Šta je novo?

Odmaralište za noge

PDESD

Slavan
Učlanjen(a)
01.12.2008
Poruke
134
Poena
320
Da li neko zna gde se mlze kupiti oako neko odmaraliste za noge kao sa slike i da li uopste ima kod nas?
88a14967315eb743b3c5f2b1500649ec.jpg


Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ima nešto slično u prodavnici na G, pogledaj na njihovom sajtu.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Imaš u Ikea. Pretreži na google.

DAGOTTO Oslonac za stopala
 
Ikea Daggoto, ali nije neki kvalitet, meni se plastika raspala posle nekog vremena, iz metalnog dela redovno ispadaju srafovi, mada sta ocekivati za 1500din.
 
Napuniš kesu sa škart papirom, bez gužvanja, znači jedno 150 papira(ne novine) i dobro zavežeš.
 
Hvala na predlozima. Uspeo sam naci na amazonu isto kao sa slike, cena 16$.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Imaš u Ikea. Pretreži na google.

DAGOTTO Oslonac za stopala
Ima, ali je katastrofa kvalitet (imamo 3 komada u kancelariji) , i nema u Ikei po obliku nalik ovome što je autor tražio.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Služi svrsi. Evo kod mene godinu dana ništa mu ne fali.
 
^ +1 Godinu dana imamo dva komada. Kao novi su, a koriste se svakog dana po 8-10 sati.

Kome treba, Dagotto je za taj novac odličan.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Ja sam napravio do drveta :)
 
IMG_20190407_212542.jpg

Posle vise od godinu dana koriscenja, plastika ispucala sa svih strana kod mene.
 
Nije predviđeno da se skače po njemu. [emoji16]
Kod mene kao novo. Ima i jače od godinu dana od kako sam uzeo uz markusa.
 
Nije definitivno, ja preveliku tezinu prebacim na njega kad sedim, cesto i prekrstim noga pa sva tezina ide na jednu, pretpostavljam da se u normalnim "uslovima" ne bi raspao :D
 
Ja sam napravio do drveta :)
I ja sam razmisljao da napravim, pa presvucem sundjerom i kozom ali to je vec malo vise zezanja.
Ne dopada mi se taj iz ikee, pre bih nesto meksei sundjerasto kao sa slike.
Potrazicu i na aliju...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Pogledajte prilog 268385

Posle vise od godinu dana koriscenja, plastika ispucala sa svih strana kod mene.
Mene nervira što minimum jednom dnevno neko odvali nogama i svuče plastiku sa nosača. Šta znam, jako neprijatan zvuk, kao da neko jako udari čekićem u plastiku na 2m od tebe.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
I ja sam razmisljao da napravim, pa presvucem sundjerom i kozom ali to je vec malo vise zezanja.
Ne dopada mi se taj iz ikee, pre bih nesto meksei sundjerasto kao sa slike.
Potrazicu i na aliju...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Bez sunđera i kože. Samo lak. Okačiću slike kada dođem kući. I ja uglavnom gazim bosim nogama, samo čarape i papuče. I na poslu :)
 
IMG_20190408_220329.jpg

trenutno renovoram kuću :)
 
@vladat1

Odmorište bi trebalo da ima pad, ovo tvoje je horizontalno koliko vidim.
 
IMG_20190411_185233.jpg

Ova pohabanost je zbog godina. Debela iverica je sa strane, od neke kuhinje, a gore je lakirano drvo. Prija mi drvo kao materijal, jer uglavnom radim u čarapama :d.
 
Nazad
Vrh Dno