Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Ne znam da li se jos neko slaze sa mnom ali ovo je uzas i sramota kako izgleda PS5,ako je to definitivni izgled konzole to je katastrofa.
 
Ne znam da li se jos neko slaze sa mnom ali ovo je uzas i sramota kako izgleda PS5,ako je to definitivni izgled konzole to je katastrofa.
Jeste brate to je to, Sony je poznat po tome da developer kit i krajnji produkt izgledaju isto...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne znam da li se jos neko slaze sa mnom ali ovo je uzas i sramota kako izgleda PS5,ako je to definitivni izgled konzole to je katastrofa.
Ako stvarno misliš da billo koja kompanija može tako nešto da izbaci na tržište, onda ti treba da se zapitaš oko mnogo toga...

Moga si bar neku vest da ispratiš pre komentara, bar jednu.
 
Poslednja izmena:
A da mi je znati ko li im dizajnira te dev kitove i zasto kad to nikakve dodirne veze nema sa finalnim izgledom konzole. Bolje da su hardver ubacili u cetvrtasto parce lima nego sto izmisljaju sa ovim V glupavim izgledom. Ps4 je secam se imao izgled tipa prastarog videorekordera :)
 
"Sony wanted to offer developers the ability to stack the games console for stress testing across multiple machines. Stacking lots of consoles on top of each other creates a lot of heat, so Sony added the V-shape case to house the cooling system above the components. When the kits are stacked, the cooling still works because the vents on the side remain uncovered and the V-shape allows cool air to easily be sucked in one side and hot air ejected out the other."



Drugi razlog je verovatno da bi drndali srpski plebs po internetima.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Clan gore je poznat po tome da se pojavljuje kao padobranac povremeno u sekciji za PC gejming i lozi narod kada se teme malo talasaju... :)
A i ocigledno je vrlo upucen, kao sto rece Mortimer Viler, da je poznato da su do sada PS devkitovi i finalni proizvodi isti...

Ako je ovo sto se suska istinito, barem za GPU sekciju, bice najverovatnije neka iteracija (downclocked) 5700xt (~2070s/1080ti performanse), sto uopste nije lose cak ni po pitanju termalne sekcije - nova 7nm izrada i visi oko 60 stepeni (doduse u desku i masivnim hladjenjem) ali je odlicna karta za 1440p pa cak i krsten "entry-level" 4k.
Ako odu ipak na iteraciju 5600xt (konkurencija 1660ti), onda ce biti veselo, jer opet nece moci da gura 4k kako treba...
 
Poslednja izmena:
Pa sta kada nemaju sta da najave, sve se vec zna barem po pitanju igara...

"Izvadice budalu" na svojoj prezentaciji krajem leta i dodati koju najavu za next gen naslove.

Ali ce zato MS svojski da zapne za E3, verovatno ce to biti glavni dogadjaj.

Btw. da li sa FF7 i Ghost of Tsushima Sony prestaje da izbacuje ekskluzive za PS4(pro), naravno osim sportskih simulacija, ili moda mozemo da se nadamo jos nekom naslovu do 2021. kao sto MS za Xbox X ima u planu?
 
Poslednja izmena:
Zašto bi prestali sa ekskluzivama? To im je glavni "selling point".

Jesi li čuo neke glasine da bi se to možda moglo desiti?
 
hajde da prepravim pitanje:

Hoce li izbacivati paralelno jos neku nex-gen ekskluzivu i za PS4 pro uz PS5 ili ovo sto dobijamo od ekskluziva za PS4 je zavrsno sa ovom godinom?
 
hajde da prepravim pitanje:

Hoce li izbacivati paralelno jos neku nex-gen ekskluzivu i za PS4 pro uz PS5 ili ovo sto dobijamo od ekskluziva za PS4 je zavrsno sa ovom godinom?
Ja kontam da neće, mada ko će ga znati. Svakako planiram PS5 day one, tako da nisam oštećen :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Lično mislim da je to to što se ekskluziva za PS4 tiče. Sad će da guraju novac u PS5, što je i logično.
 
Eufrate nemoj day one, sta ako nesto ne radi, ako se cuje, ima neki problem, sacekaj da slegne prasina.. :D I ovako nece imati sta da se igra od novih igara! :p
 
Drugi razlog je verovatno da bi drndali srpski plebs po internetima.

Blasphemy, ovo je prvi i jedini razlog!

Šalu na stranu, čitam ovaj thread i mnogi su se kvalitetno nalupali, iznenađen sam...
 
