Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Meni nije frka da izvisim day 1, frka mi je koliko cu morati da cekam posle za normalne zalihe.
Nadam se da ce pocetkom 2021.poceti da uvoze na veliko, a ne da bdim nad sajtovima pokusavajuci da ulovim jedan od deset primeraka koji dodju do nas.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Ma svakako nema ni svrhe uzimati pre proleća a tad će ih biti koliko volite.

Trebaće kao i uvek malo vremena da se to ispegla i da izabace dobre igre...

Ova navala sad je čisti kupoholicariski hajp.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posle toliko godina filozofije da se nista ne preorderuje, da se cekaju recenzije i tudja iskustva ljudi ugrabise ove konzole a bogami ce uskoro i preskupe graficke kao da su dzabe i da ih vise nikada nece biti. :D

Sa konzolom to ti je što ti je za narednih 7-8 godina, ili do "Pro" verzije. Da nije BC-a ne bih se ni ja zaletao, kao što nisam to nikada ni činio, ali ovako tu je cela moja PS4 biblioteka, koja će raditi/izgledati bolje. A svakako se ne zna šta će zima doneti kada se poklopi sezona gripa sa ovim, da li ćemo moći igde mrdati van radnog vremena...

Ne verujem da će kasnije biti ispod ove cene na ovom tržištu, osim nekih kraćih akcija, a svakako će vremenom i zarobljene PS4 konzole gubiti na ceni. :)
 
Poslednja izmena:
Naravno da će biti akcije, niže cene, bundle-ovi... kao i uvek. Nema sumnje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možda od proleća i to tipa -4.999,00 ako želiš domaću garanciju, a ona je svakako pametna stvar za prve serije.

A za to vreme polovni PS4/PS4 Pro će izgubiti daleko veću vrednost, jer kad se napuni tržište, krenu akcije, PS4 izgubiće vrednost daleko brže nego bilo koja prethodna generacija, upravo zbog "BC-a", pa i ovakve PS Plus politike koja masakrira PS4, jer neko ko kupuje konzolu radije će dodati za PS5 i dobiti dvadeset igara. Pametno su odradili... :)
 
Poslednja izmena:
Backwards Compatibility
 
Ogromna je bas :d

M5rGQy2.png
10ix4fe.png
izvor:FCC
 
U Games radnji su mi rekli da je cena 65 i 51 hiljada digitlalna za ps5 kada se bude pojavila u prodaji.
 
to su cene koje se znaju vec neko vreme
problem je sto preordera vise nema, a niko ne zna kada ce se naci u slobodnoj prodaji
 
A kakvo je stanje u Gigatronu danas? Primaju li i dalje porudžbine?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Malo strpljenja .Bitno je da su cene ok pogotovo digitalna.Oko Nove godine ce sigurno biti u prodaji .
 
Ima ovde, ja sam dodao u "korpu" reko da vidim da li hoce i prodje narudzbina.Pitam se samo koliko su ozbiljni i da li ce drzati tako ili dok ima(koliko mogu da nabave) pa da onemoguce kao i svi narucivanje.
 
I ja sam tu dodao u korpu. Videćemo šta će biti.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ima ovde, ja sam dodao u "korpu" reko da vidim da li hoce i prodje narudzbina.Pitam se samo koliko su ozbiljni i da li ce drzati tako ili dok ima(koliko mogu da nabave) pa da onemoguce kao i svi narucivanje.
I ja sam se zapljunuo. Zvao sam kaže da ne očekuju da će biti problema. Pitala me jesam ja Miloš mislila verovatno na tebe. Kaže ne verujem 2 minuta ne uradim refresh nova porudžbina. Plaćanje po preuzimanju ili isporuci. Tako da navali narode [emoji16]
 
I ja sam upravo poručio, plaćanje pouzećem... Videćemo da li će je imati na stanju

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Njihova matična firma je distributer, realno je da će oni najpre imati :) Plus ne traže pare unapred. Nije nikakva novost ali tako se radi preorder, ja ovim našim ne bih dao ceo iznos 2 meseca pre nikako...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Grešiš silno arheolože u ovim prepostavkama.
Što se tiče PlayStation-a, daleko su oni od distibutera. A to što ne uzimaju pare u napred znači nešto drugo... [emoji6]
Vreme će pokazati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Grešiš silno arheolože u ovim prepostavkama.
Što se tiče PalyStation-a, daleko su oni od distibutera. A to što ne uzimaju pare u napred znači nešto drugo... [emoji6]
Vreme će pokazati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam od njih uzimao PS4 i solidne cene sam dobijao, nisu prva ruka al opet imaju B2B :) Znam da je Roaming uvoznik al s njima ne radim.

