Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Nisi dobro video na prethodnoj stranici. :)

(#221)
 
Priče za malu decu. Dok Sony zvanično ne objavi koje će biti cene za US/EU ne verujem nikome.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Priče za malu decu. Dok Sony zvanično ne objavi koje će biti cene za US/EU ne verujem nikome.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Bukvalno, niko nema predstavu kolika će biti cena... dok Sony ne objavi sve je mlaćenje prazne slame.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Mnogo
1aa70286dee015899e3a3e75a59356bd.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
ovo je preorder, sigurno će biti nešto jeftinije kad izađe?
 
Cena je samo placeholder i nema nikakve veze sa realnom cenom.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
zanimljiv zaključak
Can a system loaded with a ray tracing-capable Radeon GPU, a 7nm AMD Ryzen CPU, rapid SSD storage, a custom 3D audio processing unit and buckets of RAM really retail for under $500? We're not so sure.
 
A da. Cene će pasti za godinu dana. To uvek zaboravim :p
 
Cena od 1000€ nema veze sa realnošću. Vidim ovde više radnji stavili kao ponudu ps5 a nemaju pojma niti release date,cenu, specifikacije nagadjaju itd.Ovaj fazon za ps4 nije bio pre izlaska.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Pa glasine na 1000 pa kad bude 650 svima dzabe [emoji23]

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
Pa glasine na 1000 pa kad bude 650 svima dzabe [emoji23]

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk

Ako gamestop ponudi da povoljno ucipim ps4 uz doplatu za ps5 (300-400e, ako ps5-ica bude 600-700e) 99% cu to i uraditi.

Izgleda da ćeš samo ti platiti PS5 1000$€ :D

I na tarabi piše ***** pa polomiš *****.

Ne nasedaj na sve što se piše na internetu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk


Nije istina, ja lomim tarabu. :d

 
Poslednja izmena:
Ma neka bude i 1000e, vise se isplati nego 2080 TI. :D
 
Pa glasine na 1000 pa kad bude 650 svima dzabe [emoji23]

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk

Priča se da će ova biti najskuplja do sad, a mislim da je 650 već bio ps3
Edit: u stvari nije, skuplja je bila oko 600, tako da može ps5 od 650 :p
 
Poslednja izmena:
Baš nisi pratio ovu oblast... Probaj malo da se informišeš o svemu, da ne ispada da odvaljuješ bilo šta.
 
Poslednja izmena:
I to se više nikada neće ponoviti. Tako da je ovo širenje clickbait naslova skroz bespotrebno do Sonijeve zvanične objave.

To što oni kroz tekst sabiraju tehnologiju i komponente u zbirnu cenu, veze nema sa tržištem konzola.
 
Dobronamerni savet: batali da pratiš to piskaranje i uključi razumno razmišljanje.

Sa tom cenom nikada neće izaći ni Sony, ni MS, ni Nintendo, ni neko deseti, pa makar se ona proizvodila na Marsu. Tržište konzola ne funkcioniše po većoj ceni, već da svoj proizvod prodaju u ogromnim količinama sa što manjim gubitkom, jer će kroz softver zaraditi po nekoliko puta više nego što su u sve to uložili.

Uz to, njihovo sabiranje cena komponenti koje će biti ugrađene u novu generaciju nije ona koju Sony dobije od proizvođača, već ona koja bi se ponudila nama krajnjim kupcima u radnjama. Tako da je sve ovo klasično trolovanje kako bi što više ljudi kliknulo na te "vesti".
 
E *mjau**mjau**mjau* sad ako su ti izjave i postupci kompetentnih ljudi iz tih kompanija 'piskaranje'

TOKYO (Reuters) – Japan’s Nintendo Co Ltd <7974.T> plans to shift a part of the production of its Switch gaming consoles to Vietnam from China in an effort to diversify manufacturing sites, a spokeswoman said on Tuesday.

Nintendo, which currently outsources almost all of the console production to contract manufacturers in China, plans to make the partial shift to Vietnam this summer.

The spokeswoman said the shift was intended to diversify risks and not to escape potential tariff hikes by the United States on products imported from China.

The United States has held off from launching the fourth tranche of tariffs on $300 billion (£240 billion) worth of goods that would cover nearly everything imported from China to the United States.

(Reporting by Yoshiyasu Shida; Writing by Makiko Yamazaki; Editing by Muralikumar Anantharaman).

https://www.euronews.com/2019/07/09/nintendo-says-to-shift-part-of-switch-console-production-out-of-china
 
Poslednja izmena:
A zbir cena komponenti u avgustu 2019. i taj zbir u decembru 2020. nece biti isti. :p
 
Na zvaničnoj najavi konzole ćeš i sam videti da je sve ovo iz tih vesti bilo samo piskaranje u prazno.
 
I čak će morati fino da se opravda varijanta od 499 umesto 399. I to je ljudima problem, a ne te nebuloze.
 
Nazad
Vrh Dno