Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

40e staklo vs 300 za displej :)
 
2/3 rešeno, našao sam ga na 45 dolara na Amazonu. Mogu ga relativno lako dobaviti, hvala. Još da istrazim instalaciju...
Edit : nema šanse da ja ovo sam postavim, nema veze...
Sent from my GM1910 using Tapatalk
Pogledaj da nema dual pack u ponudi, ja uglavnom to uzmem, imaš 3 lepka...ako iz 3x omašiš onda [emoji57]
45 dolara za zastitno staklo, komedija.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Šta da ti kažem, svakakvih nas ima! Kad ti jednom 50e spase 300+ počneš da menjaš mišljenje [emoji6][emoji2772]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Svako staklo stiti isto, ne moze to od 50e da stiti bolje, moze samo bolje da izgleda.

Svakako je preskupo i besmisleno, na 2-3 telefona da stavis prakticno je otplacen zamenski ekran..

To je ekvivalent "originalnih" maskica za 30-40e, tracenje novca :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja imam ovaj hidrogen gel, za sad je ok. Nema dobrih zaštitnih ispod 30-40e za zakrivljene ekrane.
b612eee3cf5031f9c1c9c456ee3661a6.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Svako staklo stiti isto, ne moze to od 50e da stiti bolje, moze samo bolje da izgleda.

Svakako je preskupo i besmisleno, na 2-3 telefona da stavis prakticno je otplacen zamenski ekran..

To je ekvivalent "originalnih" maskica za 30-40e, tracenje novca :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Naravno da nije svako isto! Pa čak i ova koja se lepe celom površinom (ona što se lepe samo po ivicama neću da komentarišem uopšte) ima ih sa većom/manjom refleksijom, glatkoćom itd. Probao gomilu stakala, whitestone je jedino na kojem mi korišćenje odgovara više i od fabričkog.

Opet kažem niko ne tera ni mene ni tebe da kupimo isto. Ja znam da mi je ekran na N9 spasilo pomenuto, a sve i da nije, uzimaću ga za svaki naredni telefon! [emoji2772]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Polako, nisam rekao da je isto, nego da isto (ili slicno) stiti :D

Naravno da ce na tom od 50e ugodjaj biti bolji, danas mnogi fusare na oleo premazu, na Xiaomi telefonima npr. je blagi uzas, sa hidrogel folijom od 2$ lepse klizi prst.

Svako ima pravo na misljenje, naravno, za telefon od 1k eur mozda i nije lose staviti :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Zar nema posebni hardver u 7t pro za taj macro?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Za 20ak € se može zalepiti folija u MobileOutfitters-u, što ja opet gledam kao da je previše za jednu zaštitu za ekran, ali opet sam je uzeo, jer nisam imao alternativu. Ranije sam davao po 10e u najgorem slučaju, 40+ je već previše po mom mišljenju. A od pada telefona na ekran me spašavalo često zaštitno staklo od 1-2$ bolje nego skuplje varijante što sam koristio, tako da nema pravila, najviše zavisi od pada/udarca ili neke treće stvari koja potencijalno može da utiče na pucanje ekrana. Ali razumem da ljudi od svega moraju da naprave posao, pa tako i da zaštitno staklo košta 40+ $ [emoji16]

Sent from my Oneplus 7 using Tapatalk
 
Pricate o 7pro i 7t pro,7t pro ima macro mod 7 pro ne,verovatno su nesto softverski napravili da sad i 7 pro moze
 
Pričamo o tome da su "otključali" macro mod na 7 pro, koji nema senzor za macro kao 7t pro.. I onda informacija koja kaže da 7 pro koristi wide senzor za macro, što mi nema smisla uopšte..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ako ti šta znači, ja nisam bio nikad zadovoljniji što se tiče telefona od kada sam na 7t pro..
90hz + notch less je veeeeeliki deal breaker.. Sve mi sad izgleda smešno pored njega

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Hoćeš da kažeš deal maker? :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da li negde u Beogradu može da se pogleda neki od Oneplus 7 pro ili običan 7T?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Odeš na piće sa nekim od kolega sa foruma koji imaju pomenuti [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ja mogu kad dođem u bg rado da ti pokažem, dam da isprobaš šta želiš na 7t pro..

Počeo sam aktivno da koristim zen mod.. Opasno dobra stvar, pomaže mi baš...

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ja mogu kad dođem u bg rado da ti pokažem, dam da isprobaš šta želiš na 7t pro..

Počeo sam aktivno da koristim zen mod.. Opasno dobra stvar, pomaže mi baš...

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

Gde si kupio tel ? Da li je taj 7T skup telefon ?
 
Gde si kupio tel ? Da li je taj 7T skup telefon ?
Vip, otac plaća ugovor ja plaćam telefon.. U Vipu su svi sim free telefoni..

Pa ne znam, pogledaj na oglasima, ja koliko sam gledao nešto bezveze po oglasima je bio 630-650e..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ok, hvala.. Ali to mi je preskupo.
 
Odradih ovaj poslednji update od juce, ima li nacina da nekako sklonim ovaj autizam od strelice koji se pojavio ispod tastature?

Navodno sluzi za spustanje tastature, besmisleno totalno samo dodaje jos deblji black bar i podize tastaturu na visinu na koju nisam navikao. Posle updatea je sam Gboard odradio, nisam dirao nista a ne vidim u podesavanjima opciju za sklanjanje nigde.
c68abd2982968152412fbb7c12a3ac9d.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Meni je to ultra korisna opcija, svaki put kad uđem u propali viber on podigne tastaturu. Znam da mogu da je vratim na swipe levo/desno ali mi je ovako nekako lakše i preciznije.
 
Al čoveku pomeri tastaturu na položaj koji nije navikao [emoji2373]

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Odradih ovaj poslednji update od juce, ima li nacina da nekako sklonim ovaj autizam od strelice koji se pojavio ispod tastature?

Navodno sluzi za spustanje tastature, besmisleno totalno samo dodaje jos deblji black bar i podize tastaturu na visinu na koju nisam navikao. Posle updatea je sam Gboard odradio, nisam dirao nista a ne vidim u podesavanjima opciju za sklanjanje nigde.
c68abd2982968152412fbb7c12a3ac9d.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
I mene do ludila dovelo na pixelu 3!!...neka me ispravi neko, al mislim da samsung jedino ima opciju da se to ugasi [emoji849]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Meni je to ultra korisna opcija, svaki put kad uđem u propali viber on podigne tastaturu. Znam da mogu da je vratim na swipe levo/desno ali mi je ovako nekako lakše i preciznije.

Ma nemam ja nista protiv nove funkcije, samo ne podnosim kada izbace bilo kakav UI change a ne daju ti opciju da promenis. Nek izmisljaju sta hoce ali stavi brate prekidac lepo on/off pa nek bira kako kome odgovara. Ceo dan masim space i vracam po 5x ispravljam svako trece slovo, evo i sad dok kucam ovo. Poludeh totalno.
 
7t pro
724d6dfc2853e1335112c612b04e7f1d.jpg


Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno