Šta je novo?

P20 lite ili Smart P 2019

dare023

Slavan
Učlanjen(a)
18.02.2008
Poruke
184
Poena
320
Koji od ova dva telefona bi preporučili?
Hvala unapred.
 
Moras bas ta dva? Bolji izbor bi bio Honor 8x. Izmedju ta dva, po meni P Smart zbog novijeg cipseta.
 
8X je za nijasnu veci, ima vise memorije, jacu bateriju. P9 je nesto manji i laksi i to mu je po meni jedina prednost(i 20e manja cena) ostalo je manje vise isto, ekrani su slicni, kamere takodje.
 
Od ta dva, Mi 8 Lite.
 
Bolju bateriju jer je 50mAh veca? [emoji23] [emoji23]

Mi 8 Lite ima bolji softver, bolju kameru, vise ram-a.

P20 Lite nikako, krs.
 
:d

Gledao sam i taj, ali mi nekako ovaj P 2019 bolji a čini mi se da ima i bolju bateriju.

Hvala svima.
Ima i phone jack kome to znači, kao i nfc, meni znači zbog walleta. Jeste da ne moze root ali ima pie sa private dns kao i zabranu izlaska na net per app pa mi root i ne treba. Inace kernel mu je vrh, preko noci ne padne ni 1% bat.
 
Bolju bateriju jer je 50mAh veca? [emoji23] [emoji23]

Mi 8 Lite ima bolji softver, bolju kameru, vise ram-a.

P20 Lite nikako, krs.

Hah, pa dobro možda zavisi od telefona, sad imam sa Meizu Mx4 sa 3100 mAh, a ni kad je bio nov nije izdržao dan kako treba, iako ja baš nisam neki zahtevan korisinik.
Kamera mi ne znači mnogo, ali zato znači 3,5mm jack za ono ponekad kad mi trebaju slušalice a da ne kupjem neke sa usb-c ili adapter pa ovo na ono... :)
Tako da kupujem P2019.
Hvala svima još jednom.
 
Meizu MX4 je vec stari telefon, i ne mozes porediti kapacitet baterije sa takvih starih telefona i ovih sada novih. Sada je sve stedljivije, pa cak i sam OS.
Uz pakovanje se dobije nastavak usb-c za 3.5mm, tako da nista ne moras kupovati.
 
@dare023

Adapter imas u kutiji, zakacis ga na sluske koje koristis, zaboravis da postoji.

Okej je i P Smart 2019, svakako osetno bolji od P20 Lite.
 
Nazad
Vrh Dno