Šta je novo?

Dual sim u 2019. (posle Nokia 6)?

ducka

Slavan
Učlanjen(a)
20.11.2004
Poruke
1,198
Poena
375
Koristim Nokia 6.
Koji dual sim biste preporučili?
Poželjno je što čistiji android, poput Nokia telefona i mirrorlink.
Veličina od 4,9" do maximalno 5,5".
Cena, hmmm, 200€?
 
Mi A2 i ostane kusur? Tačno to što si naveo, dual LTE, klot Android.

Ili pokušaj da dobaciš do Poco 64Gb?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I ja sam pre za neki polovan flagship. Mozda cak Nokia 8.1 ako si vec navikao na Nokie. Smesna im je cena na KP. A imas i Xiaomi pocophone vec na 220eu par meseci star i u garanciji.
 
Poslednja izmena:
8.1. nije flagship, vec midrange telefon sa OIS-om na kameri.
 
U pravu si. Moja greska. Nokia 8. Sorry.
 
Hvala.
Navikao sam na Nexus, ali od kako su prešli na Pixele ja prešao na Nokiu. Potpuno smislen odnos cena kvalitet a sviđa mi se što su sa čistim Androidom.
Kapiram ja da je Xiaomi mudar izbor, razmišljao sam i o Xiaomi Mi A1 ranije, ali, sam u Nokii našao ono što mi je trebalo. Sada bih da uzmem nešto novije pa sam mislio da ima većeg izbora dual SIM telefona ali...
 
Imas a8 2018 dual sim za 200e, baterija odlicna, vodootporan, dobar ekran, kamere po meni sasvim dobre za te pare, radi lepo nema bagova, pre pola meseca dobio i pie.
 
Od čistih A2 i ostane ti kusur, iste je širine kao Nokia 6, ali je duži za oko 4mm što je zanemarljivo uzevši u obzir veći ekran.
 
Moj savet je da zaboravis na stock android, u tom cenovnom rangu nema Pixel uredjaja, Android One ne nudi isto iskustvo i softver neretko ima bagove i opet sve zavisi od proizvodjaca sto se tice podrske i stabilnosti. Cak ni Pixeli nisu nista brzi/stabilniji od skinovanih danas, skinovi su dobro ispeglani, nije ista situacija kao ranije.

Uzmi Mi 8 Lite, neces se pokajati, najbolji telefon u tom cenovnom rangu definitivno, prakticno istih dimenzija kao Nokia 6.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno