Šta je novo?

Samsung Galaxy A50

Kako 250e kad po svim radnjama košta 42-45000 dinara?

Nemojte zaboraviti da imate podosta telefona u klasi 250e koji imaju odlične stock kamere, a gcam port ako se odradi, postizu se vrhunski rezultati. Profesionalci kao i mnogi fotografi često pribegavaju da "okinu" koju fotku preko mobilnih telefona jer su DSLR aparati em preskupi em glomazni em kada je neki trenutak-lakše je izvaditi tel i ufotkati.
Cenu u radnjama i kod operatera su debelo otežane različitim uvoznim dažbinama porezima carinama itd..opet kod njih se može uzeti na rate, dok ove povoljnije varijante na oglasima, uglavnom SAMO keš ;)
 
Nemojte zaboraviti da imate podosta telefona u klasi 250e koji imaju odlične stock kamere, a gcam port ako se odradi, postizu se vrhunski rezultati. Profesionalci kao i mnogi fotografi često pribegavaju da "okinu" koju fotku preko mobilnih telefona jer su DSLR aparati em preskupi em glomazni em kada je neki trenutak-lakše je izvaditi tel i ufotkati.
Cenu u radnjama i kod operatera su debelo otežane različitim uvoznim dažbinama porezima carinama itd..opet kod njih se može uzeti na rate, dok ove povoljnije varijante na oglasima, uglavnom SAMO keš ;)
Meni je svejedno kako ću da ga kupim, pošto planiram da uzmem ovaj model u narednom periodu svakako. Bitna mi je samo što niža cena, da ima garanciju, i da nije polovna roba. Dakle preko oglasa je koliko toliko pouzdano? I imam još jedno pitanje. Igrao sam se u prodavnici na njemu i video nešto tipa uvek uspavane aplikacije u onom menadžeru uređaja. Kako vam to radi i jel ima efekta?
 
Meni je svejedno kako ću da ga kupim, pošto planiram da uzmem ovaj model u narednom periodu svakako. Bitna mi je samo što niža cena, da ima garanciju, i da nije polovna roba. Dakle preko oglasa je koliko toliko pouzdano? I imam još jedno pitanje. Igrao sam se u prodavnici na njemu i video nešto tipa uvek uspavane aplikacije u onom menadžeru uređaja. Kako vam to radi i jel ima efekta?

Neka brzina uredjaja je odprilike kao nokia 7 plus, pod uslovom da se skaliranje animacija smanji na 0,5 ili 0. Što se tiče kamere, možda blagu prenost dajem N7P ili RedmiNote7, iz nekog razloga nisu fotke dovoljno čiste-oštre..Zadnje maska izgleda fenomenalno i isto tako fenomenalno hvata ogrebotine i otiske prstiju-koristiti neku futrolu je MUST. Baterija je olična, signal wifi i LTE/3G je odličan. Otisak prsta nisam testirao jer je uređaj imao staklo foliju preko koje ne radi taj senzor.
 
Dakle preko zaštitnog stakla ne radi otisak prsta [emoji849]?

Upravo tako, morate pazariti isključivo original staklo od Samsunga da bi radilo na bilo kojem njihovom uređaju koji ima implementiranu tu tehnologiju otisaka prsta. Ili običan PVC folija na oglasima ;)
 
A kolika je cena original stakla otprilike? Ne mogu nigde da pronađem [emoji23].
 
Hvala puno na "opravljanju" [emoji23]. Imam Huawei P10 Lite koji već duže vreme muči muku sa baterijom koja i nakon što je zamenjena ne prebacuje 4h SoTa. Nadam se da će ukoliko uzmem A50 situacija biti znatno bolja.
 
Hvala puno na "opravljanju" [emoji23]. Imam Huawei P10 Lite koji već duže vreme muči muku sa baterijom koja i nakon što je zamenjena ne prebacuje 4h SoTa. Nadam se da će ukoliko uzmem A50 situacija biti znatno bolja.
Biće ti samo duplo bolje [emoji6]

Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
Deezer + Dolby Atmos + AKG = pucaju bubne opne

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Sto se stakla tice, ima opcija u meniju da se pojaca osetljivost ekrana na dodir kada je na njemu folija ili staklo ;)

Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk
 
Samo da javnem da sam konacno namestio MOFI Black Shell zastitu i da je telefon preporodjen. Bukvalno kao da nema nista na sebi (sem sto je crne boje). Odlicna MOFI zastita i za svaku preporuku!

Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk
 
Samo da javnem da sam konacno namestio MOFI Black Shell zastitu i da je telefon preporodjen. Bukvalno kao da nema nista na sebi (sem sto je crne boje). Odlicna MOFI zastita i za svaku preporuku!

Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk

moze slika uzivo da vidimo
 
Nemam čime da ufotkam to jer žena ima redmi 4 a sin redmi note 4x i kamerice su nikakve ali pokušaću da dočaram atmosferu :d
 
Upravo mi se apdejtovao fon na Aprilililiiiliii apdeeejt ;)
Utisci malo kasnijeee...

Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk
 
Evo utisaka:
- "Ista ploča ali druga strana, udružena zavera Cije-Vatikana..." :d (što reče Rambo Amadeus)

P.S. FP radi za žlaku brže, kamericu nisam ni gledao, ostalo je na prvi pogled isto...
 
Buraz ti se ovde izgleda sam sa sobom grudvaš :)

Послато са MI 9 уз помоћ Тапатока
 
ma da samo pisi , jasam zagrejan delije ok , kako radi always,notification, sta moze dase podesi
 
Ne znam, tokom testiranja jedino što me je razočaralo je wide kamera i konfuzan ui od samsunga, wide kamera prosto daje loše rezultate u uslovima slabijeg osvetljenja dok ui wow, izmenjen je podosta i treba vremena da se čovek snadje nakon stock android one.. Ne znam kakva je situacija nakon poslednjeg update što se tiče kamere..
 
Jel samo moj utisak ili je kamera za te pare *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* i amoled nije ni blizo s serije?
Koristio ga ~sat vremena.
 
S serija 1000e, A50 350. Baš čudno što ima razlike.
 
Nije problem sto je ima vec kolika je...
 
A70 je samo sa SD procesorom? To će da bude uz amoled i ogromnu bateriju rekordna autonomija.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Uzeo zeni A50 ovih dana, za sad samo reci hvale sa obe strane. Ne vidim da joj mnogo fali nesto sa mog note 8, stvarno super radi.
 
04d52d83396dae8ed6533b5b590ca78f.jpg

Što je lepa thema, koja je to?
 
Nazad
Vrh Dno