bolja kupovina S10 Plus/Note 10 Plus, tu dileme nema. Pre svega zbog podrske/garancije/dostupnosti. Mada iskreno, da OP ima kod operatera, verovatno bi broj onih koji bi OP7 Pro uzeli pre S10 Plus/Note 10 Plus, bio na nivou statisticke greske.
Ne slazem se da je OP vencanica. Podjednako brzo i lako sam ga prodao kao i svaki drugi mob. [emoji4]

Ne mora biti, evo kod mene ga ima kod operatera pa opet nisam video nikoga još da ga ima... Svi su na Samsungu i na iP
 
Zato sto ljudi nisu upoznati maltene. Culi su da je Samsung lider u mobilnoj industriji i to je to. Doduse, ako je u pitanju Samsung sa Snapdragonom onda je potpuno druga prica.
 
Pitanje u vezi Oneplus 7 modela da ne bih listao celu temu.

Planiram da prodam 9t i uzmem 7-micu 8/256 po super ceni pa me interesuje ima li nekih stvari na koje treba obratiti pažnju i ima li potencijalnih problema. Sumnjičav sam jer ga ima u Moskvi po ceni 370-400e u brda radnji a nekako mi je to jeftino pa sam posumnjao na neku boljku koja mu je spustila cenu na njihovom tržištu a nisam upoznat. Nisam imao prilike koristiti Oneplus, nemam dileme da li je nadogradnja, verujem da je zverka samo me kopka gore navedeno...

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Nema šta da brineš, telefon radi kao švajcarski sat. Baš nikakve probleme nisam primijetio, nikad zaštekao nije, nikad ni jedna aplikacija pukla...
 
Ljudi znaju za iPhone i Samsung, to je osnovni problem.
Nakon dužih analiza, definitivno uzimam 7T Pro.
Danas je prezentacija u Londonu.

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Pametan izbor; ako ti dimenzije odgovaraju, nema bolje!

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Visim stalno na mobu, mrzi me da sednem za komp.

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
McLaren edition, njamiiii... [emoji4]

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Ironično da Meklaren ne bude sa 512gb bar

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Za 3 sata u Londonu.

Stream ide ovde:
https://youtu.be/GTTOa_pheTU

Btw jedan klijent iz Londona mi je bio u gostima prošle godine, kaže da je OnePlus kod njih vrlo popularan.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Rumuni opet poranili:
https://www.evomag.ro/solutii-mobil...-fi-4g-dual-sim-android-albastru-3771031.html

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Ako je sve kao sa ovog linka, ne vidim zasto bi neko isao na 7T Pro a ne na 7T ili 7 Pro (u zavisnosti od dimenzija i zakrivljenosti ekrana) kojima ce se cena vec stabilizovati prilicno (pogotovo kod 7 Pro modela).

7T Pro donosi SD855+ (cista glupost po mom misljenju) i to je to. Marginalno veci kapacitet baterije... Ostalo sve isto kao na 7 Pro koliko vidim.
 
85mAh veća baterija

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Po mom misljenju najbolja stvar kod predstavljanja novih T verzija ce biti pad cena obicnih/"starih" modela, pogotovo kod nas na KP. [emoji4]
 
Slazem se. Jedino ce valjda ostati isti senzori kamera, pa ce zajednica za gcam biti dobra, jer je realno to aspekt gde najvise zaostaju za konkurencijom. Mada opet, nikada gcam ne moze da radi i bude sredjen kao kod modela koji imaju iste senzore kao Pixel modeli. Bar je do sada tako bilo..
 
Nazad
Vrh Dno