Ništa više ne kupujem day1

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Blasphemy, ovo je prvi i jedini razlog!

Šalu na stranu, čitam ovaj thread i mnogi su se kvalitetno nalupali, iznenađen sam...

Kao na primer? :)

@eufrat
Gledaj da dobiješ na lutriji F16 u dnevnom boravku kao shin-bojan onomad... :p
Mislim da valja sačekati makar par meseci dok ne bude silent revizije i peglanje potencijalnih hardverskih/dizajnerskih problema. Pro u svakom slučaju možeš na leto da prodaš...
 
Poslednja izmena:
nemoj day one, sta ako nesto ne radi, ako se cuje, ima neki problem, sacekaj da slegne prasina
Da li je bilo slicnih problema sa PS3, PS4 i PS4 PRO po izlasku? Sobzirom da sam i ja planirao day 1 da uzmem zbog kompatibilnosti sa PS4.
Iako nisam upucen sa ranijim verzijama, to mi je nekako amaterski da Sony dozvoli sebi.
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 280073

Nakon godinu dana od izlaska je izbacena novija CUH verzija. Dovoljno vremena da se saceka, vidi kako stoje stvari sa hardverom, igrama, pravcom u kome ide PS5..

PS4 Pro ima da bude papren sa cenom! :D

Nekako mi se ne prodaje ovaj moj, radi kao satic!
 
Poslednja izmena:
Šta, da čekam minimum godinu dana na prvu reviziju? Boleće me uvce najstrašnije :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Šta, da čekam minimum godinu dana na prvu reviziju? Boleće me uvce najstrašnije :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Ja cak razmisljam da cekam Slim reviziju 3 godine da bi se skupile dobre igre. Ionako ce prvih godina izlaziti mozda 2 igre godisnje koje me zanimaju.
A necu ni kupovati PS5 ako ne bude novih Uncharted igara. Kad premotam film unazad jedino sam uzivao igrajuci Uncharted igre, NBA 2K svake godine i u manjoj meri Last of Us i Until Dawn. Omatorilo se.
 
Poslednja izmena:
Pa sto da ne, plus nema igara.. Da uzmes PS5 day one, i da igras PS4 igre po meni nema smisla.

Launch paket ne verujem da ce da ponudi nesto novo, verujem da ce da krenu sa postojecim Remaster naslovima.

2021 ocekujem HZD2, GTA VI i ostale jace naslove. :D

Necu da kazem ne jedino ako utopim PS4 Pro za 400e polovan. :D
 
Ja sam neko ko je uvek protiv day one kupovine, pogotovo konzola gde ni nemaš šta da igraš u uvodnih godinu, dve. Ali, ako odrade BC kako treba i ako to bude značilo da neke 30fps last gen naslove mogu da odigram u 60, to bi definitivno bilo day one.
 
Priča se da će Demon's Souls remaster biti jedna od prvih igara na ps5.
 
Ja sam neko ko je uvek protiv day one kupovine, pogotovo konzola gde ni nemaš šta da igraš u uvodnih godinu, dve. Ali, ako odrade BC kako treba i ako to bude značilo da neke 30fps last gen naslove mogu da odigram u 60, to bi definitivno bilo day one.

Ja sam cetvorku prodao pre nekih godinu dana kad mi je dosadila, zato mi je BC dovoljan razlog za D1 kupovinu. Propustio sam i dalje propustam i propustacu do izlaska petice razne igre. Dok ja to predjem, pocece i PS5 naslovi u svakom slucaju.
Zato i pitah jel se desavalo da konzole nisu u redu odmah po izlasku jer do sad nisam tako uzimao (mada PRO sam uzeo dosta brzo, tipa 2 meseca posle izlaska mislim, bilo je sve ok)
 
S'obzirom sta sam propustio sve za ps4, koji mi se sad ne kupuje, ps5 ce biti meni day kupovina. Ako cena bude iole normalna, tipa 500e kod nas, tu racunam i madjare.
 
Sto mi obrisa post moderacija?

Eto jedan od glavnih clanova koji se zalagao za JB na forumu i nas sto smo placali za igre nazivao dalamabu sada uzima PS5 day 1... How the wheels of fortune turn... :)

 
Poslednja izmena:
Pricas o Rami ?
 
Jok, lepo sve pise gore, sit se naigrao igara a ispada da nije ni kupio ps4, ali je zato redovno upadao na ps4 temu za igre... Znaju i drugi clanovi koji su bili aktivni na ps4 temama o kome je rec... :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno