»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 17 od ukupno 17

Tema: Izaberi najbolji Honor telefon i osvoji Honor Band 4

Newcomers
        Na forumu od
        May 2018
        Poruka
        23
      2. Moja mašina
        • CPU: Intel® Core™ i5-4670K Processor 6M Cache, up to 3.80 GHz & COOLER MASTER MasterAir Maker 8
        • MoBo: ASUS ROG MAXIMUS VII HERO LGA1150 DDR3 M.2 SATA 6Gb/s USB 3.0 Intel Z97 ATX Motherboard
        • RAM: Kingston HyperX FURY 16GB Kit (2x8GB) 1600MHz DDR3 CL10 DIMM - Red
        • VGA: MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC DirectX 12 VR READY (GTX 970 GAMING 4G)
        • MON: ASUS MX239H 23-Inch, Full HD 1920x1080 IPS, Audio by Bang & Olufsen ICEpower HDMI VGA Frameless Moni
        • HDD: KINGSTON SSD 240GB, 2.5", SATA III, HyperX Savage
        • Case: Zalman Z-Machine GT1000 High End Gaming Case
      3. Prema mom nekom skromnom mišljenju, definitivno sam vrh portfolia kompanije Honor je model View 20. Zašto?

Što se tiče dizajna, fenomalno izvedena arrow refleksija boje na zadnjoj strani telefona bilo da se odlučite za crvenu ili plavu varijantu(obe su podjednako neodoljive)je definitivno pun pogodak i kompanija Honor je imala hrabrosti za takvom izvedbom, što je prva medju proizvodjačima(i ne samo po tome) i takav potez treba pozdraviti i naglasiti.

O visokim perfomansama neću trošiti reči, jer se Honor zacementirao na sam vrh po pitanju “Šta se nalazi ispod haube?” modelima unazad.

Da se ne lažemo svi proizvodjači imaju spremne novitete i samo se čeka prvi ko će da probije led. Govorim o implementaciji prednje kamere i takozvani tear drop ili whatever izraz koji nadjete. Upravo model View 20 je otvorio vrata toj novoj tehnologiji koja je već uzela maha i svaka čast kompaniji iz Šenžena na hrabrosti za jedan ovakav potez, nije ni to lako.

E sad, možete da me ubijete u pojam odgovorima da nije sve u najskupljim modelima, ali kad u jedan uredjaj stavite sve ono za šta ste se potrudili i najbolje napravili i načinite ga okosnicom kompanije , onim po čemu će vaša kompanija biti pamćena i zapažena, onda je etički da će vam se taj telefon najviše dopasti.

Dakle, do 21. maja i predstavljanja novog šampiona u Londonu, moj izbor je definitivno model View 20.

Pozdrav forumašima i kompaniji Honor.
        #capturewonder

Vendor official support Avatar korisnika Honor Srbija
        Na forumu od
        Jan 2018
        Poruka
        82
        Hvala svima na učešću, bilo je odličnih odgovora, kao i uvek.
        Kako smo ovog puta rešili da svi učesnici imaju istu šansu, imena svih koji su odgovorili na pitanje smo ubacili u random generator, a ovog puta je najsretniji bio danijel00.
        Čestitamo dobitniku, a uskoro će biti prilike da obradujemo i nekog drugog.

Kako bi sve bilo transparentno, izvlačenje je na ovom linku.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •