Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

...kad oni ga digli na kvadrat... :ROFLMAO:
 
Samo da je crni Sony, i umesto kamere crveni gamepad i PSVR2 i odmah bih ga uzeo.... Ovako nista...
 
Pa anaans prodaje. Ne ulazim u to kakvi su njihovi dilovi. Uglavnom xiaomi tablet sam poručio bez problema.
 
Kad je bilo 10 komada na ananas sajtu ja sam bez problema pazario onda za 67999,00 i computerland je bio prodavac preko ananasa.
Stiglo za dva dana, cak postar mukica morao da se popne na 4 sprat licno da donese :)
 
Plague Tale Requiem - 30 fps cap na PS5
Gotham Knights - 30 fps cap na PS5

Ako se ovaj trend nastavi u novim igrama, bez razmisljanja prodajem PS5. Sigurno nisam kupio "next gen" konzolu da se igram u 30fpsa..

Preci cu Ragnarok pa cu da vidim kakva je situacija dalje, mozda ce da ide na oglase pa ako izadje neki PS5 Pro za koju godinu kupicu ga..
 
Konzola ti je oduvek i bila u 30fps. Samo su ti prodali-dodali opciju da igras neke igre i na nizim grafickim podesavanjima.
 
Ok, neka nastave i dalje, nemam nista protiv, ali hocu da bude ta opcija u novim igrama (performance mode tj. 60fps)

Postoje sada razne tehnike, FSR, DLSS itd.. neka naprave nesto..

Ispraticu 3 igre : Callisto Protocol, Dead Space Remake i Resident Evil 4 Remake.. Ako one budu 30fps only onda cao, zdravo.
 
+1 da imamo izbor da biramo da li hocemo 30fps (bolja grafika) ili 60fpsa (losija grafika).
 
Ok, neka nastave i dalje, nemam nista protiv, ali hocu da bude ta opcija u novim igrama (performance mode tj. 60fps)

Postoje sada razne tehnike, FSR, DLSS itd.. neka naprave nesto..

Ispraticu 3 igre : Callisto Protocol, Dead Space Remake i Resident Evil 4 Remake.. Ako one budu 30fps only onda cao, zdravo.

Ne boj se za Callisto i RE4 Remake. :)
 
Plague Tale Requiem - 30 fps cap na PS5
Gotham Knights - 30 fps cap na PS5

Ako se ovaj trend nastavi u novim igrama, bez razmisljanja prodajem PS5. Sigurno nisam kupio "next gen" konzolu da se igram u 30fpsa..

Preci cu Ragnarok pa cu da vidim kakva je situacija dalje, mozda ce da ide na oglase pa ako izadje neki PS5 Pro za koju godinu kupicu ga..
Možda je to početak reklamne kampanje za PS5 Pro. Kupite Pro ili igrajte u 30fps :D
 
Poslednja izmena:
Ali došli smo u fazu gde je 60fps tj. performance mod nešto za reklamiranje a ne nešto što se podrazumeva.
 
Nije ovo toliko loša ponuda.
Da je bar drugi džojstik umesto kamere ili da se kamera može uvaljati bar za 5k tj. upola prodajne cene.

Pisao sam im da li mogu da ubace džojstik umesto kamere po istoj ceni, naipisaše da ne mogu.

Sačekaću još malo sa kupovinom (iako verovatno ne bih trebao), ali ovo deluje kao napredak u ponudi PS5 na našem tržištu.

P.S. ako bi neko od forumaša sigurno kupio kameru za 5k, neka javi da kupim ovaj bundle.
 
Pa ovo je bilo do skoro za 75K. Sto je opet meh... Samo klot konzola na KP, ovi nasi bundl-ovi su bacanje novca.
 
Pa ovo je bilo do skoro za 75K. Sto je opet meh... Samo klot konzola na KP, ovi nasi bundl-ovi su bacanje novca.
Gde?
Preleteo sam sad KP ponudu, i ukratko ono je bezobrazluk od cene...
Bukvalno su jeftiniji par hiljada dinara (ako i toliko) bez ikakve garancije.
Možda nisam dobro video...
 
Nije nikada bilo 75. Ista ponuda je bila pre meseca dana. Inače ovo je odlična ponuda za naše tržište. Na KP kod pouzdanog prodavca je ista cena ali klot konzola. Ovako imamo sigurnu garanciju i kameru koja eventualno može da se proda.
 
Jedina ponuda koja je bila cini mi se 75k ili pak 78k je onaj bundle sa R&C koliko se secam... svi ostali bundle-ovi su bili 85k+.

EDIT: Vidim na KP imaju cak i Digitalne na stanju... njih nije bilo uopste. Ali zato je cena kao da su prestali da ih proizvode! 😅
 
Poslednja izmena:
Trenutno u Ananasu vagaju sta ce biti za Black Friday na popustima, jedna od opcija je i PS5...
 
Jedina ponuda koja je bila cini mi se 75k ili pak 78k je onaj bundle sa R&C koliko se secam... svi ostali bundle-ovi su bili 85k+.

EDIT: Vidim na KP imaju cak i Digitalne na stanju... njih nije bilo uopste. Ali zato je cena kao da su prestali da ih proizvode! 😅
Imaju, ali za 650€. a to je 76.000 dinara, što je bezobrazluk.
Ako ništa ovde za 3.000 din više dobijamo normalnu garanciju i HD kameru (koja se valjda može prodati za par hiljada)...

Sad ne znam da li da čekam Crni petak... Mislim meni lično pare nisu bile problem od starta, koliko me nervira da nam se ti veštački bundlovi predstavljaju kao nešto normalno, uz nikakvu ponudu PS5 only igara, što je kod mene bilo presudno da još ne kupim konzolu (nisam od onih koji prelaze iste igre više puta samo za koji FPS više).

Vidim i da je @DBraveZ po.izdeo, pa da stanem u red za njegovu. :);)

EDIT: Hvala @akki druže za info...
 
Pa zar nije bila u CL-u za 75K?
Pa koliko ce Ananas da je snizi za crni petak i jel ce da ima 1000 konzola da proda?

Verujem da ce imati 3-5 komada koji ce biti prodati posle par minuta.
Tako da ta njihova akcija nije uopste za gledati, nemaju oni lager da iznesu pravi crni petak.
 
Rasprodali su sve ovo sto su imali na stanju, pitanje koliko su imali.
 
Performance mode na PS5 je i dalje sjajan, ne znam što se ljudi žale.
Hoćete 60fps za 600-700e?
E pa, toliko će vas koštati samo grafička da se na PC-ju igrate za te pare :D Mislim, uvek je najbolje imati oba, ali realno nije idealno vreme ni za jedno, kad se pogleda. Jer su igre na PS5 skupe, a sklapanje kompa je sad veća noćna mora nego pre par godina. Da ne pričam o pre-pandemijskom vremenu.
 
Ako neko hoce share (treba mi ps5 nosilac), neka mi je se javi.
 
Nazad
Vrh Dno