Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Pa iskreno tisina konzole mi nije nesto bitna, svakako slusalice stavim ni ne cujem je, bitno je samo da sljaka. Mene samo zanima koliki je rizik kad se kupuje polovna fat konzola koja je stara 4,5 god? Par njih me je savetovalo da je poprilicno rizicno, da su te prve verzije uvek losije od ovih posle, aj znaj sad jel to tako ili nije. A sto oni kazu nije mala stvar ustedeti pa i 50 evra, moze se dati na jos jedan joy ili igre...
 
Ok, odes kod prodavca, sednete, probate par igara i uveris se.
Trazis i neku radnu garanciju 7-14 dana itd...
Isplaniraj kupovinu...
 
svaka mašina od 5 godina rada je rizik. i taj rizik ne vredi 40 evra uštede.
 
Još na kp daju i godinu garancije kod većih prodavaca. Realno nema pametnije opcije.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Oui. Certainment.

Treba kvalitetnim lupetanjem ispuniti vreme do releasea.
 
Polovno bi valjalo uzimati jedino ako se planira dalja preprodaja. Za cenu jedne igre na CD-u ne treba rizikovati ako se planira zadržavanje konzole.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ima li nekih naznaka kakav ce sistem imati, nadgradnja na ps4 sistem ili nešto potpuno novo?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ima, odavno.

Novembar-decembar, nisu rekli tacan datum.
 
Pakao :)
Nadam se da cena neće ići previše gore , eventualno 100e

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Spominjao se i februar. Jos uvek se nista ne zna.
 
Maj/jun najrealniji period.
 
Neće čekati maj/jun, jer žele više događaja do "novembra" kako bi promovisali PS5. Prvobitno je bilo priče o tom 12om februaru, ali s obzirom da su u međuvremenu otkazali svoje pojavljivanje na E3 zbog neslaganja sa vizijom organizatora, verovatno su pomerili datum konferencija.

Inače, odličan DualShock 5 concept i lep domaći zadatak za Sony:

https://youtu.be/HIz65StEHgI
 
Mare onaj DS5 izgleda brutalno.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Mix Xbox Elite-a i Nacon Revolution Pro kontrolera... Ali kao video klip je dobar...
 
Vrhunski a u isto vreme totalno nerealno sa onoliko detalja. [emoji4]
 
Što čitate srpski PlayStation, ne znaju ni da prevedu :) Launches holiday 2020, to smo znali pre pola godine, ništa novo...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno