»RSS Benchmark sajt

Strana 7 od 45 PrvaPrva ... 3456789101117 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 91 do 105 od ukupno 674

Tema: Samsung Galaxy A50

Member Avatar korisnika radashin
        Na forumu od
        Aug 2010
        Poruka
        1.233
        A50.

Member Avatar korisnika ivanbass1
        Na forumu od
        Apr 2016
        Poruka
        7.529
      3. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 5 2600@4.0GHz, LC-CC-120 Push/Pull
        • MoBo: Msi X370 Krait Gaming
        • RAM: G.Skill Aegis 2x8GB 3000MHz CL16
        • VGA: RX 470 Sapphire Nitro+ 4gb
        • MON: AOC Q3279VWFD8
        • HDD: Patriot Ignite 240GB, WD Blue 500GB, Hitachi 500GB
        • OPT: Izbaceno zbog beskorisnosti
        • Case: MS Falcon 2x Arctic F14, 3x Arctic F12, Antec VP700P
        • SND: Microlab Solo 6C, Hyperx Cloud II
        • LAP: Asus Vivobook Pro (i7 8750H, 2x8GB, GTX 1050 4GB, 1080p IPS)
        • Ostalo: Redragon Usas K553+Logitech g400s, Sandberg XXXL
      4. Po cemu je A60 losiji?

Ima primetno bolji chipset, manjih je dimenzija pa je zato i manja baterija, jedino ako je razlika u kameri osetna, mada iz specifikacija ne deluje tako.

Member Avatar korisnika Milan naliM
        Na forumu od
        Dec 2014
        Poruka
        241
        Ako je na a70 bolja kamera od a50, onda je bolja i na a60. Jedino što A60 izgleda neće doći sa oled displejom.

Послато са HTC U12 life уз помоћ Тапатока

Banned Avatar korisnika neogeo
        Na forumu od
        Aug 2002
        Poruka
        5.836
        @radashin:
        Ko se žali na A50 kameru? Okačih li ja slike? Šta bi vi od srednje klasnog telefončića? DSLR i dobar telefon a sve za 250€ ???

@ivanbass1:
        Kako to? Čipseti su tu negde (batali favorizaciju QComma). Na A60 baterija slabija za 500mAh (nije qcomm čudo pa da je toliko niža potrošnja da bi smanjili bateriju za 500), nema NFC, nema FM Radio, manji ekran, selfi kamera lošija... (doduše, to što je manji ekran meni odgovara za u džep, ali ne misle svi tako).
        No, to su samo špekulacije za sada. Videćemo šta će i kako biti u praksi...

O A60 kada pristigne pa ga neko priušti sebi i otvori temu o tome pa tamo da diskutijemo...
        Menjao neogeo : 26.04.2019. u 21:54

Na forumu od
        Apr 2016
        Poruka
        7.529
      8. Moja mašina
      9. Gde tu negde, SD 675 ima 2xA76 i 6xA55, em je osetno mocniji, em je dosta efikasniji od Exyja sa 4xA73 i 4xA53. Mocniji i od SD 710/712, kamo li ovog Exyja koji je u rangu SD 636. Qualcomm optimizacija i osetno bolji GPU su takodje tu, kao i sve ostalo sto dolazi uz novije Qualcomm chipsetove, nije mala razlika

Na forumu od
        Aug 2002
        Poruka
        5.836
        Ok. Dogovoreno.
        I bi Qalcomm!

Pa ništa, onda. Ajd svi na A60 i to je to.
        Da za*e*emo ovu srednju klasu koja nema svemoćni Qcomm a temu o A50 da batalimo i . I da kupujemo SD6xx seriju vremešnog čipseta... Što reče danas naš zajednički prijatelj "počeće SD660 da meću u šporete" (ili tako nekako)...

Member Avatar korisnika Milan naliM
        Na forumu od
        Dec 2014
        Poruka
        241
        Teško da je SD636 u rangu sa ovim ex. Inače su male razlike između A73 i A76. Skoro pa nije bitno koji će biti. Ti noviji korteksi svi rade do više frekvencije, a nema ni jedan procesor sa njihovim max frekvencijama.
        Tako da su procesori odlični bilo koji da je ugrađen.

Послато са HTC U12 life уз помоћ Тапатока

Moderator Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        8.330
        Citat Citiram korisnika: ivanbass1 Pogledaj poruku
        Gde tu negde, SD 675 ima 2xA76 i 6xA55, em je osetno mocniji, em je dosta efikasniji od Exyja sa 4xA73 i 4xA53. Mocniji i od SD 710/712, kamo li ovog Exyja koji je u rangu SD 636. Qualcomm optimizacija i osetno bolji GPU su takodje tu, kao i sve ostalo sto dolazi uz novije Qualcomm chipsetove, nije mala razlika
        Ok, rekao si svoje i da se vratimo na A50, da ne bude zesci off kao po obicaju...
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Na forumu od
        Aug 2002
        Poruka
        5.836
        Ajd ovako. Kada se kod nas pojavi A60, odmah neko da otkupi od mene ovaj A50, ja pazarim A60 pa napravim ultra sveže poređenje između ta 2 modela

Ja sam nešto bežao od FRa ali sam ga konačno aktivirao i radi kao DOXA. U sw telefona postoji opcija za rapid i normal recognition i ova brza otvara momentalno a normal sačeka delić sekunde. Lepo odrađeno, lepo.

Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk
        Menjao neogeo : 26.04.2019. u 22:29

Na forumu od
        Apr 2016
        Poruka
        7.529
      15. Moja mašina
      16. Ovo je drugi put da Neogeo pise stvari nepovezane sa realnoscu u ovoj temi, a da na ono sto ja napisem da ispravim njegova proizvoljna, nesosnovana pisanja bude gledano popreko.

Ono sto sam pisao je direktno povezano sa A50, kao i sa apsolutno netacnim i neosnovanim tvrdnjama u poredjenju A50 sa A60 (postojao A60 ili ne, ono sto je on napisao je apsolutno netacno) od strane pristrasnog clana.

Bas me zanima u kom trenutku ce bajke pisane u ovoj temi biti shvacene i tretirane kao bajke, a ono sto je objektivno napisano i obrazlozeno biti shvaceno kako treba da bude shvaceno, ili barem da se ne gleda popreko na to, ako sam se vec potrudio da objasnim nesto sto ljudi ne razumeju ili ne zele da razumeju.

I ne, A73 i A76 jezgra nisu slicna, ni priblizno. Isto vazi i za ostatak chipseta, ali ne bih da duzim, vidim da se na objektivno pisanje i trud ne gleda pozitivno, slobodno se Neogeo moze vratiti pisanju svojih bajki, a ja necu vise pisati na temi.
        Menjao ivanbass1 : 26.04.2019. u 22:36

Na forumu od
        Aug 2002
        Poruka
        5.836
        Dobro je da si ti povezan sa realnošću i sve znaš. Šta ćeš sa tolikom pameću? Opusti se malo...

Kome trebaju tolike činjenice. Ovo je lagana tema o A50 a ne Vojna akademija pa da mi deliš packe da li sam negde omanuo više puta ili nisam... Ccc.

Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk
        Menjao neogeo : 26.04.2019. u 22:52

Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        8.330
        Citat Citiram korisnika: ivanbass1 Pogledaj poruku
        Ovo je drugi put da Neogeo pise stvari nepovezane sa realnoscu u ovoj temi, a da na ono sto ja napisem da ispravim njegova proizvoljna, nesosnovana pisanja bude gledano popreko.

Ono sto sam pisao je direktno povezano sa A50, kao i sa apsolutno netacnim i neosnovanim tvrdnjama u poredjenju A50 sa A60 (postojao A60 ili ne, ono sto je on napisao je apsolutno netacno) od strane pristrasnog clana.

Bas me zanima u kom trenutku ce bajke pisane u ovoj temi biti shvacene i tretirane kao bajke, a ono sto je objektivno napisano i obrazlozeno biti shvaceno kako treba da bude shvaceno, ili barem da se ne gleda popreko na to, ako sam se vec potrudio da objasnim nesto sto ljudi ne razumeju ili ne zele da razumeju.

I ne, A73 i A76 jezgra nisu slicna, ni priblizno. Isto vazi i za ostatak chipseta, ali ne bih da duzim, vidim da se na objektivno pisanje i trud ne gleda pozitivno, slobodno se Neogeo moze vratiti pisanju svojih bajki, a ja necu vise pisati na temi.
        Izgleda da nista nisi naucio iz privremenog godisnjeg? Stvarno ne mozes da se ni malo suzdrzis?

Covek poseduje A50 fon, prenosi utiske i svoj stav, koji je obrazlozen. Napisao je i zasto mu je losiji A60 i da ceka da izadje da se vidi sta kako....
        Svako pismen odradi poredjenje na npr gsm arena, pogleda par review kojima ni u ludilu ne treba verovati, najbolje da ga licno proba negde u radnji i odluci se koji ce.
        Niko tu u ovoj klasi ne gleda bench testove,cpu, chipset i sl, pricamo o telefonima od ~250e... radi ti posao, svidja ti se izgled - uzmes ga - menjas za max 2 god - kraj price.
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Member Avatar korisnika Gimp suit
        Na forumu od
        Jan 2015
        Poruka
        848
        Nekom je taj telefon od 250 e kao nekom onaj od 1000+ e. Nemaju svi iste zelje i prohteve ali bi svi hteli da za sto manje novca imaju najvise od telefona. Nekad su ti tehnicki detalji jako bitni kad se gleda da se iscedi i poslednji % kod onog ulozeno/dobijeno. Ja licno volim diskusiju o tehnickim detaljima, mada ima i ovih sto gledaju boju, maskicu sa kojom stize telefon i kvalitet pakovanja.
        čevabčiči, grls ar najljepše in d vrrld

Member Avatar korisnika dule2303
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.788
        Mislim da je samsung odradio odlican posao u ovom cenovnom rangu, svaka pohvala za ovaj model

Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        8.330
        Citat Citiram korisnika: Gimp suit Pogledaj poruku
        Nekom je taj telefon od 250 e kao nekom onaj od 1000+ e. Nemaju svi iste zelje i prohteve ali bi svi hteli da za sto manje novca imaju najvise od telefona. Nekad su ti tehnicki detalji jako bitni kad se gleda da se iscedi i poslednji % kod onog ulozeno/dobijeno. Ja licno volim diskusiju o tehnickim detaljima, mada ima i ovih sto gledaju boju, maskicu sa kojom stize telefon i kvalitet pakovanja.
        Tako je, to stoji i treba pisati o tome.
        Ne treba praviti od toga off, prepucavanja, ko je pametniji i sve stvari koje se provlace u svim temama, za to je idealna "Sta da kupim" sekkcija, kada nisi siguran sa kojim ces telefonom bolje proci...

Strana 7 od 45 PrvaPrva ... 3456789101117 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •