Šta je novo?

Samsung Galaxy A50

Za sad Samsung salje redovna mesecna azuriranja, sto je za pohvalu, barem za SM 505FN CSC:SEE . Firmware za Indijski 505F stize malo kasnije, ali sve je to i dalje na vreme.
Meni je za oktobar sigurnosna zakrpa stigla krajem septembra.
Kod Huawei p30 evo oktobar, a tek treba da dobijem septembarsku zakrpu, znaci podrska blagi uzas. Al to nema veze sa googlom, od vajkada je tako bilo.
Tako da sam sa podrskom Samsunga za OneUI prezadovoljan.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Za sad Samsung salje redovna mesecna azuriranja, sto je za pohvalu, barem za SM 505FN CSC:SEE . Firmware za Indijski 505F stize malo kasnije, ali sve je to i dalje na vreme.
Meni je za oktobar sigurnosna zakrpa stigla krajem septembra.
Kod Huawei p30 evo oktobar, a tek treba da dobijem septembarsku zakrpu, znaci podrska blagi uzas. Al to nema veze sa googlom, od vajkada je tako bilo.
Tako da sam sa podrskom Samsunga za OneUI prezadovoljan.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

ako ičemu skidam kapu samsungu, onda je to kako su ispeglali svoj "one ui".

ja imam a71, supruga a50 i na njenom jednako fluidno i bez ikakvih problema radi kao i na mom, znači perfekcija od optimizacije.

xiaomi treba tu dosta da se uči kako se optimizuje vlastiti interfejs.
 
Stigao novembarski security patch, a jos uvek oktobar. Respect [emoji108]Screenshot_20201031-120423_Software update.jpg

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Да ли је неко добио RCS, за смс?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Samsung’s One UI 3.0/Android 11 update roadmap

December 2020

Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Plus

Samsung Galaxy S20

January 2021

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy S10 Plus

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 Lite

Samsung Galaxy Z Fold 2

Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20

February 2021

Samsung Galaxy Fold

March 2021

Samsung Galaxy Tab S7

Samsung Galaxy Note 10 Lite

Samsung Galaxy A51

Samsung Galaxy M31

Samsung Galaxy M30S

Samsung Galaxy M21

April 2021

Samsung Galaxy A50

Samsung Galaxy M51

May 2021

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Samsung Galaxy A80

Samsung Galaxy A71

Samsung Galaxy A70

Samsung Galaxy A31

Samsung Galaxy A21S

June 2021

Samsung Galaxy Tab A

Samsung Galaxy A11

Samsung Galaxy A01

Samsung Galaxy A01 Core

Samsung Galaxy M11

July 2021

Samsung Galaxy Tab S5e

Samsung Galaxy A30

August 2021

Samsung Galaxy Tab Active Pro

Samsung Galaxy A 10.1

Samsung Galaxy A30S

Samsung Galaxy A20S

Samsung Galaxy A20

Samsung Galaxy A10S

Samsung Galaxy A10

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
moja tetka ga koristi od jula prosle godine..
i večeras kad je zavrsila razgovor blokira telefon,restratuje se i stoji stuck-ovan na samsung a50.
ja mu obrisao keš, fabrički reaetovao ali isti djavo...sutra ga nosi u Mts jer je u garanciji,mrzim Samsung :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
moja tetka ga koristi od jula prosle godine..
i večeras kad je zavrsila razgovor blokira telefon,restratuje se i stoji stuck-ovan na samsung a50.
ja mu obrisao keš, fabrički reaetovao ali isti djavo...sutra ga nosi u Mts jer je u garanciji,mrzim Samsung :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
I ja mrzim Zaomi.

Послато са SM-A530F помоћу Тапатока
 
Sta mislite o a51 5g, trenutno je dosta povoljan na kp: 270e. Da li je exynos 980 ok varijanta? Vidim da je brzi od obicnog a51, u rangu sd765g, plus aluminijumski ram.
 
Pre par dana zena dobi update od nekih 1.1 gb, ja se ponadao...kad ono ostade 10-ka. Sta to moze biti, tel je za azijsko trziste 6/128 gb ??
 
Gledamo da uzmemo par telefona za firmu, A50 i 51 imamo, i sad vidim A51 5G od 8GB ide po skoro istoj ceni kao A51 u "neovlašćenoj" prodaji...
Mislim telefon sa dosta boljim Exynossom... U čemu je fora?
 
Mislim da je razlike izmedju A50 i A51 i nema. Izbacili su novi model-A51 da bi ga bilo na trzistu ali u specifikacijama i nema razlike-vredne paznje.
 
Mislim da cu da sacekam A52 pa da menjam, mislim da je dovoljan napredak a bice skoro 2 god ovom, tada.
 
Jutros zeni tel pobrljavio. Nema opciju za zvuk na tel, ni da pojaca, samo vibro i mute. Kao softverski da se izgubilo. To je primetila kad je zvala, jel malo ona ne cuje pa nju ne cuju. Jedino sto sam uradio za vikend je da sam ga vratio na fabr. i ponovo instal-da se malo procisti. Posle 2 rebuta sve proradilo. Tel je za azijsko trz.6/128 i 1 god je normalno radio. Misljenja ??
 
Danas mi stigla bezbedonosna zakrpa za mart, a nakon update te zakrpe, ponovo nadogradnja na Android 11.
 
Masala. nadam se da se dobija opcija duplog tapa za paljenje/gasenje ekrana/tel, ima na S20fe
 
Evo i meni stiglo....Vidim da kod Samsunga je novi update oko 1.4 gb a na nekadasnjem Huaweju mi je bio oko 3 gb
 
Evo i meni stiglo....Vidim da kod Samsunga je novi update oko 1.4 gb a na nekadasnjem Huaweju mi je bio oko 3 gb
Sad je i na Huawei oko 1,8gb na P30. Svaka cast Samsungu sto ne zaboravlja starije modele. Android 11 nije sala, dobar je. Mislim da je Samsung jos uvek No1 sto se tice i mesecnih azuriranja, a i ovih pri prelasku sa android 10 na 11.
 
Ja sam menjao H nova 5t za s20fe, jer upravo taj update na H nije full A11, vec samo novi Emui baziran na njemu. Imam mi kolega P30...a ja se razmisljam da ovaj /a50/ star preko god-sto je kod zene-menjam za a52...Ovaj jos radi, samo idemo dalje-istim tempom.
 
Nisam izdrzao da sacekam Ota pa flesnuh sa Odin poljsku verziju android 11 OneUi 3.1. Zanimljivo da mi ostao moj csc kao SEE.....dok je za Poljake csc XEO......
 

Prilozi

  • Screenshot_20210331-185001_Settings.jpg
    Screenshot_20210331-185001_Settings.jpg
    76.9 KB · Pregleda: 10
  • Screenshot_20210331-184958_Settings.jpg
    Screenshot_20210331-184958_Settings.jpg
    71.7 KB · Pregleda: 10
Nazad
Vrh Dno