Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Meni je žao što nisam uzeo S10 umesto ovog OP 7 [emoji20]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Pa prodaj ga i kupi s10

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ne znam i zasto si isao na OP7 pored Pro verzije(ok malo je skuplji) i pogotovo sto sad spada cena kao luda S10 liniji?
 
Kasno je sada jer bih hteo nov S10. Za OP7 bih izvukao oko 500€ na KP tako da mi se ne isplati. Ipak mi Samsungov OneUI bolje legao...

Uzeo sam običnu verziju jer nisam hteo tu pop up kamericu

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Kazi mi samo kako ostvarujes garanciju? Naso sam par njih koji prodaju i kazu da istu ostvarujem preko njih ako zatreba. Na pitanje da li telefon reklamiraju tamo gde su nabavili mi ne odgovaraju.Pretpostavljam da uredjaj nabavljaju iz Madjarske, postos svi uglavnom iz Subotice.Ili se popravlja u bilo kom servisu tamo odakle su.
 
Uzeo sam svoj OP7 preko Amazona. Platio sam, dostavili mi na drugovu adresu i mi poslao ovde. Nisam ni razmišljao o garanciji...

Inače, je l se zna kada će Android 10?

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Postoji već sad u open beta verziji. Stabilna neće još mesec dana sigurno, možda i više.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Video sam da ima beta verzija, ali čekam stabilnu. Hvala na odgovoru

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Kazi mi samo kako ostvarujes garanciju? Naso sam par njih koji prodaju i kazu da istu ostvarujem preko njih ako zatreba. Na pitanje da li telefon reklamiraju tamo gde su nabavili mi ne odgovaraju.Pretpostavljam da uredjaj nabavljaju iz Madjarske, postos svi uglavnom iz Subotice.Ili se popravlja u bilo kom servisu tamo odakle su.

Ako ti nesto znači, provereno znam da se garancija ostvaruje preko onoga od koga kupiš, naravno u radnji odakle ga oni nabavljaju. Detalje ne mogu na forum, ali pokriven si sto se tiče garancije od godinu dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koja je najbolja gcam za 7 pro ? Ortak mi uzeo mob pa da mu nabacim to sutra..
Taman da vidim kako gazi tih 90hz :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koja je najbolja gcam za 7 pro ? Ortak mi uzeo mob pa da mu nabacim to sutra..
Taman da vidim kako gazi tih 90hz :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Ja nisam našao neku koja je dosta bolja od op kamere, sve mi je dosta slično i bez root-a ne može da se menjaju kamere

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Danas igrom slučaja završio u vodi. Zvanično je atestiran, preživeo je kupanje. [emoji4]

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
@SretenBG Kažem ja da ti treba da snimaš yt recenzije [emoji1787][emoji772]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Kada uploadujem fajl na google drive preko wifi, sve radi normalno. Kada prebacim na data, neće da uploaduje. U podešavanjima aplikacije sam omogućio upload preko mobilnih podataka. Čistio sam keš i resetovao app i sva ta standardna rešenja i ništa. Imam OP7, šta bi mogao da bude problem?

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Da nisi potrosio podatke?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema u Srbiji. Mozes naci na oglasima (kupujem prodajem) sa godinu dana garancije i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko ja znam nema, a sto se tice KP garancije od godinu dana, ja sam je uvek iskoristio kada je trebalo, tako da ne vidim zasto bi bio skeptičan po pitanju te garancije od godinu dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zaboravio sam da napišem da sam koristio ovaj mob pre par dana , naravno ortakov..
I onaj displej je bukvalno fantazija , da jedan oppo izvuče onako nešto [emoji15]

Jedino što je telefon nešto veći , ali cenim da se čovek brzo na to navikne kada mu je gotovo ceo mobilni ekran :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel moguce da nema tema i dalje za 7T i 7T Pro ili ce se diskusovati ovde?

Ovo cudo nisam imao prilike da koristim, ali bih se za T verziju vrlo verovatno lako odlucio :)
 
Jel moguce da nema tema i dalje za 7T i 7T Pro ili ce se diskusovati ovde?

Ovo cudo nisam imao prilike da koristim, ali bih se za T verziju vrlo verovatno lako odlucio :)
Ja nisam zapazio ništa specijalno različito u odnosu na non t verzije. Jesam li nešto propustio?

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Kod OnePlus-a nema kao kod drugih proizvodjača nižeg i srednjeg segmenta telefona. Razlike izmedju obicne i t verzije su minimalne i nema greske ni sa jednim od telefona koji kupiš.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno