Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Naravno da nece. :D
 
taj cak i ne odgovara na poruke :)
vidim da je dosta oglasa za prodaju ps5 i nestalo u medjuvremenu, sto mi ima smisla, jer ne vidim nacin kako bi oni nabavili to negde preko pre nego bilo koji obican korisnik iz tih zemalja jer ce svuda biti izuzetno limitiran broj u prodavnicama van pre-ordera
bukvalno ne vidim nacin da taj covek nabavi neki veci broj konzola u britaniji a da obicni korisnici tamo koji refreshuju sajtove do besvesti ne mogu ni jedan. Plus sto ce sve ici online, cak i da ima bota koji porucuje online nece biti u prednosti u odnosu na botove koje imaju lokalne msuterije

Nemacka ima lagano da se uzme sve normalno preorder, negde samo rezervises a negde uplatis unapred i dobijas sigurno day one, bas i drug juce rezervisao dve, sve najlaganije
 
^ Nemoj brate da nam rušiš sneška, tek se malo smirilo, vidiš da je kod nas sjajno, nikad bolje, zlatno doba...
 
Nemacka ima lagano da se uzme sve normalno preorder, negde samo rezervises a negde uplatis unapred i dobijas sigurno day one, bas i drug juce rezervisao dve, sve najlaganije

Gde u Nemackoj? Proverio upravo sajtove nekoliko najvecih shopova i nigde nije dostupan za preorder.
 
Baš i ja htedoh da pitam!?!

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Kako je sjajna ta N(j)emacka. Nigde u svetu nema, ali kod njih ima. Sta ti je SvabO...
 
Ne može više nigde da se naruči jer su sve konzole u svetu rasprodate prvog dana. Jedina razlika je što će u Nemačkoj oni kojima je prošla narudžbina, dobiti konzolu za par dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Upravo dobio obaveštenje od GC da mi je poslat DualSense. Jutros od Gigatrona dobio informaciju da ne očekuju da će biti kašnjenja i da će biti dovoljno konzola za sve koji su poručili, a za ostale ništa.
 
Čitam vas danima u nadi da ću pročitati nešto optimistično što se tiče nabavke ove konzole do kraja godine, ali optimizam je nestao. Htela sam da iznenadim brata za rođendan do kraja decembra, ali izgleda da ću ga iznenaditi za sledeći.:D
 
Znaci za nas koji zelimo da kupimo PS5, a nismo uradili preorder konzole ce biti dostupne tek sledece godine?
 
Taman dobijete ispeglene verzije kad beta testeri odrade posao :)

I bilo bi lepo bar 2tb.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Veličinu ssd čipa ce morati da povećaju pa neka košta više.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
kaze majstor iz CL-a sad da nece znati do launch day-a koliko ce komada dobiti...i da li ce uopste dobiti
kakva miki maus firma
 
Na CL ne računajte, zna se gde su preorderi bili sigurni, oni su izvan tog kruga. Ne sumnjam da će im uleteti 2-3 konzole na neki način, ali to je ništa.
 
Mene interesuje ko je uvoznik i kako to da su pojedine prodavnice imale zagarantovane količine, a CL se našao izvan "kruga". Saznaćemo verovatno uskoro. :)
 
Ovo i mene zanima, ne mogu da provalim ko uvozi a sve sam prevrnuo :) Ako neko zna nek podeli, nije vojna tajna :) Ja "preorderovao" u CL ali i u Games (doduše sa danom kašnjenja od kad su pustili) pa se barem od njih nadam konzoli do kraja godine... al onako baš jedva.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
pa verovatno su ostali sa uvoznikom definisali dogovor dok cl verovatno nije na vreme
 
Prema Tehnomaniji, za PS5 je uvoznik Roaming Electronics DOO. Ali ne vidim razlog zašto i CL ne bi dobio količine konzole, kada su ostali dobili. S obzirom na to da je Iris Mega svima podelio količine Xbox konzola, iako je verovatno mogao da proda celokupnu količinu preko svoje prodavnice, CL, bez ikakvih problema.

Što može da znači da su GT, GC i GS sklopili neki interni dogovor i zasebno uvezli konzole za svoje potrebe. Možda iz Mađarske? :)

Dok Roaming svakako uvozi neku količinu, ne zna se koju, pa će podeliti između T, WW, E i CL, eventualno dati i "3G grupi", kako je nazvana na prethodnim stranama.

Biće interesantno videti deklaracije na kutijama konzola. :)
 
Poslednja izmena:
Prema Tehnomaniji, za PS5 je uvoznik Roaming Electronics DOO. Ali ne vidim razlog zašto i CL ne bi dobio količine konzole, kada su ostali dobili. S obzirom na to da je Iris Mega svima podelio količine, iako je verovatno mogao da proda celokupnu količinu preko svoje prodavnice, CL, bez ikakvih problema.

Što može da znači da su GT, GC i GS sklopili neki interni dogovor i zasebno uvezli konzole za svoje potrebe. Možda iz Mađarske? :)

Dok Roaming svakako uvozi neku količinu, ne zna se koju, pa će podeliti između T, WW, E i CL, eventualno dati i "3G grupi", kako je nazvana na prethodnim stranama.

Biće interesantno videti deklaracije na kutijama konzola. :)
Ja imam info da Roaming radi uvoz samo za Tehnomaniju i njene satrape WinWin, Emmi. Dakle da nikom drugom neće dati...
Što znači da ima još neko ko uvozi kako je @Pioneerko lepo rekao pre neki mesec. Al neće da nam kaže ko ;)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Puno jako pogrešnih prepostavki. Milina za čitanje [emoji2]

Edit: emaremare najbliži istini.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ok. Svakako će se vremenom sve saznati. :D
 
Ono što ja znam ja da je i sam Sony ovog puta direktnije umešan u celu priču.

Da je sa partnerima odredio cenu konzole, periferija i igara i to u dinar i da niko ne sme da iskoči iz toga. Cene koje su bile u preorderu, aminovali su direktno oni. Takve će i ostati u maloprodajama sa kojima sarađuju.

Isto tako od starta je Sony odobrio određen broj konzola za naše tržište. Da nije bilo sive zone prethodnih godina, broj konzola bi bio veći, jer je formiran na osnovu zvaničnog tržišta.
 
Valjda će ubrzati novu turu kad vide da im je odobrena količina 5% od preordera :) Ili je toliko loša situacija u proizvodnji da do proleća jednostavno nema nikom...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Pa normalno da je bilo više sive zone jer su naši retardi stavili 30-40% veću cenu(ps4 obican), dok je na kp bio standardno oko 250e(10e gore-dole). Ono što je još gore je da su ljudi to ovde pravdali. Što se tiče preordera ja se prešaltao na kp i sad čekam decembar ili januar/februar. Do tad, od Ištvana za 10ak dana stize series s.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
I koliko je na kraju zvanično bilo uređaja za Srbiju ? 150 ? :)
Mislim nije ni bitno ali jako dobra procena zaposlenih tamo :)
 
Ma uopste mi nije nikada bio bitan day1 za konzole,uvek nekako ima vremena još od vremena PS1
Sada me jedino kopka što će neke igre sa ps4 bolje da izgledaju na ps5 a još ih nisam presao... Info kada će stabilizovati prodaja?
Udjes u store , dobar dan jedan ps5 [emoji41]

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Pa valjda znas da sve znaju o tebi, svuda si pracen, sve slusaju... Nista novo.. :D

Pricaj telefonu kako zelis PS5, i mozda ti ispuni zelju hahaha.. :p
 
Nazad
Vrh Dno