Šta je novo?

Telefon do 350 e

Rista96

Cenjen
Učlanjen(a)
04.08.2012
Poruke
46
Poena
159
Pozdrav svima,
Koristio sam galaxy s6 i doslo je vreme da zamenim telefon. Imam u planu da kupim telefon (polovan/nov). Razmisljam o s8/s8+ , mi8 i lg g7 thinq, p20.
Koje je vase misljenje o LG g7 thinq i da li ga vredi uzeti?
Pored navedenh modela sta biste mi vi preporucili ?
 
Poslednja izmena:
U poslednje vreme je bilo dosta tema sa sličnim pitanjima. U svakoj od tih tema sve se vrti oko telefona koje si i sam naveo, sve je već prodiskutovano do tančina. Prelistaj, pa odluči. Mislim da bi u ovom trenutku mnogima bilo dosadno da na petoj temi pišu iste stvari.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Odlucih se za Mi8 pa me zanima da li kupiti sa kp ili cekati da se pojavi u mi-storu?I kakav je zvuk s obzirom da na testovima kazu da nije bas nesto ?
 
Odlucih se za Mi8 pa me zanima da li kupiti sa kp ili cekati da se pojavi u mi-storu?I kakav je zvuk s obzirom da na testovima kazu da nije bas nesto ?

Ne znam da li ga jos ima u Uscu u novo otvorenoj xiaomi prodavnici, bio je za 40000, raspitaj se pa skokni do BGD. Ili uzmi od nekog sa KP imas ovde IvanKP on je pouzdan.
Sto se tice zvuka, ne znam sta da ti kazem, ali ja mislim da ima jako dobar zvuk preko slusalica. Mozda G7 ima bolji, ali veruj mi da ni ovaj nije los. Ni do pola ne treba pojacati, dovoljno je glasno. Npr na Huawei Mate 10Pro sam morao do kraja pojacati da bi bio blizu kao sto je mi8 do pola.
 
Opet se nameće pitanje šta je za tebe kompletan proizvod. Ako ti ne treba iP zaštita, kao izbor se nameću sto puta pominjani mi8, mix2s, a ako ti je bitna onda G7 ili XZ2.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Daleko od toga da je uzasan telefon, ja sam ga uzeo u decembru, novog, hteo sam s9 ali sam skapirao da je to maltene isti telefon i ostavio sebi 100+e u dzepu i uzeo s8.
Za moje potrebe je sjajan, nije najbrzi, ali stvari koje ja radim na njemu meni završava savršeno i to je to.
Stavi na papir sta ti trazis od aparata i preseci, ne postoji savrsen telefon, cak ni za mnogo vece pare, mene je uzasavao edge ekran ali to sam progutao i cao.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ono što po meni treba da ima telefon je: solidnu bateriju, dobru slušnost u slušalici, solidnu kameru, plus je ako ima notifikaciju i da je amoled, igre me ne zanimaju.

Nisam se baš udubljivao u to šta je prisutno na tržištu kod nas već duže vreme te sam iz tog razloga i pitao. Obzirom da je S8 već vremešni telefon, sobzirom na cenu S8-S8+ (370-390e) ima li nešto jeftinije a da ispunjava gore pomenute karakteristike u tom kvalitetu, recimo do 300e?
Što se tiče internet razgovora, viber, WhatsApp...tu valjda nema problema ni sa jednim telefonom?
 
Poslednja izmena:
Nudim moj m10pro godinu star perfektno stanje full fabrika, još godinu garancije za 300. ,)
 
Za to sto tebi treba imas dosta telefona koji bi ti bili ekstra, sa s8 se neces usreciti sa baterijom, zvuk u slušalici je top a i kamere su ok, ima ip68, ekran je i dalje jedan od najboljih na tržištu, softver je ok ali nije fluidan kao op ili cak neki jeftiniji sa stok android.
Sve u svemu odlično zaokružen uređaj, ni u čemu se ne ističe posebno ali sve ima vise nego dobro.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da ti kazem iz prve ruke da je S8 telefon koji je odlicno zaokruzen, a istice se fantasticnim displejom dok mu je mana losija (ali ne losa) baterija i to sto nema vise update podrsku, na Pieu ostaje. Samo zbog te cinjenice mislim da se isplati dodati za S9.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji god telefon da uzmeš, baterija ti neće biti loša. Ne posle S6 koji je šampion u kratkom trajanju baterije. Moj savet ti je Mi8. Dobićeš poboljšanje u svim segmentima - baterija, kamera, brzina, veličina ekrana... Za pristojan novac.
 
Nazad
Vrh Dno