Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Jel ovaj app ne radi u Srbiji? Nisam ni stari nikad koristio ali nakon instalacije izbacuje grešku pri pokretanju
302bcbb06237963440e9577baae23eb5.jpg


Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Ja malopre instalirao, radi sve redovno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni na MI 9T radi bez problema.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
I app izgleda brutalno dobro u odnosu na staru. Krajnje vreme bilo.
 
Radi mi normalno na Mi 10. Mada sam morao da koristim VPN da je instaliram sa play store-a jer nije bila dostupna u srbiji.
 
Predobro izgleda nova PS app [emoji16]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
prelepo za gledanje, ali svaka cast ljudima koji imaju zivce za ovakve igre :Klanjanje

Ja mislim da bi razlupao gamepad i osedeo igrajuci ovo.
Bar dok ne stave neki "easy mode".
 
prelepo za gledanje, ali svaka cast ljudima koji imaju zivce za ovakve igre :Klanjanje

Ja mislim da bi razlupao gamepad i osedeo igrajuci ovo.
Bar dok ne stave neki "easy mode".

A nece.

Mene zanima koliko ce osecaj promeniti sa ovim remake-om. Ipak je ne radi From Software
 
Demon's Souls Remake | Gameplay #2 PS5:

https://youtu.be/C7NqSTQvRBw
Au kako dobro izgleda. Ima da se 150 sati utuče ovde lagano... original sam prešao 5-6 puta. Da ne pričam o PVP koji nije bio aktuelan kad sam ja krenuo :D


Da dodam, app radi nakon što sam ugasio i upalio telefon. Sad gledam, ima istorija svih igara hronološki koje sam igrao na ovom nalogu... sjajna stvar.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
https://youtu.be/hRvJwy6sDIA

Interjvu sa kreativnim direktorom Demon's Souls...

1. Na 1.40 kaže da su pokrenuli originalni Demon's Souls na PS5... BC za PS3 možda nije nemoguć u budućnosti?

2. Bukvalno nema učitavanja. Kaže dodirneš archstone i već si na mostu u Boletariji :)

3. Multiplayer 3 na 3

4. 4K/30 i Dynamic 4K/60

5. World tendency ostaje

Ima još zanimljivosti, vredi pogledati...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Rekao je i da zna šta je iza 6tog archstonea (northern limit), ali da to neće da kaže.
Dakle, ili će biti aktivan u igri, ili spremaju DLC.
 
Da pitam konkretno nesto. Dakle, buduca situacija: stigao PS5 u kucu, i moj PS4 je i dalje tu. Jel nesto treba negde da sacuvam, kopiram itd.? Bitno mi je npr Diablo 3 likove i save da sacuvam? Nikad nisam to radio da budem iskren PS4 mi je prva konzola koju sam novu kupio i napravio nalog... Da imam Singapurski nalog i USA. Uglavnom sad koristim SG nalog al ima par igara na USA.
 
Hmm,
Cloud save bi trebao da odradi posao, ali mislim da ce biti neka migration opcija :) sigurno su mislili na to.
 
Cloud save je sigurna opcija. Ali bilo bi logično da može preko USB npr. tj. copy/paste.
 
Boze daj mi znak da li da kupim ps5?

c40cb261a96950b979b80c94bc9c9647.jpg
 
Zar još prave igrice u kojima protivnik ponavlja istu sekvencu napada svaki put?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Zar se još uvek kaže "igrice"?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Hajde da utvrdimo gradivo, porucen je novi Sony, nemam kreiran nalog, koju regiju(zemlju) je najbolje odabrati, i kako je kupovati igre i psn+ pretplatu?

Naravno, ako imate jos neki "hint" za nas novopecene konzolase, slobodno pucajte:)
 
Nazad
Vrh Dno