Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Igrao sam malo (vise) ovu igru The Witness, moram reci da sam zadovoljan :) .
Lite verzija (nekada davno) cuvenog Myst serijala.
 
Jesam ja ćorav ili sa PS5 nema opcije add to library za ovih 9 igara, samo mi download nudi...
 
Ja sam preko PS App dodao u library.
 
Sutra izlazi Disco Elysium, uživao sam u desetinama sati na PC pre godinu i po, ovo se uzima day one za PS5 :)
 
uh strava, ovo sam bas cekao :)
koliko ti je trebalo da je obrnes?
 
Simpatican je ABZU. Instalirao sam zeni da odigra, imao sam trip da ponovo pijan gledam one TetrisEffect cinematic animacije. Nije nesto ni preduga igra, kao Journey otprilike.
 
A taman sam ga završio. I jedina zamerka mi je bila to što nije u 60fps. 😄 Prećiće se još neki put za koju godinu, odlična je igra.
Meni jos stoji u nekom backlogu. Nadam se da ce taman do tada "leci" PS5
 

Zanimljiv zvuk :)

Jel inace resen onaj problem sa rest modom ili sta je vec bilo problem ranije.
 
Jeste resen odavno.
Ja imam konzolu vec vise od mesec dana i koristim rest mode stalno.. sve je ok.
 
Pitanje je da li je testirao sa digitalnom igrom ili disk verzijom... pretpostavljam da je disk. I da li se čuje isto digitalna verzija konzole...

Nadam se da je ovo normalan zvuk ako se približimo tik uz konzolu. Ali mi nije ok ako se ovako čuje i odvlači pažnju sa igranja, kao PS4 kad zajauče sa zahtevnom igrom. Kako li će tek onda biti sa jačim nadolazećim PS5 naslovima.
 
Pitanje je da li je testirao sa digitalnom igrom ili disk verzijom... pretpostavljam da je disk. I da li se čuje isto digitalna verzija konzole...

Nadam se da je ovo normalan zvuk ako se približimo tik uz konzolu. Ali mi nije ok ako se ovako čuje i odvlači pažnju sa igranja, kao PS4 kad zajauče sa zahtevnom igrom. Kako li će tek onda biti sa jačim nadolazećim PS5 naslovima.
Ne znam kako ce se pokazati sa buducim naslovima koji ce koristiti pun potencijal ps5 konzole ali mogu da kazem da je konzola trenutno potpuno necujna,cak i kad se priblizim.
Takodje nakon par sati igranja "god of war" konzola je tek malo topla. Kapa dole Sony-ju sto je odbacio one slim,stisnute varijate i napravio robusnu konzolu koja moze lepo da se hladi i ocisti od prasine eventualno.
 
Mogu da potvrdim
Ja moju ne čujem jedino vidim da svetli kad je upaljena.
A imam termometar u blizini skoci temperatura za 3-4 stepena
 
Jeste resen odavno.
Ja imam konzolu vec vise od mesec dana i koristim rest mode stalno.. sve je ok.
Siguran za rest? rama rece da mu je zabadao par outa u restu.

Sto se Gow-a tice, lele kako bije čovek 😧

nesto najbolje sto sam igrao
 
Poslednja izmena:
Pitanje je da li je testirao sa digitalnom igrom ili disk verzijom... pretpostavljam da je disk. I da li se čuje isto digitalna verzija konzole...

Nadam se da je ovo normalan zvuk ako se približimo tik uz konzolu. Ali mi nije ok ako se ovako čuje i odvlači pažnju sa igranja, kao PS4 kad zajauče sa zahtevnom igrom. Kako li će tek onda biti sa jačim nadolazećim PS5 naslovima.
Ovo je zvuk kad približiš ovakvu mikrofončinu uz konzolu :D Verovatno meni neko da stavi ovaj mikrofon pored glave dok spavam čulo bi se kao da neko testeri drva u šumi
 
Mozda grešim ali ne vidim potrebu za rest konzola je operativna za bukvalno 10 sekundi
Jedino kada mi skida neku igru u pozadini
 
Siguran za rest? rama rece da mu je zabadao par outa u restu.

Sto se Gow-a tice, lele kako bije čovek 😧

nesto najbolje sto sam igrao
Poprilicno sam siguran da sam citao negde da je to reseno u prvim nedeljama od launcha. Cak i da gresim, vise nas potvrdjuje da rest radi kako treba.
 
Ja takodje na rest samo kad se skida nesto. Kontroler punim na obican usb izvan konzole ili ako igram onda na konzoli.
Kao i kod kompa, ako isti nikad ne gasite smanjujete mu vek trajanja. Konzola se startuje za 10ak sekundi tako da nema potrebe za rest modom, osim za skidanje ako neko ima slab net.
 
Nazad
Vrh Dno