Nego, PS4 Pro skuplji od PS5 digital :D

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
A nije ni Roaming uvoznik...Tačnije više nije (poslednjih 8-9 meseci). [emoji6]
Ono što je trenutno misterija je kako će biti formirane cene za PS4 kada se PS5 pojavi na tržištu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sa konzolom to ti je što ti je za narednih 7-8 godina, ili do "Pro" verzije. Da nije BC-a ne bih se ni ja zaletao, kao što nisam to nikada ni činio, ali ovako tu je cela moja PS4 biblioteka, koja će raditi/izgledati bolje. A svakako se ne zna šta će zima doneti kada se poklopi sezona gripa sa ovim, da li ćemo moći igde mrdati van radnog vremena...

Ne verujem da će kasnije biti ispod ove cene na ovom tržištu, osim nekih kraćih akcija, a svakako će vremenom i zarobljene PS4 konzole gubiti na ceni. :)

Ma nemam ja nista protiv niti sam ikad imao ko sta preorderuje i na sta trosi svoj novac, ako ti se svidja kupuj ne moras da mi se pravdas. :)

Moj koment se odnosio na doskorasnja ponekad i kilometarska pisanija na ovom forumu kako nema ekskluziva, kako treba misliti novcanikom, malo sacekati pa pametno uloziti ili jos pametnije sacekati da izadje za pc i slicne filozofije a onda je dosla konzumerska realnost i ljudi ugrabise i platise na nevidjeno cak i mesecima unapred.
 
Ovo sto se dobija za raskid ugovora, tj. odustajanje od istog, ovaj pdf faj? Kada moze da se sprovede u delo? Pise 14 dana, pretpostavljam od trenutka preuzimanja robe?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako je ovo cena u preorder-u...kolika ce biti redovna?
Ili sad nesto ide na poklon?
 
Nema ništa na poklon, osim da konzolu dobiješ među prvima. :D

Bilo bi lepo da daju barem punjač za kontrolere na poklon, ali i ovako je ogroman hajp, pa se konzole takoreći prodaju same. Vidi se u ovoj temi da je potražnja velika.
 
Ja mislim da je jednostavno premali broj konzola, pa se cini da je potraznja velika. Ima li ko podatak koliko komada ce biti za launch world wide?
 
Onda realno nema potrebe trcati da se kupi.
Ja od verzija PS1 do PS4 nisam imao nijednu, a sto se tice igranja ajde da kazemo da ukupno imam 24h i to fudbal po igraonicama. I sad u 32god mi neki djavo sapuce da uzmem i nisam siguran koliko je to pametno. Ne znam kako bi mi se dopalo da igram neku RPG igru na dzojstiku ili neku pucacinu. [emoji846]
 
Pucacinu malo teze dok se ne uvezbas, za RPG, voznju, sport, nista bolje.
 
Onda realno nema potrebe trcati da se kupi.
Ja od verzija PS1 do PS4 nisam imao nijednu, a sto se tice igranja ajde da kazemo da ukupno imam 24h i to fudbal po igraonicama. I sad u 32god mi neki djavo sapuce da uzmem i nisam siguran koliko je to pametno. Ne znam kako bi mi se dopalo da igram neku RPG igru na dzojstiku ili neku pucacinu. [emoji846]
Stvar navike. Ja sad igram Warzone na PC sa gejmpadom :) Ne bih seo za tastaturu i miša posle 8 sati na poslu pa da me plaćaju da igram :D

Inače, za 4 godine sam na PC odigrao Disco Elysium i nekoliko sati Warzone. Sve drugo, i ekskluzive i third party igre igram na PS4

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Onda realno nema potrebe trcati da se kupi.
Ja od verzija PS1 do PS4 nisam imao nijednu, a sto se tice igranja ajde da kazemo da ukupno imam 24h i to fudbal po igraonicama. I sad u 32god mi neki djavo sapuce da uzmem i nisam siguran koliko je to pametno. Ne znam kako bi mi se dopalo da igram neku RPG igru na dzojstiku ili neku pucacinu. [emoji846]
Meni isto prvi Soni uvek sam bio u fazonu šta će mi to imam komp. Ali vremena se menjaju... i nek ide zivot.. Ja ću ga čak sigurno godinu dve cepati u 1080p i to u 60hz[emoji1787] ili dok plazma ne crkne. Odluka je bila još prošle godine da uzmem ali nisam hteo odmah, ali ovo sa ps plusom je prelomio pošto sam obrnuo samo par naslova koji su bili i za pc sa te liste.
 
Nazad
Vrh Dno