Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Igre... slabo šta za mene prikazano večeras, ali izgled mi se na prvu baš dopada.
 
Brutalno izgleda
 
SHUT UP AND TAKE MY MONEY!!!
 
Kako će ovo lepo izgledati u dnevnoj... digitalna verzija je baš slim. Samo jos da se vidi kakva je po pitanju zujanja prilikom zagrevanja.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Jedna digitalna za mene odmah, nemam ni jednu igru na disku :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Odlilčna prezentacija. Od svega po malo. Malo nezavisno, malo blockbuster-a, malo novih IP.

Interesuje me kako će izgledati konzola u crnoj boji. Deluje malo. Nije mi samo jasno kako su sve spakovali. Ipak je jak hardware pod haubom.
 
Poslednja izmena:
Odlicna prezentacija, sa prikazom konzole, slag na torti.. Bas su je napravili da izgleda futuristicki, jos i digitalna verzija, verovatno jeftinija. Ako dodje HZD2 uz PS5, morace preorder!
 
evo ga
06575062bfec490b49cf9ddfa3351beb.jpg


Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Majstorska prezentacija, oduševljen sam. Za neke igre samo tizeri ali biće više u nedeljama koje dolaze. Spajdi izlazi kad i konzola, verovatno i GT 7 a sasvim izvesno i HZD 2...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni igre vrh, nisam ni ovoliko ocekivao da prikazu. :D

Vise mi se svidja digitalna, ali kako sam disk igrac, bice dileme!
 
Digital izgleda dobro, ova s diskom, hmmm

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Odusevljavate se kao da je drugi Isusov dolazak. Izgleda da sam ja gledao neki drugi stream...:d Pun gnjurac nekih decijih indie pros......a i dizajn truba zesca. Kao fan fiction. Iskreno, razocaravajuce. Od igara samo HZD2 i R&C (i Ratchet promenio pol izgleda :)). Ovo ostalo sve bledo ko dzigerica. Lose, lose, lose...
 
Poslednja izmena:
Meni ravna crta dizajn, iskreno. Samo sam zamislio na sta ce da lici nakon pola godine prasine.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Prašina se čisti češće od pola godine :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Dobar ruter :)

xWZMNYm.5.png


[YOUTUBE]RkC0l4iekYo[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Znači, frižider protiv rutera. [emoji16]

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Inace digitalci - zar Vam nije interesantna verzija sa diskom da mozete i uhd bluray diskove gledati na fensi televizorima?

Npr Planet Earth izgleda nenormalno.
 
Za većinu igara - shut up and take my money!

Izgled konzole... Onako. Ne sviđa mi se što je vertikalna, plus ove "uši". Ala štrči ovaj BluRay čitač. Ako budem uzimao, verovatno će to biti digital verzija.
 
Zavisi od cene, izgled mi je zanimljiv :)
Nadam se da postoji crna boja džojstika.
 
Inace digitalci - zar Vam nije interesantna verzija sa diskom da mozete i uhd bluray diskove gledati na fensi televizorima?

Npr Planet Earth izgleda nenormalno.
Zavisi koliko ova bude jeftinija, ne verujem da će biti samo 50 evra jer je ipak blu-ray 4k. Ako razlika ne bude velika svakako ću uzeti skuplju verziju...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Koliko je visok, deluje mi više od 3 visine kontrolera?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Inace digitalci - zar Vam nije interesantna verzija sa diskom da mozete i uhd bluray diskove gledati na fensi televizorima?

Npr Planet Earth izgleda nenormalno.

Misliš da ljudi kupuju UHD filmove na disku? Većini nije bitan kvalitet. A sa sadašnjom brzinom interneta neki remux od 60GB nije problem brzo da se skine.
 
Konzola mi se sviđa, od igara će biti nešto da se probere, moj sin je zadovoljan. :D

HZD 2 - mnogo sam očekivao, video ništa. :)
 
Za većinu igara - shut up and take my money!

Izgled konzole... Onako. Ne sviđa mi se što je vertikalna, plus ove "uši". Ala štrči ovaj BluRay čitač. Ako budem uzimao, verovatno će to biti digital verzija.
Prikazali su je i kako leži, nije samo vertikalna...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Cela prezentacija mi je mahom flatline, 2-3 igre su delovale interesantno pored HZD2, ostatak deluje da je baš za mlade naraštaje... Inače Spajdi deluje kao spin-off ne I full 2jka...
Iskreno nisam oduševljen dizajnom konzole (deluje da hlađenje može biti problem) a vrlo sam alergičan na belu boju kod tehnike... Više volim industrijski dizajn koji statement ostavlja hw-om nego li optikom....
 
Takodje cu ici na skuplju. Desi se nebrojeno puta da dobijes na poklon neku igru ili ti da neko disk kad predje.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno