Šta je novo?

Povraćaj PS4 naloga (izgubljen pristup email-u)

MarcusS

Slavan
Učlanjen(a)
02.06.2007
Poruke
2,224
Poena
425
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600 & ID-COOLING XTS 224
Matična ploča
AsRock B550m STEEL LEGEND
RAM
2x16 GB Corsair Vengeance RGB PRO sl 3600mhz
GPU
Sapphire PURE 7700XT 12GB WHITE
Storage
M.2 Kingston KC3000 512GB + 2TB Toshiba + 4TB Seagate
PSU
Cooler Master Bronze 650w
Kućište
Zalman S5 White
Monitor
Benq Zowie XL2540K
Miš & tastatura
Logitech G910 spectrum & Logitech G PRO mouse
Ostale periferije
Logitech G PRO X
Mobilni telefon
Google Pixel 7 Pro
Pametni uređaji
Huawei Watch GT2 Pro
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Imam 4 naloga napravljenih za igraonicu, ovaj konkretno samo za fifu nba i pes kako bih posle mogao da ga prodam kada izađu nove igre i sl...

Kada sam dobio mail da moram da promenim pass, skontao sam da ne mogu da pristupim emailu sa poslednjom poznatom lozinkom. Iskreno, ne sećam se da sam promenio pass, niti zašto poslednji ne radi. Napisao sam u podsetnik i da sam konektovao taj account uz broj igraonice, ali nisam nikako uspeo da povratim pristup nalogu, samo me pita da kada je napravljn nalog (nisam siguran u mesec, septembar ili oktobar), i to je to, ne mogu da uradim ništa...

Kontaktisao sam sony preko tvitera, dali su mi neke generičke odgovore i onda pozvali da ih pozovem na fon, ali ne znam da li ima smisla to pošto sam iz Srbije a acc su mi naravno USA, i koliko me košta minut priče sa Amerikom :)

Jel imao neko slično iskustvo? Glupo mi je da mi propadne acc, platio sam igre u fulu čim su izašle... 180e...
 
Imas Viber Out opciju, nadoplati 8-9 $ tu, mozes vecinu americkih brojeva zvati pa skoro dzaba. A oko ovog ostalog, sretno.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Ako je besplatan broj, mozes preko Skype-a da pozoves.
 
Nazad
Vrh Dno