Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Upravo sam zavrsio preload-ovanje, PS4 Ragnarok verzija je prilicno velika-oko 107 giga! Ne znam za PS5 verziju ali pretpostavljam da je slicno.
 
Meni pise 98.8 za PS5. Prosla turkinja lagano, dobro sam procitao post od bumblbeeja pa se setih da imam i ja nesto kripta a taman za Ragnaroka.
 
Oh My God Wow GIF
 
Ne znam za vas ali lično mislim da ne postoji igra koja je 10/10.
Svaka čast za Ragnarok svakako.
 
Ne svidja mi se sto je vise recenzenta spomenulo da treba Raganarok gledati u celini sa GoW 2018 - "...both stories as one experience..." - kao da im je Sony opet doturio skriptu, plus vecina opet nije smela nista da prikazuje od in-game snimaka...
Sa jedne strane razumljivo jer se direktno nastavlja gde je GoW stao, ali sa druge da i to nisu uzeli u obzir prilikom ocenjivanja. (moguce da je u startu za 2018 sasecno na pola, ocekivao sam trilogiju).Mada svakako ce se ovo sa gustom obrnuti, ako nista drugo makar zbog lore-a i zaokruzivanja price koja je zapoceta. :)

Veliki plus je sto je izgleda duza, spominje se i do 70h za "completionist" prelazak...
Ako se ne varam nema vise onog "metroidvania" momenta sa centralnim hub-om vec je vise klasicna avantura sa vise vecih hub-ova i istrazivanjem novih realmova.
 
Pa zavisi koji nalog imaš.Kolega emaremare čini mi se uzeo na turski tako da je za njega ranije
U pravu si. Ali svakako ujutru izlazi. U Turskoj čak i kasnije (7 ujutru).
OUNTRYLOCAL LAUNCH TIME
Korea (KST)GMT +9 hours, November 9th
Australia (AEDT)GMT +(8-10) hours, November 9th
BrazilGMT -3 hours, November 9th
SpainGMT+1 Hours, November 9th
ThailandGMT+7 Hours, November 9th
MyanmarGMT +6:30 hours, November 9th
VietnamGMT +7, November 9th
JapanGMT +9 hours, November 9th
IndiaGMT +5:30 hours, November 9th
United States (EDT)GMT- (4-10) Hours, November 9th
United Kingdom (BST)GMT, November 9th
Mexico (CDT)GMT -6 hours, November 9th
South AfricaGMT +2 hours, November 9th
RussiaGMT + (3-6) Hours, November 9th
France (CEST)GMT+ (1-2) Hours, November 9th
Saudi ArabiaGMT +3 hours, November 9th
ChileGMT-5 Hours, November 9th
Slovakia (CEST)GMT+1 Hours, November 9th
TurkeyGMT +3 hours, November 9th

izvor: https://dailymetadose.com/god-of-war-ragnarok-launch-time/
 
Utorak uvece 1844a3c105a27-screenshotUrl.jpg22h ako mi mozak dobro radi posto sam spaljen. Screenshot od pre par minuta.
 
Pre će biti, sreda ujutru :D
Nego, gde uzeti najpovoljniju (i legit) dopunu, pazario bih GoW preko storea na taj način. I da li ima od 70$ ili moram dve odvojeno? Dosad sam uglavnom uzimao diskove, tako da oprostite na glupom pitanju xD
 
Ja sam juce uzeo na g2a. Odmah te vodi na stranicu sa kodom. Platis preko PayPal-a i ne boli glava. Dobra stvar sto ne mora nalog da se pravi.
 
Yeah, s tim što mi vaučer od 70$ preko G2a izađe 74 evra, ehhh. Džaba i US region kad opet plaćaš i više nego za Evropu.
 
Okej, uzeo ključ preko G2A, izašao mi error, skinuo mi pare s računa, i čekao da mi pošalje kod ali sve vreme mi stoji "Waiting for payment". Kliktao refresh sto puta, odjednom, izlogovao se. Dobio mejl da mi je suspendovan nalog zbog "neobičnih aktivnosti".
Znao sam da je G2A shady al mater im ako mi se ne vrate pare, još prikazuje 71$ a na kraju izađe 9000 din krajnji račun.
 
Na takvim sajtovima uvek treba koristiti PayPal da se osiguraš od takvih sranja, kao što je pomenuo kolega gore. Ja doduše nisam do sada imao problema ni sa G2A ni sa Instant Gaming.
 
I koristio sam Paypal, doduše ne mogu da uopšte postavim dispute jer na njemu stoji "pending", tako da ne znam šta će s tim biti. G2A naravno ne odgovara nigde. Ali fascinantna tehnika, banuju ti nalog i ti više nemaš pristup nijednoj od informacija. Nisam na vreme skrinšotovao ništa, jer ono - nije da sam očekivao da će mi prosto - banovati nalog.
Da imamo kršten store u Srbiji gde možeš da spojiš svoju karticu, a ne da se zezamo s ovim glupostima, besmislica.
Ako mi ne vrate pare, ništa od mog igranja Ragnaroka, 9000 din otišlo niz vodu a sigurno nemam još za nove kupovine :/
 
Juce je sve ok bilo, uzeo dopunu od 50usd. I ranije sam uzimao, nikad problem. A nikad nisam nalog pravio.
Cim to stoji panding tu se nesto desilo mozda sa konekcijom jer npr meni je odmah skinuo sredstva, dobio mail za teansakciju itd.
Pisi im, verujem da ce razresiti. A moguce da ce i sam PayPal da oslobodi sredstva.
 
I koristio sam Paypal, doduše ne mogu da uopšte postavim dispute jer na njemu stoji "pending", tako da ne znam šta će s tim biti. G2A naravno ne odgovara nigde. Ali fascinantna tehnika, banuju ti nalog i ti više nemaš pristup nijednoj od informacija. Nisam na vreme skrinšotovao ništa, jer ono - nije da sam očekivao da će mi prosto - banovati nalog.
Da imamo kršten store u Srbiji gde možeš da spojiš svoju karticu, a ne da se zezamo s ovim glupostima, besmislica.
Ako mi ne vrate pare, ništa od mog igranja Ragnaroka, 9000 din otišlo niz vodu a sigurno nemam još za nove kupovine :/
Zovi banku i blokiraj tu transakciju.
 
Pući će transakcija sama posle malo vremena, samo su ti rezervisana sredstva.

Nikad nemoj da radiš refresh stranice dok je plaćanje u toku - čak i piše to.
 
Ja poslednjih desetak godina samo kupujem gift cards na Amazon US i onda njima placam na PS i Xbox store-u. Mozda je malo skuplje ali nikada nisam imao problema.
 
Jel rade naše kartice na Amazonu? Radilo mi je sa starom ali sam morao da promenim karticu. Čim sam kliknuo na plaćanje tražili mi izvod iz banke vezan za tu karticu tj. neki vid verifikacija. Traže mi da okačim dokumenta. A sve ostalo mi je regularno (Američka adresa).
 
Rade. Ja koristim MasterCard karticu Mobi banke, čak sam nedavno i zamenio karticu, nakon isteka roka važenja. Prolaze plaćanja bez problema.
 
Jel rade naše kartice na Amazonu? Radilo mi je sa starom ali sam morao da promenim karticu. Čim sam kliknuo na plaćanje tražili mi izvod iz banke vezan za tu karticu tj. neki vid verifikacija. Traže mi da okačim dokumenta. A sve ostalo mi je regularno (Američka adresa).
Da ,radi Visa Virtuon Raiffeisen banke, s njom placam vec ~10 god. na Amazon US ,obnavlja se svake 2 godine, nisam imao nikakvih problema.
 
Ne košta. Košta oko 10k. A igru je većina nas podelila sa nekim što sa diskom nije moguće
 
Nazad
Vrh Dno