Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Ma ajde, ovolilo negotivnosti video nisam u nijednoj temi od kad sam ovde clan....
Ako je sve negativno tako u vezi Sony-a, pravac MS i problem resen :d
 
Preorderovao preko CL danas. Zvao ih posle da proverim da li znaju kada ce poslati, devojka na telefonu mi kaze da ocekuju da ispune sve preordere do kraja godine ali da uopste ne znaju koje kolicine ce dobiti (!?)

Barem mogu da otkazem u svakom trenutku i uzmem negde drugde ako oduze do marta. Bice zanimljivo :D
 
Gde vidite negativnosti. Ako do nove ne bude bilo da se uzme ps5, a xbox bude dostupan, rešenje se samo nameće...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ma kakav xbox, batali te price...

Sve igre sa XBOX-a mogu da igram na PC-ju, zna se zasto se uzima Sony...
 
Bukvalno jedina prednost PS5 su njihove ekskluzive... i možda lista prijatelja na PSN.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Malo li je? Ne znam šta bi više hteo

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Bukvalno jedina prednost PS5 su njihove ekskluzive... i možda lista prijatelja na PSN.

Mislim da je baza igrača za online igranje mnogo veća na PS? Serveri su stabilniji? Nema toliko problema sa regionalnim ograničenjima?

Ni za jedno od ovoga nisam siguran iz iskustva, već po onome što sam našao na netu.

Planiram da kupim PS5, a eksluzive mi ništa ne znače.
Igram samo sportske igre, vožnje i Mortal Kombat/Street Fighter.

A razlog kupovine je što mi za upgrade samo grafičke treba najmanje 700 evra, da bih osetio razliku i bio miran u nekom narednom periodu.

Pošto ionako sve igram na gamepadu, mislim da mi je isplativije rešenje konzola.
 
Ako su PS ekskluzive nesto "samo", e pa onda nemamo o cemu da razgovaramo. Konzolu/sistem ne cine teraflopsi niti nekakvi game passovi, vec ono sto na njoj mozes da igras, jos ako je to ekskluzivno za tu platformu...Nintento je najbolji primer.

Elem...sta god.
 
game pass je dobra stvar, ali opet sve zavisi od igara dostupnih na njemu
 
Dovoljno je sto ce njihove igre biti day 1 na gamepassu, dok kod ps za ekskluzive mora da se izdvoji 80e.
 
Koje igre? :d

I tih 80e moze samo lud ili neovavesten covek da plati, pa na oglasima ce odmah biti za duplo manje novca, plus tu je share, tu su psn nalozi (doduse nelegalni, kome to smeta).
 
To je tacno.
Gleda se normalna cena igre, digital ili disk, share ghost i te price, to je sve pomalo rizicno.
I naravno da cena igre ne padne tako brzo, pogotovo ne nekoj bas dobroj ekskluzivi.

Dakle ko zeli da igra odmah sve sto izadje frisko, ima da plati nekoliko playstationa u narednih par godina :)
 
Ja kupujem igre kada su day 1000 :d
Evo i dalje jurim neke igre za PS4, da kompletiram sve dobre ekskluzive.
Kad cu ih igrati, boga pitaj...

Al samo kazem, ako neko zeli da igra npr GTA VI cim izadje ili novu Fifu i slicno...
 
Koje igre? :d

I tih 80e moze samo lud ili neovavesten covek da plati, pa na oglasima ce odmah biti za duplo manje novca, plus tu je share, tu su psn nalozi (doduse nelegalni, kome to smeta).

Recimo elder scrolls 6 i fallout 5. Inace i na xbox mozes da share pretplatu, napravis turski nalog gde je ultimate pass 8e, share sa nekim i ispada ti 4e mesecno za day 1 ekskluzive. Voleo bih da mi pokazes ma kojim to oglasima je igra odmah po izlasku duplo jeftinija, jeste jeftinija posle pare meseci ali odmah, mislim daj... A psn naloge tudje tj. od ljudi koje ne poznajem ne bi stavio u konzolu pa jos da mi oni plate.
 
Ne postoji ništa nesigurno u share-u sa ljudima na razmeni, odigrao barem 30 igara tako. Prodao nakon toga i idemo dalje. A javi se kad izađu Fallout 5 i Elder Scrolls 6 :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Naravno da nece, pricamo o ekskluzivama. Bas bi malo preterano bilo da igras sta hoces od igri za 15e mesecno(racunam punu cenu pass-a, ne turske, kineske naloge i serove)
 
Bas i nece da budu na oglasima upola cene, nisu ni do sad bile nove igre 25e, tako da nece biti 80 ali bice 70e. :D Sto mi je svakako preterano.
 
 
Znaci idemo zvezda vs partizan , zaboravi logiku i teraj raspravu cija konzola je bolja , fanboys na sve strane.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Uzeću xbox series s jer je crno beo. [emoji2960]

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Znaci idemo zvezda vs partizan , zaboravi logiku i teraj raspravu cija konzola je bolja , fanboys na sve strane.

Mene u to ne mesaj.
Ja Xbox nikada ne bih uzeo, jer cu sve to moci da igram na PC-ju.

Samo sam reagovao na to da su igre za PS bezobrazno skupe (moglo bi biti opravdano da su MP, ali znamo da je kod PS ekskluziva singleplayer glavna stvar), ali najbitnije je da se treba cekati dosta meseci da bi koriscena igra pala na neku razumnu cenu.
 
Ko Erik Kantona

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Recimo elder scrolls 6 i fallout 5. Inace i na xbox mozes da share pretplatu, napravis turski nalog gde je ultimate pass 8e, share sa nekim i ispada ti 4e mesecno za day 1 ekskluzive. Voleo bih da mi pokazes ma kojim to oglasima je igra odmah po izlasku duplo jeftinija, jeste jeftinija posle pare meseci ali odmah, mislim daj... A psn naloge tudje tj. od ljudi koje ne poznajem ne bi stavio u konzolu pa jos da mi oni plate.

Ok, ti si odlucio da kupis Xbox, kao sto sam ja ipak team Sony i to je to.
Nema sta tu da se ubedjuje, ocigledno sve sto navedem kao + za PS tebi to nije logika, sto je ok, svako ima avoj stav. Takav je i moj, a to je da su Xbox i MS generalno shit bili, i ostali.

Aj sad u XSX temu :d
 
Nazad
Vrh Dno