Šta je novo?

Star Wars Jedi: Fallen Order

Fijo di Shrek?

Radje bi igrao ženskog lika nego ovog glupana.....po faci mu vidiš da je glup :p
 
Ovo moze sasvim ok da ispadne, nadam se da nece uprskati i da ce jelte ispeglati to kretanje i slicno. Sto se glavnog lika tice, uradjen je po onom glumcu iz Gothama sto glumi dzokera (ko nije znao).
 
Glupost.. olako padaju protivnici,ovo mi deluje prelako
 
Pa je si dzedaj ili ne ? Glupo bi bilo da te namuce obicni truperi. Bice sigurno vise opasnijih neprijatelja kasnije.
 
Pa onaj bosić ga je par puta dobro zakačio....a tek na početku igre
 
Sve mi deluje da je stageovano, on kako ga udari, odlazi mu 40% hp-a, znaci dva komba i to je to, a vidi se da se ustrucava radi prezentacije, udari pa se povuce.. Nadam se da ce biti ok, ali posto je EA, nece da vide dinar od mene..nacicemo nacina da odigramo.. :D

Uz Xbox Pass koji je dzabe, ko je lud da im kesira punu cenu itd.
 
Stejdzovano je sigurno. Sto se tezine tice, slazem se da ne bi valjalo da previse olaksaju, ali opet ne treba ocekivati od ovakve igre dark souls. :D
 
Ja ocekujem borbu kao u Betmenu, da se ti obicni mobovi resavaju iz 1-2 poteza, i pored njih imas one teze (oklopljene, sa strujom itd...) na koje ode 5-6 udaraca.
Recimo napada te grupa od 4-5 tih obicnih i sa njima umiksuju 2-3 ova teza.
Tako mi je izgledalo na ovom snimku.
 
Cisto da sumiramo igre od kojih igra vuce insipiraciju, za ove mladje narastaje koje nisu u toku... :) (da, uzeci u obzir pedigre studija ocekujem tranziciju sa fps na "3rd person aa jedi sex pest")



 
Kao neko ko igra igre uglavnom na zadnjim nivoima tezine, meni gledajuci prezentaciju deluje da je prelako, i da je hteo, mogao da je da ubije crne vojnike u dva udarca, ali nije radi prezentovanja. Ako moze teze, sto se mene tice ne bi skodilo. Videcemo.. :)
 
^
+1 noice. Videh jos danas ovaj produzeni gameplay sa e3, definitivno se uzima ovo na prvom sale-u. :) Rekao bih da ce biti prijatnije iznenadjenje i mozda jedna od boljih igara od EA-a nakon duzeg vremena.

Btw. vidi se da se "demonstrator" par puta suzdrzavao protiv tezih protivnika da ne zavrsi prebrzo, moguce je da su otkljucane neke moci, tipa stasis, koje igru stavljaju na easy mode tj nisu predvidjene za taj deo igre... Nadam se da ce tu da ispeglaju tezinu jos malo...
Uzeci u obzir brod i ekipu moguce je da cemo moci da izaberemo misije/planete za neko malo nelinearnije iskustvo - jer su na e3 takodje spomenuli da ce imati metroidvania gameplay elemente, sto uopste nije lose i mozda nudi kampanju od 20+ sati.
 
Veceras u 20h bi trebalo da pokazu neke nove stvari vezane za igru. Prilicno malo marketinga, ako se uzme u obzira da igra izlazi za malo vise od mesec dana.
 
Definitivno Prince of Persia + Uncharted + Dark Souls kombinacija. Sto je super! :)
 
Gledam ovije video od Gdina,i razmišljam se koja je to igretina bila,Kotor
 
Hmm premisljam se dal da uzmem .. mislim da ce mi pre ovo biti zanimljivo nego Death Stranding
 
I naravno sa izforsiranim Originom. Blah...
 
EA ne znam sta da izmisli i izbaci nece da dobije moje pare, odavno su propali kao i Shitsoft...
 
Ali na fazon kao sa ubisoft naslovima. Drugim rečima dupli DRM u pitanju. Steam će u pozadini pokretati Origin i aktivirati igru na Originu, ista situacija kao i sa uplay.

Tako da je svakako bolje uzeti igru direktno na Uplay/Origin nego zavisiti od duplog DRM-a, pogotovo ako bude jeftinije.

A mozda i nece biti takva situacija za svaku igru.



EA ne znam sta da izmisli i izbaci nece da dobije moje pare, odavno su propali kao i Shitsoft...

Gase kompaniju cim cuju da im neces dati pare.
 
Poslednja izmena:
Tako je, zato i stiže malo kasnije na Steam. Ja sam malopre uradio preorder na Origin-u. Posto sam dobio Access za dzabanu, iskoristio tih 10% popusta :). Iskreno isti mi je očin bila igra na Steam-u ili Originu. Samo da nije na Epic-u :d
 
Nazad
Vrh Dno