Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Brate ne znam, fizicka kopija igre je i na engleskom je kutija.Kao i sve druge fizicke kopije, svuda je sacuvao save game samo tu nije.Ne znam sto…Dobio sam od drugara novi Call of Duty (na nemackom jeziku je) i ne mogu da igram SP, izbacuje mi neki error.Mislim da je to zbog regiona, mozda i gresim
Ako je na nemackom, onda mi je logicno da treba da napraviš nemački nalog na Soniju.
To je neka moja pretpostavka, ne mogu da tvrdim da je zaista tako.
 
nije da me preterano zanima ali eto valjda 11.11. stize samo Online free za petake sa PS+ pretplatom
 

Prilozi

  • gta-online-ps-plus.jpg
    gta-online-ps-plus.jpg
    25.9 KB · Pregleda: 98
Moguće je da si prvo igrao HZD, a onda drugi put probao sejvove na HZD Complete edition, a te dve verzije ne funkcionišu zajedno bez obzira ako su i isti region.

Iz tog razloga, nažalost, nikad nisam ni prešao The Frozen Wilds jer mi ne pada na pamet da igram celu igru ispočetka da bih mogao odigrati DLC.
Bukvalno ovo. HZD sam prešao na disku pa sam complete edition sa FW dobio digitalnu, nije prepoznao sejv. Zato ni ja nisam prešao FW, a realno, igra nije baš toliko luda da bih je prešao 2x samo zbog ekspanzije.

Inače, glupo su to zamislili, ipak je to ista igra, ne vidim neki valjani razlog zašto sejvovi ne bi bili kompatibilni.
 
^ Meni je igra "legla", ali kao što ti kažeš ne baš toliko da bih je igrao više puta, a ima toliko toga za odigrati.
 
Ja sam sad na ovom popustu uzeo Valhalu za 30 dolara, cekao sam da padne cena i docekao 😂 Svidja mi se ovako, zadovoljan skroz grafikom mada nisam baz ostao bez teksta kao na primer kod Miles Morales ili GoW
Svakako mislim da za manje od 30 dolara tesko da ce moci da se ponovo nadje
za ovaj tenis nisam znao da nema Djokovic, dobro rekoste da znam da ne skidam bezveze 😂
 
Vidim na sajt GC, Cyberpunk za 2500.Vredi li uzeti ovo sada, jel nema bagova vise? I jel dobila update za PS5? Zna li neko?
 
Jel preporučujete kupovinu punjača?
Pre par stranica beše priča o punjenju kontrolera pa videh da dosta vas ima punjač.
Nije baš jeftino, ali deluje mi da bi mi baš dobro došao jer se preko PC-a baš sporo puni, a imam averziju da ga štekam u punjač od telefona iz nekog razloga.
Gasim uvek konzolu kad ne igram pa nisam neki ljubitelj punjenja u rest mode-u :)
 
Imam ga nekoliko meseci i nemam nikakvih problema, em lepo izgleda em kontroleri lepo imaju svoje mesto, nisu razbacani.. Punim ih uvek čim završim sa igrom, ne čekam da se isprazne
 
Јел шљака џојстик за ПС5 на компу без проблема ако неко има сазнања?
Вриснуо ми је стари а конзолу купујем свакако крајем године па да спојим лепо и корисно, тј инвестиција за будућност :)

пс извињавам се ако је офф
 
Само ми још реци јел има неких посебних подешавања приликом повезивања или само уденеш и играш?
Питам зато што и нисам имао неке среће са ДС4 џојстиком који сам касниј и вратио
 
Meni DS4 radi perfektno samo na ubod usb-a, I to dok nije Steam uveo podrsku. Sa uvedenom podrskom ne vidim kako si mogao da imas problema.
Verujem da ce I od petice da radi perfektno.
 
Screenshot_2021-08-11-19-58-43-067_com.microsoft.office.outlook.jpg
Stigao mi poziv za fifa closed beta za ps5 👍
 
Mozda bi mogla već i posebna tema za novu fifu da se otvori, svakako javi utiske
 
Meni DS4 radi perfektno samo na ubod usb-a, I to dok nije Steam uveo podrsku. Sa uvedenom podrskom ne vidim kako si mogao da imas problema.
Verujem da ce I od petice da radi perfektno.
Ма тај ДС4 сам поручио преко КП, скинуо сам тај програм али се џојстик понашао као да је побенавио и уопште нисам успевао да га средим па сам га на крају и вратио.
Нисмам ништа подешавао у стиму а цепао сам баш фифу 21. Сад не знам како то иде ако су игре ван стима али сам га спојио преко горепоменутог програма.
Ето, отуда тај страх од ДС5
 
Nazad
Vrh Dno