Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Mislim da je pitao da li će na PS5 plus nalogu regularno dobijati PS4 igre. Koliko sam ja razumeo ne. Samo tih nekoliko koje daju na početku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dobijaće svaki mesec po 2 PS4 igre a kasnije će da krenu da daju i ps5 igre...
Tih "nekoliko" (18 komada) je bonus za PS5 korisnike

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Upravo tako, kakve 4 igre i cemu zamaranje sa tim.. Dobijaces 2 igre kao i do sada, koje ce biti PS4, verovatno za godinu ili dve dana ce poceti sa nekim PS5 sitnijim naslovom, kad im ponestanu PS4 gluposti da daju.

A ove sto daju kao boost za PS5 korisnike ces moci samo na PS5 da igras, dok se ne izigras. :D
 
Ja ne znam puno ljudi u Srbiji koji igre uzimaju online. To su uglavnom bogatiji.

Ja lično nisam uzeo CD za PS4 jedno 5 godina jer mi lakše online ali neće CD baš tako brzo nestati, posebno u zemljama trećeg sveta.

Ovo pišem na kontu priče da će domaći prodavci da propadnu. Neće tako skoro.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Upravo suprotno u domaćim radnjama kupuju uglavnom buržuji koju ne mare za cenu. Obična raja šeruje ili juri popuste- akcije na PS store ili kupuju disk na starnim sajtovima gde izađe jeftinije i sa carinom nego kod ovih naših uvoznika
 
Da li je neko iz Srbije putem PayPal-a ili nečega poručivao stvari sa Mediamarkt? Imam u Švici adresu gde bi mogao da stigne Sony nakon što ga poručim online i platim, pa me zanima da li je neko imao iskustva sa time.
 
Naravno da možeš.

Mediamarkt CH danas opet pustio narudžbine za 19.11. Tačno namerno prave hajp. Dobiće svi koji su naručili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
opet ne znam zasto bi to radio
cene u srbiji su konacno sasvim povoljne
 
Naravno da možeš.

Mediamarkt CH danas opet pustio narudžbine za 19.11. Tačno namerno prave hajp. Dobiće svi koji su naručili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Majstori su manipulacije. Informacije plasiraju precizno isplanirao i vremenski tempirano. Svi lekovi su im planirani... Nek su živi i zdravi samo da 19og padne plug and play
 
Dobijaće svaki mesec po 2 PS4 igre a kasnije će da krenu da daju i ps5 igre...
Tih "nekoliko" (18 komada) je bonus za PS5 korisnike

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Здраво свима, можда је било питање па се унапред извињавам, шта се дешава са игрицама које већ имамо у библиотеци а које су узете за четворку? Да ли ће моћи оне да се играју на петици?
 
Sad sam se čuo tamo gde sam preorder u C*******L***-u, teško da će svi dobiti. Ima i obaveštenje na sajtu:
"Preorder je premašio procenjene količine. Porudžbine ostaju otvorene, a redosled isporuke konzole zavisi od datuma porudžbine. Isporuka može biti odložena za kasniji datum."

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
I drugi su isto objavili
 
Здраво свима, можда је било питање па се унапред извињавам, шта се дешава са игрицама које већ имамо у библиотеци а које су узете за четворку? Да ли ће моћи оне да се играју на петици?
Da, ako ne sve, većina igara kupljena za PS4 će biti dostupna i na PS5.
 
99%

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sad sam se čuo tamo gde sam preorder u C*******L***-u, teško da će svi dobiti. Ima i obaveštenje na sajtu:
"Preorder je premašio procenjene količine. Porudžbine ostaju otvorene, a redosled isporuke konzole zavisi od datuma porudžbine. Isporuka može biti odložena za kasniji datum."

Sent from my GM1910 using Tapatalk
Je l su te zvali da potvrde preorder? Ja sam poručio na istom mestu još pre 2 ili 3 dana i još me nisu zvali. Samo imam u mailu fakturu kao

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
ja sam razumeo da je to iz maila potvrda preordera
placanje je ionako po isporuci, tako da ne vidim sta im znacila jos jedna potvrda

edit:
sad sam ih zvao, svi preorderi su potvrdjeni
oni ne znaju koju ce tacno kolicinu imati day one
isporuku ce vrsiti po redosledu narucivanja
ko ne dobije u prvoj turi dobice u sledecoj
datum za drugu turu ce znati kad im stigne prva tura
 
Poslednja izmena:
A mogu li ja kao neko ko je porucio konzolu da odustanem od preordera ako ne dobijem u prvoj turi? Znaci ne posle da vracam kao reklamacija u 14 dana, nego unapred da javim da mi ne salju uopste?
Cuj molim te kako su pametni. A ja sobzirom da sam narucio sutra'dan, vrv propustam prvu turu.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Možeš naravno. Znaće uskoro koliko dobijaju, pa i koji si ti po redu.
 
Sad me zvali iz Games, nisam upao u prvu turu, digitalnih su dobili beda neka i pitanje je da li će biti i u sledećoj rundi. Uplata unapred kad stigne sledeća količina, nude disk verzije kao zamenu...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Isto i mene :) samo sam ja 8smi ispod crte. Kaže ako ulete neke manje količine ja sam na shortlisti a ako ne druga tura tamo u decembru valjda. Šteta
 
Pa dobro, rođaci pokupili prvu isporuku [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sada će još malo po oglasima da se nađe "ustpam narudžbenicu" cena 50eura [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Inače ja sam u com***and zadnji br. 142 ne znam koliko je njih pre mene

Sent from my LIO-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sada će još malo po oglasima da se nađe "ustpam narudžbenicu" cena 50eura [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Inače ja sam u com***and zadnji br. 142 ne znam koliko je njih pre mene

Sent from my LIO-L29 using Tapatalk
Moj drugar je 53

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kako znate koji ste na spisku? Mene obavestili da ne znaju nista jer ne znaju koliko ce im konzola stici u prvoj turi.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ja sam orderovao i platio u Gamecentru u roku od sat vremena cim je stigla notifikacija da je krenuo preorder, ali nista ne javljaju novo?
 
18.09. u 21č

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Jasno, otprilike negde 625. sam :D

Ozbiljno je interesovanje, svaki od onih koji su nudili preorder ima nekoliko stotina kupaca. Nisam pratio za PS4 jel bilo ovako, seća li se neko?

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ne znam da li pricate o redosledu u CLshop?
ja sam valjda 99 po redu, order od 19.09. 15h
 
Nazad
Vrh Dno