Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Meni je (u mom postu) bitnija cinjenica da imam problem sa analog driftom, nego sama cinjenica da sam kupio (jos jedan) dzojstik.
Ponajvise, jer oni koji prate temu, znaju da mi je i konzola zamenjena jer se gasila...
Tako da kod mene PS5 a i periferije nisu bez decijih bolesti, nazalost.
 
Wow 😄😄😄

The new stand screw can now be turned with your thumb rather than making use of a screwdriver all the time to tighten and loosen it. This is thanks to the new ribbed outer shell on the tip of the screw that helps with gripping it with your fingers to tighten the bolt.
disappointed-face-palm.gif
 
idi na search u storetu, mada juce nisam. mogao SP kampanju da krenem... mozd nije skinuo sve ili je kao inuvek MP free koji me ič ne zanima
 
Samo MP je free koliko sam ja skontao
 
Da samo mp i zombies. Kad nadjes cold war, ima download trial opcija u store-u
 
Ja skoro pa samo zombije igram sa drustvom od kako je igra izasla. Dodatak Outbreak moda i novih perkova uz solidnu grafiku, animacije i napucavanje me je terao da se stalno vratim tom modu za svaki nov "season" koji izbace, pogotovo jurenje story easter eggova kad ih omoguce na novoj mapi/modu.
 
Kako se borite sa prasinom, ja do sada nisam primetion nesto puno prasine. Mada danas pogledah bas se nakuoilo.

Samo usisavanje sa distance ili skidate ploce oa usisavate?
 
Usisavanje, brisanje prasine alkoholom i to je to. Mozda cu na godinu dana da otvaram ploce i tako da ga cistim.
 
Ja skoro pa samo zombije igram sa drustvom od kako je igra izasla. Dodatak Outbreak moda i novih perkova uz solidnu grafiku, animacije i napucavanje me je terao da se stalno vratim tom modu za svaki nov "season" koji izbace, pogotovo jurenje story easter eggova kad ih omoguce na novoj mapi/modu.
Offtopic u jednoj recenici, kako bi generalno uporedio Cold War i Modern Warfare, koju bi izabrao trenutno? Thanks
 
Mislim da bi to bio Cold War, pogotovo sto su mi zombiji daleko zanimljiviji nego bilo sta u MW. Nisam presao celu kampanju ali svakako od onog tresa iz MW ne moze gore (meni licno najiritantnija COD kampanja ikada), dok sa druge strane MW napucavanje je veoma dobro.... mada ako ne igras MP onda svakako Cold War kao preporuka.

btw, sa poslednjim patchom za PS5 stigao je i jos jedan hi-res pack za sva 3 moda i igra onako odokativno teksturno mi izgleda isto ili bolje nego na PC-u (imam je i za PC).
 
A koja igra je free za MP da probam pucacinu tu neku nikad nisam, jel ima cod neki ili nesto tako full verzija?
Ja imam i ovih nekih zajebancija ne znam dal ima to mp i jel valja cemu za download?
 

Prilozi

  • D4F4B3F7-5852-47D5-A3BD-8DDD82C8E2E3.png
    D4F4B3F7-5852-47D5-A3BD-8DDD82C8E2E3.png
    796.6 KB · Pregleda: 34
A koja igra je free za MP da probam pucacinu tu neku nikad nisam, jel ima cod neki ili nesto tako full verzija?
Ja imam i ovih nekih zajebancija ne znam dal ima to mp i jel valja cemu za download?
COD IV je ok (taj sto je oznacen kao IIII) igrao sam,nije los samo sto ja nisam za MP pucacine pa me brzo smorilo.
 
A warzone jel free jel to bolje? Cisto iz radoznalosti da vidim kako igraju MP sa dzojstikom pa hteo da probam, sad cu da stavim da se skine taj COD
 
A warzone jel free jel to bolje? Cisto iz radoznalosti da vidim kako igraju MP sa dzojstikom pa hteo da probam, sad cu da stavim da se skine taj COD
Ne znam za Warzone. Sto se tice COD ja sam ocekivao da necu moci da mrdnem jer mi je ovo bila prva MP igra na dzojstiku (bivsi PC player) medjutim sasvim sam se solidno snasao jos u prvom mecu, verovatno igra povezuje sa pocetnicima tako da je to super.

Mene licno privlaci Destiny 2, ali nacuo sam da igra tera na teski grind a ja nakon WOW-a sam rekao sebi nikad vise igre gde mora da se radi puno,samo casual.
 
Pa da D2 je tezak grind, jos treba uci u sistem armora, oruzja, modova za armore, da stats od armora odgovaraju onome sto ti najvise odgovara, da se razumemo zabava je, ali ja sam tek posle 100 sati otkrio sta i kako, zasto je to nesto tako i zasto nije, a racunaj da jos uvek posle 480 sati nisam sve skontao, imas guid-ove na YT koji ce ti reci kako da se levelujes, onda imas sezone i realno bez season pass nema smisla igrati i moras kupiti sve ekspanzije da bi to bilo kako treba..
Ja sam poceo igrati u Novembru prosle god jer je tada postala dostupna u Gamepass, navukao sam se, zabava je zagarantovana, ali pored nje skoro i ne igram druge igre tako da ili se posvetis ili ne, Destiny definitivno nije casual, a racunaj da je ja igram casual 😅
 
Koliko je dobra A Plague Tale, ja je nisam igrao ranije pa mi je bas iznenađenje. Prelepo izgleda, fin je osećaj kroz DualSense kontroler, a i priča bas vuče da se igra. Ko nije probao, preporuka od mene.
 
Mene odbija ona gomila pacova , nekako imam utisak da bi me hvatala jeza dok igram
 
Nazad
Vrh Dno