Šta je novo?

Oppo Reno

Cekamo predstavljanje.
Poznavajuci OPPO cena ce biti prava sitnica. Ako nista drugo onda bar mozemo predpostaviti da ce neki od buducih OnePlus telefona izgledati ovako.
 
Mislis bice skup?
Nemam iskustva sa oppo telefo ima pa ne znam kakvi su. Baterija, kamera itd..?
Valjda ce biti dostupni preko kp.
 
Mislim da ce biti skup, uglavnom su oppo skuplji od oneplus, koji je ustvari podbrand oppo telefonima.
 
Preko 1000$ ce biti sigurno, makar ona najjaca verzija. [emoji4]
 
Ihhh...lele majko. [emoji50]
Dzaba mu onda sto je lep. [emoji16]
 
Poslednja izmena:
Sad sam gledao neke predpostavje,jazu skuplja 630 usd a jeftiniji 480 usd,be mogu oni da idu na cenu od 1000usd
 
Zasto ne mogu? Ko moze ako ne oni? [emoji4]
Koliko je bio Find X na pocetku prodaje? Reno je bolji mob.
Na kraju krajeva i ako bude slicna cena, to ce vaziti samo za Kinu. U ostatku sveta bice sigurno znatno skuplji.
 
Pa lepo ne moze tako. Mora kao Samsung i Apple... realna cena uredjaja 500$ + logo firme jos 500$ i to je = 1000$. [emoji16][emoji16]
 
Sad sam gledao neke predpostavje,jazu skuplja 630 usd a jeftiniji 480 usd,be mogu oni da idu na cenu od 1000usd
Oni su jedini koji mogu da idu na tu cifru i da kazes da je opravdano, jer se zapravo trude da naprave nesto novo.
 
Mašina. Pre bih dao 1000e za ovo nego za S10+. Bar dobiješ nešto inovativno sa predobrim dizajnom. Ne verujem da radi išta lošije od ostalih flagship-ova.
 
Sve to stoji ali moras da postanes poznat brend da bi ljudi davali te novce za tel,pa jedan hundai ne moze svoj suv da naplati trecinu cene mercedesa iako je dve godine za redom proglasavan za vozilo godine tako ne mogu ni oni, moraju jos malo da rastu,nisam rekao da to ne vredi vise od samsunga i huaweia nego da to nema sanse da kosta toliko,zapitajte se koliko ljudi u svetu zna za oppo?? Pusti nas na forumu ovde sto znamo,ja garantujem da za oppo bar ovde u srbiji nije culo ni 1% ljudi
 
Koga briga za nase trziste? Njima je ceo Balkan poslednja rupa na svirali.
Oppo, Vivo i OnePlus su deo BBK grupacije, dakle ako tako gledamo to je verovatno najveci gigant u svetu mobilnih telefona. S tim sto, naravno, Oppo ne pravi samo telefone. Svi proizvodi su im vrhunski.
Dakle jedna kompanija koja je sponzor svetskog i evropskog prvenstva u fudbalu i najvecih svetskih liga poput PL, La Lige itd, nikako se za nju ne moze reci da je nepoznata. Kompanija takvog renomea ima pravo da diktira tempo, u svakom smislu, pa i po pitanju cena. To sto ljudi na ovim prostorima nisu culi za pojedine proizvodjace to je nas problem i jedno veliko upozorenje da se zapitamo gde smo. [emoji4]

Nemoj me pogresno shvatiti, ovo nije bilo upuceno tebi vec generalno ljudima sa ovih prostora koji su culi samo za Apple i Samsung, a od nedavno i za Huawei za koji vecina jos uvek ne zna da je u pitanju kineski brend, toliko o tome. Mada takvi sigurno ne zalaze po forumima tako da je vrlo moguce i da pisem u prazno. Sve u svemu doci ce i kod nas jednoga dana prave vrednosti na red. [emoji6]

Edit: https://www.benchmark.rs/vesti/oppo_reno_ce_imati_staklenu_poledjinu_sa_dvostrukom_teksturom-79733
 
Poslednja izmena:
ljudima sa ovih prostora koji su culi samo za Apple i Samsung, a od nedavno i za Huawei

Za ovo su krivi operateri. Necu da se gadjam procentima, ali ogroman broj ljudi uzima telefon uz paket gde su vecina telefona Samsung, Huawei i Apple.
 
Poslednja izmena:
Operateri su samo deo citave price. Najveci problem su predrasude ljudi.
Ali nije to tema ovde. Cekamo predstavljanje. Nadam se da ce biti u sredu. [emoji4]
 
Bas mi se svidja ovaj fontele, bili bi lepo kad bi bila ta cena 400-600$

U vezi dosadasnjih diskusija. Mislim da je OPPO u poslednje vreme bas inovator sto se tice mobilnih telefona.
 
Sutra u Kini a 24. u Cirihu. [emoji4]
 
Predstavljeni Oppo Reno i Reno 10x zoom.
Po GSM Areni Reno 10x zoom ima 48 mpx, f/1.7 i OIS, bravo majstori ako je ovo tacno! [emoji4]
Tu je naravno i super brza VOOC tehnologija punjenja, cak 50W.
Takodje po GSM Areni slabiji model bice oko 400€ dok ce jaci biti oko 550€. Neverovatne cene ako se ispostave kao tacne.
Jedini problem bi mogao biti ColorOS ali bih mu to lagano oprostio pored svega ostalog. [emoji4]
 
Super su oba telefona, nisu cak nesto ni preskupi u poredjenju sa cenam oppo telefona ranije. Jedna stvar mi nije jasna, zasto izbegavaju da stave band 20 u sve verzije telefona, oppo reno nema band 20 bar po gsmareni.
 
Tako nesto su i pricali za cene,jos da dodje do nas [emoji3][emoji3][emoji3]
 
Problem je samo sto ta cena vrlo lako moze da se udvostruci dok mob stigne do naseg trzista. [emoji23]
 
Nece ni stici do naseg trzista.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Legalnim putem svakako nece ali uvek postoji sansa da se nekada nadje na KP. [emoji4]
 
Stvarno steta sto nisu zastupljeni. Imao sam, tj brat mi oppo r7s . Odlicna izrada, kvalitet, cak je razbio ekran, i pored razbijenog ekrana ga je koristio oko godinu ipo, sve ukupno oko 3 godine. Dok mu ja nisam prodao svoj mix2s, oppo je i dalje u fioci. :)
 
Slazem se u potpunosti. Od citave grupacije samo je OP koliko-toliko dostupan kod nas. Iako sam ubedjen da bi, uz dobre cene, na nasem trzistu Oppo i Vivo jako dobro prosli, prvenstveno zbog ogromnog broja uredjaja, bukvalno imaju toliko razlicitih modela da se za svakoga nadje po nesto. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Ako prodjes gradom i pitas 100 ljudi za OPPO, sta mislis koliko ce znati?
Ne verujem da bi dobro prosli, a verujem da su kvalitetni. [emoji846]
 
Lomim se izmedju toga da mi naredni telefon bude Reno 10x, ili Mi9 imaju dosta sličnosti i dosta sitnih razlika. Reno ima kvalitetnije kamere, veću bateriju bez notch-a itd a MI9 može da se otključa i bolju zajednicu custom romove itd.
Čekam da vidim kakva će biti evropska cena za 10x i neki kršten review, pa da konačno izvagam da li da čekam još nešto.
 
Nazad
Vrh Dno