Šta je novo?

Ima neko da se razume u napajanja/struju?

Dexter013

Cenjen
Učlanjen(a)
24.05.2011
Poruke
382
Poena
195
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 7600x 5ghz + Aorus800
Matična ploča
AM5 MSI tomahawk B650
RAM
32gb DDR5, 2x16GB 6400MHz kingston fury
GPU
RTX 4070ti Gianward OC
Storage
Crusial ssd 500 gb + 500 gb Samsung HDD + Samsung 1TB ssd 970 evo
Zvuk
default
PSU
Corsair CX 850w M
Kućište
Coller Master MASTERCASE H500 RGB window
Monitor
Philips 32 inca / 1440p / 2k / 75 herCa
Miš & tastatura
Logitech Hyperion + Natec RX22
Mobilni telefon
Xiaomi
Steam
63849097
Pristup internetu
  1. Optički internet
Dakle napajanje u pitanju je : Corsair 850w CX

Uzeto u Kanadi za male pare na akciji, garancije kao i da nema, radi odlicno, naponi sve ok, par sati 100% load, nista da stucne secne i slicno, samo crvci jedna zavojnica.
To je jedini problem, vise je iritantno nego sto je problem/kvar.
Posto se ne razumem u struju, niti bih da cackam i isprobavam, ima neko ko ume da je zalije lepkom ili cime se vec to resava, ko god se javi, dogovorimo se i oko cene, nije nikakav problem.
 
Gledao sam razne klipove ako cvrci zavojnica koja je dostupna/vidi se/nije zatvorena samo se zalije i cao.
Na kraju cu sam da uradim, ima neki crveni silikon za temperature do 200c, uzeo sam crni koji trpi do 1000c :)

Zalivam pa javljam.
 
Ako si uzeo silikon za autoservise itd. nece ti završiti posao previše je mek.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nije za kola, taj je crveni, ovaj je za peci, kamine itd, moze u vatri da kulira nece se smeksati/istopiti.
 
Zar ne moze hot glue da se koristi na zavojnicama?

TuturuTu on 6X
 
Mozes li snimiti pa okaciti snimak...?
 
Mozes crvenim slobodno. Lepio sam ja vrata od rerne, i sve drzi super vec godinu dana :D
 
@zeha

Napravicu snimak pre i posle.
Sad mi neka guzva, ne stizem nista, pa kad uhvatim malo vremena sredjujem sam, i javljam.
 
Mozes i lakom da je zalijes. Vrlo verovatno zuji od vibracija koje stvara magnetno polje - i ja sam imao pre par dana slican problem sa velikim trafoom i posle lakiranja i postavljanja na gumene nosace - buka je neuporedivo manja.
 
običan lak za kosu naprskaj izdašno, i to radi iz dva prelaza, sa pauzom za sušenje.
majka jana za zavojnice i trafoe koji pište i vrište.
 
Meni je jednom pomogao običan vd 40
 
Nazad
Vrh Dno