Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Jel moze da se na PS5 (i ranije na PS4) prikljuce tastatura i mis, a da se ne gubi na kvalitetu igranja? Mislim na kvalitet grafike.
 
Pa ima na YT video gde FPS pada kad se igra na taj nacin. A nisam u materiji..jel FPS zaduzen za grafiku? [emoji16]

A inace jel moze da se igra tako? [emoji846]
 
Specijalno ću da zaradim 100 evra. [emoji23]
Ma ko ih yebe ako ne bude konzole odma evo ubiću se od muke na trgu. [emoji2]
Nisam prešao 5 igara na PS4.
Jel PS5 uopšte ima 60 FPS igre ili opet 20 FPS?

Sent from my Oneplus 8
10 ovog puta, ne znam da li si zainteresovan?
 
Za to će ti trebati koliko ja znam neka vrsta adaptera, kao xim ili cronusmax. Ne možeš tek tako da ubodes miš i tastaturu i da radi.

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Ili alternativa, uzmi igraj na PC nemoj da skrnaviš užitak igranja na konzoli sa adapterima koji emuliraju tastaturu i miša. Taj doživljaj će ti biti 3 puta gori nego na gejmpadu. I probaj gejmpad, to što ne možeš da zamisliš pokaže se kao otkrovenje. Posebno za Vičera :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Slazem se, ali koja alternativa u vidu PC bi bila slicna kao PS5. Mislim na novac koji je potreban za takav PC.
I ovde se dobije 20-ak igara.
 
+1 za igre[emoji3516], i mene zanima PS5 najvise zbog igara koje nema na PC, pritom imam jak PC višestruko skuplji od PS5 al me valjda mrzi da igram sedeći kao nekad a volim igre poput ASC/tomb raider, GOW NIKAD nisam igrao a večno zelim u principu zbog GOW i uzimam PS5, pa kontam ne gubim nista od komfora u PS vec vrv dobijam, najcrnje sto sam zakasnio za preorder [emoji24][emoji24][emoji24], pritom nikad nisam imao PS pa sam dodatno naložen [emoji2956]

P.s. igrao sam malo COD na ps4 i ok mi onaj auto aim jes da je doživljaj daleko bolji na PC u tom smislu al me zabole hocu da uživam ne da se mučim [emoji2960][emoji16]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne brini, igre u kojima nisanjenje nije u prvom planu ti nece biti nikakav problem na dzojstiku.
 
Ne znam kako neko ne može igrati Witchera III na kontroleru [emoji16] Ja sada i FPS igram na kontroleru na PCju

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Ne znam kako neko ne može igrati Witchera III na kontroleru [emoji16] Ja sada i FPS igram na kontroleru na PCju

Sent from my GM1900 using Tapatalk
Ja ne znam kako bilo ko išta u 2020 može igrati na M&K, and yet here we are :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Zbog toga bih i povezao tast+mis jer sem fudbala nikad nisam igrao igre na dzojstiku.
Ne mogu da zamislim da igram recimo Withcer-a na dzojstiku... Ili recimo CoD.
Nisam ni ja mogao da zamislim dok nisam poceo digram Doom, Diabla i Witchera 3 na switchu. Neverovano brzo se naviknes.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni je i dalje nezamislivo da bilo sta sto ima nisan igram na dzojstik/dzojped opciji... Nedavno sam igrao tomb raider, dao mu priliku sa dzojpedom, ali jednostavno nije to to... Mozda sam ja smotan ili nisam dao dovoljno vremena (nije da se nisam potrudio), ali m+k mi je 10 puta laksi... Em sto mnogo brze ciljam, em je dosta preciznije... Dok dzojpad "ispipkam" dok nanisanim, sa m+k sam vec ubio bar trojcu [emoji1]
 
Zato sam i pitao da li to uopste moze ali da je sto se kaze lagano resenje...a ne da nesto nece da radi kako treba.
Ima par videa na YT gde pricaju o tome i nece svaka igra da radi.
Na benchu vidim da niko nije probao to.
 
Za sve koristim dzojped ali za FPS nijedan dzojped ne moze da zameni M+K ;)
 
aj da si uzeo nesto drugo kao primer...ali TR je igra bukvalno nacrtana za joy
i to kaze neko ko je daleko veci deo svog igrackog veka proveo na PC
Bas zato sto je nacrtana sam je uzeo na probu i sve je vrh dok ne dodje do potezanja pistolja, a iz istog razloga sam i dao ovde kao primer... Tu mi performanse drasticno opadaju u odnosu na m+k...

Evo sad npr igram Hellblade: Senua's Sacrifice i vrh je igrati dzojpedom iako sam citao da je nekima cak lakse m+k... Ali sledece na redu mi je wolfenstein i to ni u ludilu necu pokusati dzojped...
 
Nisam video da vec ima tema na forumu za igranje ps4 uz pomoc t+m i kolega forumas je vec to probao sa nekim kompletom od 12k i nazalost to jako lose radi tako da se ne isplati uzimati.
 
I nije isto poređenje igranja na bilo kom game padu i na DS4. Probao sam sve živo, nekoliko godina se kleo sam se kleo u xbox360 game pad. Od kad sam uzeo DS4 noge me vise ne bole i mogu da okopam celu baštu. Kupite i vi DS4.

Šalu na stranu preciznost analoga DS4ke je ne ve ro va tna. Mogu samo da zamislim kakva će DS5 biti.
 
XBox kontroler je daleko udobniji, ali DS4 ima vrh analoge. Doduše, ja sam uvek koristio Astro C40tr na PS4 koji je vrhunski dizajniran (za veće šake).

Dobro bi bilo kada bi Sony izbacio i neke pro kontrolere, tipa da L3 i R3 budu iza kontrolera, da imaju ta dva tastera koja se mogu menjati. Sprint mi je uvek bio nezgodan na DS4 baš zbog toga, treba da se pritisne analog i posle nekog vremena nije to to.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
I nije isto poređenje igranja na bilo kom game padu i na DS4. Probao sam sve živo, nekoliko godina se kleo sam se kleo u xbox360 game pad. Od kad sam uzeo DS4 noge me vise ne bole i mogu da okopam celu baštu. Kupite i vi DS4.

Šalu na stranu preciznost analoga DS4ke je ne ve ro va tna. Mogu samo da zamislim kakva će DS5 biti.
Znaci tu potencijalno lezi moj problem... Mada verujem da ni jedan ne bi mogao da mi 100% zameni m+k...

Inace, da ne budem full of topic, iako nisam kupio konzolu od PS1, mozda u nekom momentu uzmem ovu peticu, bar zbog tih nekih ekskluziva i tipa fudbal, voznje i tako to...
 
Na cdkeys pretplata 24,79€

Sent from my LIO-L29 using Tapatalk
 
USA

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno