Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

@ Andout

Da, naravno. Konzola je stalno online i igraju se igre, tako da mora.

Mozda ima veze to sto nikad deca (a ni ja) ne idu na "Close application", vec samo izadju i ukljuce novu, ali sumnjam...
 
Treći dan kod mene konzola, so far so good. Sve šljaka bez problema, koristim i rest mode (i dok je skidao igre u pozadini). Da ne baksuziram pu pu pu :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja nemam, konzola je maltene nečujna. Imam i One X koji je takođe tih, ali PS5 je još tiši :) U idle modu se apsolutno ne čuje, kao da je ugašena konzola, ludilo. A kako se moj Pro drao, ijaooo :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
To je jedan od razloga što cu da se rešim ps4 i uzmem 5icu. Bukvalno budim ukućane na gornjem spratu kad igram noću u dnevnoj [emoji849]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
To je jedan od razloga što cu da se rešim ps4 i uzmem 5icu. Bukvalno budim ukućane na gornjem spratu kad igram noću u dnevnoj [emoji849]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Ja sam pre jedno godinu dana poslao konzolu na čišćenje i zamenu termalne paste u GS.
Od tada nemam nikakvih problema sa bukom i pregrevanjem.

Tim pre što servis košta 20e, nemaš šta da izgubiš, jedino da dobiješ...
 
Još malo ce u penziju pa me ne zanima baš njeno stanje. Ovde bi mi samo da pogledaju konzolu uzeli 30€.Verovatno bi čišćenje rešilo problem. Drago mi je da je 5ica necujna. Na to se čekalo, ps3 mi je i dalje necujan. Samo su 4rku zeznuli.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Stigao je upgrade za Fifu :)
 
Optimizacija ispred hardvera, nema sumnje da će ovo izaći za 4-5 godina ali Series X se jedva nosi i sa ovom sada verzijom, kako u prodaji tako i u optimizaciji. Ne moraju da žure.
 
Koja je ponuda F2P igara na PS5 ista kao na PS4?
Koliko sam uspeo da zapazim dok sam razgledao po store-u, mislim da je ponuda tih igara ista. Al' ja ne igram MP, a kamo li f2p. Neka me ispravi neko ako grešim.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sve što treba imaš na PS4 imaš i ovde, jedino demo igre ne rade. Fortnite npr ima Raytracing i 4K 60 na petici
 
Da jeste tako, mada svakako ne provodiš neko vreme u menijima kako bi to uticalo.
 
Ima li nekih informacija, kada ce ps5 ponovo kod nas da se pojavi?
 
Bila je priča o ovome ovde pre par dana.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
https://youtu.be/m9LgfTr517c


Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Definitivno je Apple M1 SoC najbolje parce hardwera ove godine (a po mom misljenju i mnogo duze), ali PS5 je odmah tu iza njega jer u sred ove ocajne ponude gejming hardwera (naravno da mislim na preskupe PC komponente), ovakve performanse za ovakav novac je nesto sto se bas dugo cekalo. Cerni je bas odradio majstorski posao.

Jedino je steta ova nestasica, ali opet mozda i bolje tako na kasicicu sa sigurnim cenama umesto retko dostupnih i preplacenih grafickih koje idu i 50% vise od preporucene cene.
 
Hahaha koja pobeda prodaja PS5 [emoji1787]
59f717bf5d37f9836aa8f84a351418c5.jpg


Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
^ Koliko ovi kasne za nama... :)

Ovo se kod nas radilo pre xy godina...
 
U HR kazu da im stize jos jedna tura konzola pred praznike, za one sto su porucili za 19ti al nisu dobili.. Valjda ce i kod nas nesto biti :)
 
Nazad
Vrh Dno