Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Igra F.I.S.T. izlazi sedmog , moguće da je to dodatna mesečna igra za PS5 koja se dobija preko PS+
 
Ne znam da li je vec bilo reci o ovome, ali hajde da upitam.. :D
Ima li nekih najava kada ce startovati srpski PS Store, u smislu da dobije punu funkcionalnost da mogu da se kupuju igre online u digitalnom formatu srpskim karticama i sl . ?
Da li je uopste bilo nekih informacija na tu temu..? :D
 
Poslednja izmena:
S obzirom na to kakve su obično cene igara kod nas (recimo: Microsoft Store), bolje je i da ga ne puštaju. Po njima, standard nam je viši nego u Švajcarskoj. :ROFLMAO:
 
S obzirom na to kakve su obično cene igara kod nas (recimo: Microsoft Store), bolje je i da ga ne puštaju. Po njima, standard nam je viši nego u Švajcarskoj. :ROFLMAO:
I to što smo gologuzija pa po jedan nalog (kupljenju igru) deli dvoje, a od pojave PS5 i troje ljudi.

Kontam da na zapadu ni ne znaju da se nalog može deliti jer se time nisu bavili, uzmu igru u preorderu ili day one i igraju, ne prebrojavaju se i ne pretresaju džepove, prave neke šer grupe, ko srbistanska sirotinja.
 
  • Like
Reagovanja: Wuk
Nesto sam gledao skoro za BF2042 i posto nisam bio ulogovan bacio me je na srpski store na kompu. Cene su bile u RSD i drasticno jeftinije u odnosu na UK....E sad da li radi ili ne, nisam probao posto nemam RS nalog.....
 
Auuuuu, prepolovili su heatsync. Još umesto bakra aluminijum. A, ovamo se hvale srafom i težinom.... Znaci da sam ubo najbolju verziju 😁
 
Pustite ovog fićfirića nek loži klince. Ako je ovo stvarno vest treba sačekati GamersNexus rezultate.

They kept saying its running hotter when all they were observing was the new cooling solution exhausting more heat out the back of the console. Without further testing at the component level, it could be running hotter, cooler or exactly the same.
 
Na novoj reviziji ne gubi, ali vidimo da je losa, samo old, original one da se trazi, i da se nadate da dobijete krsteni ventilator i dzojstik da vam ne crkne posle par meseci. :D
 
Jel su kod nas u Srbiji vec pustili u prodaju tu osakacenu verziju? Isto ako je neko skoro kupio preko madjara, da vidi koja je verzija?
 
Ko je rekao da je verzija osakaćena?
 
Ko je rekao da je verzija osakaćena?
Pa fali joj 300 grama heatsynca, i još umesto boljeg provodnika toplote stavili lošiji, valjda je na to mislio kad je napisao "osakaćena"...

A da je ta revizija bila u poslednjoj turi piše na nekoj od poslednjih strana na temi "gde kupiti".
 
Ako je manje heatsinka ne mora da znači da je lošije hladjenje. Za sada nije izašao ni jedan test nekog relevatnog (Digital Foundry, GamersNexus...). Onaj gore je izbacio click-bait, dobio preglede i indirektno povećao cenu starih modela na scalper tržištu. Svaka mu čast.

 
^ Slažem se da treba odraditi uporedni test stare i nove konzole i temperatura u istim radnim uslovima i pri istom opterećenju i sa profi mernim uređajima.
Nego meni je i ćutanje ovlašćenih i propuštanje raznih relavantnih HW jutubera da urade te testove, kao i činjenica da su (radi uštede) izuzev promene aerodinamike lopatica ventilatora u Sony osakatili sve ostale komponente zadužene za hlađenje, dovoljna indikacija da ova revizija sigurno nije bolja od prve.
 

Hands-on with the new PlayStation 5 CFI-1100 series console ( Digital Foundry )​

 
Gejmeri ako uplatim netflix na ps5 da li mogu da ukljucim srpski prevod ili nema subtitle uopste?
 
Gejmeri ako uplatim netflix na ps5 da li mogu da ukljucim srpski prevod ili nema subtitle uopste?
To da li ima li nema našeg prevoda na Netflixu ti ne zavisi uopšte na kom uređaju gledaš, zavisi od samog Netflixa. Poneki novi naslovi imaju srpski titl. Dobar deo novih naslova sada ima hrvatski titl. Stariji naslovi nemaju naše titlove.
 
Prvi put sam odlucio da uplatim netflix, nisam ga pre koristio. Radi odlicno, odma ocita film, ali skoro sve sto mene zanima nema prevod 😅😂 tj ima engleski. U opcijama nema uopste ponudjen srpski titl, neki filmovi imaju hrvatski i to je to. Gledacu sta ima titl i to je to 😁
Kako da ima balkanske titlove kada taj jezik ne postoji? Inace Netflix sam koristio na PS4 i radi kao na bilo kom drugom uredjaju.
 
Moze li da se uključi split skrin na COD BO4 na ps5 ? Na četvorci može ako se stavi da je primarna konzola ali na ps5 ta opcija ne postoji ?
 
Izasao je danas jedan sneak peak:
Videcemo koliko je istinit.
 

Prilozi

  • A84CAFFC-41EA-4D03-A1E2-4648DF38D194.jpeg
    A84CAFFC-41EA-4D03-A1E2-4648DF38D194.jpeg
    73 KB · Pregleda: 141
Nazad
Vrh Dno