Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Šta mislite, ima li svrhe čekati ponude za crni petak kod nas za samu konzolu, ili odmah kupiti šta je u ponudi?
Vidim pojavio se jos jedan bundle sa dodatnim kontrolerom i 2 igrice plus digitalna fifa 23 za 109K, preskupo je, ali svakako moram uzeti 2 kontrolera i bar neku dodatnu igru za klince dok se ne uhodaju sa digitalnim nalozima...
 
Pa s obzirom da je black friday za mesec dana, sačekaj. Ne verujem da će da bude sad neka ponuda, ali ako bude da se ne jedeš što nisi sačekao malo.
 
Nešto sve mislim da će to biti "šatro" BF. Tipa bila je cena ta, sada za BF je ova, a u principu cena ista kao i sada, možda 2 do 3000 din. bude manja. Pa i ako bude realan BF popust, verujem da će biti za jako mali broj konzola, ili će već unapred biti rezervisane/razgrabljene, tako da kampovanje na našim web shop sajtovima ne gine. 🙂
 
Šta mislite, ima li svrhe čekati ponude za crni petak kod nas za samu konzolu, ili odmah kupiti šta je u ponudi?
Vidim pojavio se jos jedan bundle sa dodatnim kontrolerom i 2 igrice plus digitalna fifa 23 za 109K, preskupo je, ali svakako moram uzeti 2 kontrolera i bar neku dodatnu igru za klince dok se ne uhodaju sa digitalnim nalozima...
Možeš da očekuješ šok cenu kao i uvek kod nas za black friday :D
 
Onda super ako tako radi mada sad kucam ps plus vaucere i vidim da ih nema vise po 40$ najjeftiniji je za 48, tako da u principu i nije neka velika usteda trenutno, s obzirom da 100$ dopuna kosta 94$, znaci samo 6$ ustede u odnosu na kupovinu preko storea. Ostaje samo da se nadam da ce biti neka akcija mozda za black friday ili novu godinu
Pogledaj moj post za dopune. 100$ dopuna se može naći nešto ispod 90$.

Van toga, u pretragu kucaj ključ sa PS essential. Oni su jeftiniji od "PS+" ključeva.
- Nisam čuo da je neko probao konverziju ovih ključeva, pa ne znam da li važi ista prica kao za "PS+" ključeve (aktivacija pre isteka trenutne pretplate produžava srazmerno trenutnu pretplatu, a aktivacija posle pretplate zahteva doplatu iz novčanika).

P.S. Izračunaj da li ti se više isplati da kupuješ samo PS+/PS-Essential kodove I njih aktiviraš pre isteka trenutne pretplate ili da čekaš da istekne, pa da dopaltiš za višu pretplatu iz novčanika (za koju opet imaš 10-12% popusta pri kupovini, kao što pomenuh).
- Gledajući trenutne cene, rekao bih da je opcija 1 povoljnija.
 
Pozdrav ljudovi. Nov sam u temi, ali sam pročitao sve od A do Š. Ukratko, ps5 mi je prva konzola. Nalog napravljen prema uputstvu, kupljen kod za ps plus koji je prepoznat kao esential na godinu dana, ali neće da mi prihvati karticu kada pokušam konverziju na extra za 40 dolara. Ima li rešenja za to?
 
Pozdrav ljudovi. Nov sam u temi, ali sam pročitao sve od A do Š. Ukratko, ps5 mi je prva konzola. Nalog napravljen prema uputstvu, kupljen kod za ps plus koji je prepoznat kao esential na godinu dana, ali neće da mi prihvati karticu kada pokušam konverziju na extra za 40 dolara. Ima li rešenja za to?
Ne prolaze kartice, moraš uzeti dopunu i dopuniti “wallet” na nalogu.
 
@dovlabre
Imaš moj post (mislim u temi za akcije za PS) za najpovoljniju dopunu, dodatne takse koje naplaćuju i kako na njih da obratiš pažnju i nađeš povoljniju ponudu.
 
Ako neko hoce da uzme Ragnarok za ps4 ili gosta za ps5, neka mi se javi (bas se slabo popunjavaju grupe na razmeni od kada je potrebno troje).
 
Ako neko hoce da uzme Ragnarok za ps4 ili gosta za ps5, neka mi se javi (bas se slabo popunjavaju grupe na razmeni od kada je potrebno troje).

Ja bih, za ps5, s tim što dosad nisam uzimao na taj način pa mi javi u dm ako ti treba još neko i koja je procedura
 
Prvo treba da nabavim PS5 da bih uopste razmisljao o PSVR2... pritom ako se dobro secam, bese ne postoji backward compability sa igrama koje su izasle za PSVR1? Ili sam ja to nesto pogresio?
Msm za taj novac, morali bi da imaju vec barem 5-6 dobrih igara na release-u. A sumnjam da ce to biti slucaj.

Vidim da ce biti i Bundle sa Horizon Call of the Mountain, koji ce biti 650e.

Dakle eventualno kada prodje godinu dana i ako se skupi odredjen broj naslova, plus videcemo koliko ce izlaziti igre za isti. Za PSVR1 mozes cini mi se na prstima jedne ruke da nabrojis dobre naslove koji su izasli.
 
Sa ovom cenom je DOA u Evropi a ne verujem ni da će mnogo bolje proći u USA.
 

Koliko je ovo lose, mislim da je verovatno i najgori promo koji sam ikada gledao sto se tice jacih naslova... Opasno smaraju i forsiraju "nista" vec 2 nedelje sa "preview" trailer-om...
Odmah potom "preview" od strane youtubera gde nisu prakticno o nicemu mogli da pricaju niti prikazu, navedeno je sve sto smo znali od ranije iz prvog trailera... Pa "final preview trailer" pre koji dan i ta glupost sa Travoltom i Lebronom... Dok za to vreme YT algoritam stancuje stare recenzije i gameplay GoW-a...
Tokom PS4 ere je mnogo vise hajpa bilo oko same konzole i igara, ovo sto sada rade je skroz lose.
 
Mislim da je činjenica da ne žele da spoiluju neke stvari za koje bi da igrači dožive lično. Sutra pada embargo na recenzije što je dobra stvar. No videćemo.
 
Koliko je ovo lose, mislim da je verovatno i najgori promo koji sam ikada gledao sto se tice jacih naslova... Opasno smaraju i forsiraju "nista" vec 2 nedelje sa "preview" trailer-om...
Odmah potom "preview" od strane youtubera gde nisu prakticno o nicemu mogli da pricaju niti prikazu, navedeno je sve sto smo znali od ranije iz prvog trailera... Pa "final preview trailer" pre koji dan i ta glupost sa Travoltom i Lebronom... Dok za to vreme YT algoritam stancuje stare recenzije i gameplay GoW-a...
Tokom PS4 ere je mnogo vise hajpa bilo oko same konzole i igara, ovo sto sada rade je skroz lose.
Što bi rekli težak cringe. Kome li je samo ovo palo na pamet. Mislim da niko od ovih ljudi ne igra igre. A što je najgore debelo je koštalo.
 
Što bi rekli težak cringe. Kome li je samo ovo palo na pamet. Mislim da niko od ovih ljudi ne igra igre. A što je najgore debelo je koštalo.
Sigurno je poprilicno kostalo a nikakva reklama.
Mislim da je ovo zbog GoW 1 koji je dosta lose bio promovisan svojevremeno a ispala mozda cak i najbolja ekskluziva iz PS4 ere, pa valjda sada pokusavaju da se iskupe.
Ili mozda pokusavaju da hajpuju jer Barlong nije radio na igri jer se bukvalno "raspao" sa GoW, odnosno nije na nivo reboota iz 2018.
Secam se Barloga koji je davao intervju nakon recenzija tj launcha da je bukvalno odlepio i mislio da ce mu to biti kraj karijere u industriji jer se nekom Sony glavonji nije svidela (usao probao igru par meseci pred launch i izasao bez komentara, nimalo odusevljen kasnije trazio da sve menjaju) i na kraju bi bila GOTY da nije bilo RDR2 koji mesec kasnije.

Ovo je bukvalno moglo da prodje i samo sa trejlerima, ko je igrao keca zna o kakvoj je igretini rec.
 
Poslednja izmena:
Japanci ko Japanci :)

Ha, ha, ovo već ima šmeka...
krastavac, kakav god da bude GoW5 ja ga instalirao i čekam 11.
Valjda neće biti nekih day one zakrpa od milion gigabajta jer su serveri day one i ovako preopterećeni...
 
Gde će biti najpovoljnije kupiti PS5 Ragnarok igru? Bez deljenja naloga. Disk Ili digital.
 
Nazad
Vrh Dno