Šta je novo?

Instagram

nesa07

Slavan
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruke
3,170
Poena
260
Jedno pitanje vezano za IGdm, sve je radilo kako treba, pojavio se neki update i sada mi neda da se ulogujem preko PC-a, da li je neko imao ovakav problem?
 
Preko IGdm-a da li moze da se posalje i neki pdf dokument ili samo slika, vidim da ima samo ikona slike, ili sve ide kroz tu opciju i da li ima ogranicenja koliki file mora biti?
 
Koliki je limit za poruke na IGdm , koliko dugacka sme da bude?
 
Pozdrav druže,
Imam problem, doduše ne ja, sestra.
Danas joj se instagram stranica preko google chrome izlogovala i traži joj da se uloguje ponovo preko aplikacije (vrv. misli na IGdm), pokušavao sam i neće da se uloguje. Deinstaliram i instaliram poslednju verziju, tada mi se pojavi beli ekran u aplikaciji i nikako da mi da login, uradim par restarta i dalje isto. Deinstaliram najnoviju verziju, instaliram starije verzije i dalje ista situacija u samoj aplikaciji beli ekran nema login-a.
Ima li neko rešenje za ovaj problem, inače instagram koristi isključivo preko IGmd-, ne preko mobilne app?
 
Kada se uloguje preko mobilne app, ulazi u svoj profil, šta god da pokuša stalno izlazi stranica upozorenja, jednostavno nemože bilo šta da se uradi.
Screenshot_20211109-195122.png
Kada se pokuša preko IGdm-a, tj. kada se pokrene, sve je belo nema mogućnost logovanja, kada pokušam preko google chrome preko PC-a da se uloguje izlazi ista poruka kao preko mobilne aplikacije.
Zamolio bih za pomoć, kako rešiti ovaj problem?
 
Nazad
Vrh Dno