Šta je novo?

Koji telefon?

Učlanjen(a)
02.08.2018
Poruke
1,023
Poena
100
Pozdrav, mama mi bila na pijaci u nedelju pa joj ukrali s9, pa kao privremeno resenje sta je najbolje uzeti za oko 150-200e?
Imam problema sa njom da joj objasnim oko Xiaomi telefona, za te pare Samsung je No Comment. Neki Mi A2 lite?
Od koriscenja joj treba za ono standardno.. viber,wa,neke drustvene mreze, pozivi. I APLIKACIJE BANKE. pa me zanima da li ce to da radi na Mi A2, znaci nikakve modifikacije, romovi itd. out of box. ?
I jos neki predlog je dobrodosao. Nikako preko 200e. Nek malo prodje vremena pa ce se uzeti neki bolji.
 
Devojka idalje cuva njen ip 6+, 7+ iako sad ima Xs Max. Ja je zezam svaki put kad se setim ‘ daj da ti prodam to sto ne koristis’ ona me otera u majcinu, apple watch i telefone vise cuva nego mene[emoji23][emoji23] ne daj boze tek njenim telefonima nesto da se desi [emoji23]
Zene su cudo...
Ma bice sve ok i kako treba, hvala ti na podrsci!!! [emoji106][emoji106]



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
nece nista sto nije samsung :)

Moja majka je imala isti stav i ja joj za rodjendan (februar 2017-te) kupim Xiaomi Redmi 3s bez da sam je pitao koju marku zeli.
Prva reakcija je bila koja je ovo marka? Sta znaci ovo MI? Bila je smorena jer sve koleginice imaju Samsung i Huawei.
Malo vremena je trebalo da joj se dopadne telefon. Dugotrajna baterija, fluidnost u radu i prosecna kamera koja je njoj dobra.
Sad ga ne bi menjala ni za koji drugi, a dve koleginice su isto uzele Xiaomi samo neki noviji.
Pre neki dan je pitam hoce li da menja telefon..kaze hoce isto za Xiaomi samo ne jos jer je ovaj kao nov. [emoji846]

Nisam hteo da ti drzim predavanje vec samo da podelim moju pricu sa majkom koja nije htela Xiaomi. [emoji16]
 
Nazad
Vrh Dno