Šta je novo?

Samsung Galaxy A50

Sta mu fali ?
Za te pare trenutno ne vidim bolji izbor (F1 je skuplji, brzi, ali tehnicki losiji).
Cim se pojavi Mi 9 SE za istu kintu, onda je to OK ali Samung ima odlican softver (bolji od Xiaomi) te i to treba ceniti...

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo videa da pogledate kako ubrzati FP na A50.
na A50.
Ja probao kod sebe, a odgovor tek vecčeras posle posla.
 
Poslednja izmena:
Sto vise modela telefona gledam, to vise ne znam sta da kupim. :D A50 i Poco me isto izadje, 40e vise je armored edition za Poco, video sam A50 u izlogu i lepo izgleda na oko, trenutno imam Honor 5x tako da sta god da uzmem, bice ogroman upgrade.
 
Sačekaj Mi 9 SE.

Ništa se nije promenilo što se FPa tiče :(

Ima jedna fora oko FPa. Ako ga koristite par puta uzastopno, otvara iz 1ve (kao da negde baferuje podatke o prstu koji ga otvara :d). Čim prođe nekoliko minuta između 2 otvaranja, krene da se muči. Ne znam kako da definišem to, ali mislim da je propblem softverske prirode a ne hardverske...
 
Jel to znak da ce i A50 na dobos i da tragas dalje?
Meni bi A50 u kucistu od A40 bio dobitna kombinacija, manje dimenzije, klasican FP senzor(a ionako ga ne koristim) ali kod A40 u kamere i osetno losiji.
 
Poslednja izmena:
Vec je na dobosu :d ali iskljucivo zarad probe mi 9 se. Sto se samog A50 tice, samo reci pohvale i da imam dovoljno para da si priustim ovaj se, a50ticu ne bih prodao nikako!

To sto si rekao, a50 hardver u kuciste a40, tu se u potpunosti slazem sa tobom i bila bi to extra dobitna kombinacija a narocito zbog FP senzora.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Uzeh A50 ženi.
Mogu vam reći da je ekran na A50 brutalan,bolji dosta nego na mom Pocophone F1.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Gledao baš danas isti u prodavnici, skroz dobar telefon. Eventualno da je malo manji, ali za te novce mislim da je pun pogodak

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kako za žensko? Pa i meni je naj bitnije da ima dobar ekran jer od celog telefona samo u njega i gledam :) a ekran na A50 je zaista odličan.
Isto tako kvalitetan SAmoled ekran imao je i OPPO kog sam imao u nekom ranijem filmu :d i da, zvuk zvona je odličan kao i na tom OPPOu. Kao da ste pustili mini/maxi liniju. Gromko i jasno zvoni sa normalnom bojom svih tonova đto mi je takođe bitno kod telefona.
 
Sta imas od zderaca baterije? Koliko ti traje baterija?
 
Mogu vam reći da je telefončić zver.
Ekran brutalan,Baterija joj traje 2 do 3 dana.
Što se tiče brzine Pocophone je brži,ne sad duplo,ali primetno je brži.
Kamera me je iznenadila odlična je,najbolja u toj klasi.
Samsung posle mnogo godina odradio odličan posao u srednjoj klasu.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni baterija sa twitom, faceom razgovorima i sms izgura 2 relativna dana sto ce reci dans ujutro skinem sa punjaca a sutra uvece na isti... Moglo bi i prekosutra oko podne na punjac ali obzirom da tada, uvek, radim onda ga ovako punim. Proces koji mi je "zaglavljen" u pozadini radi i prilikom reboota i to je to.


Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Evo FP procedure koja radi provereno a koja otkljucava fon u delicu sec.
Odraditi 2 zeljena prsta svaki ponaosob a treci otisak odraditi kombinacijom oba prsta kao na videu koji sam okacio. To su ukupno 3 FP otiska i otkljucavanje FPom radi kao zmaj. Provereno.
Jedna opaska/zapazanje: mislim da prst koji poslednji dopuni senzor do 100% a treci put, vodi po broju uspesnih otkljucavanja...
Neka me neko demantuje ako je moguce da bih bio siguran da li gresim ili je tacno.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Kakav je što se tiče jačine zvona i kvalitet tona u slušalici, ima li bunarenja?
 
Kvalitet zvona je fenomenalan a za slusalice ne znam :(

Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk
 
Mogu vam reći da je telefončić zver.
Ekran brutalan,Baterija joj traje 2 do 3 dana.
Što se tiče brzine Pocophone je brži,ne sad duplo,ali primetno je brži.
Kamera me je iznenadila odlična je,najbolja u toj klasi.
Samsung posle mnogo godina odradio odličan posao u srednjoj klasu.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Kakva je kamera u poredjenju sa stock Miui kamerom na Poco?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kvalitet zvona je fenomenalan a za slusalice ne znam :(

Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk

Ne mislim na dodatne slušalice, veća na samu slušalicu telefona, kako se čuje, ima li nekog iskrivljenja, šumova, da te ne slušaju drugi oko tebe dok razgovaraš.....
 
Ma jok. To funkcionise perfektno. Nema distorzije niti sumova. Super je. Cak mi kaze drugar da me cuje perfektno dok pricamo, kao da sam pored njega... i da me je na Mi A1 cuo mutno (fon pre a50)

Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk
 
Evo FP procedure koja radi provereno a koja otkljucava fon u delicu sec.
Odraditi 2 zeljena prsta svaki ponaosob a treci otisak odraditi kombinacijom oba prsta kao na videu koji sam okacio. To su ukupno 3 FP otiska i otkljucavanje FPom radi kao zmaj. Provereno.
Jedna opaska/zapazanje: mislim da prst koji poslednji dopuni senzor do 100% a treci put, vodi po broju uspesnih otkljucavanja...
Neka me neko demantuje ako je moguce da bih bio siguran da li gresim ili je tacno.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Ovu proceduru raditi jedva, koliko je moguce, dodirujuci ekran! (Isto ga tako i otkljucavati, bez preteranog pritiska)

Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk
 
Vidim po oglasima ljudi prodaju 4/128gb za 240e, nove sa dve godine garancije operatera. S`obzirom da telefon nudi amoled ekran i ostalo manje-vise na istom/slicnom nivou kao rn7 koji je sa "garancijom" od 12 meseci 205-210e za 4/64 model, ovaj a50 realno kod nas ako se uzima sa oglasa ispade najbolji deal u klasi do 250e.

Drugar uzima jedan sledece nedelje, pa cemo videti za utiske.
 
Au ala je pala cena. Moraću da revidiram svoju...
FP je definitivno, za sada, jedna obična kaka dok ga nekako, i ako je ikako moguće, ne ispeglaju..
Toliko o FPu.
Ostalo je odlično. FR radi za sve pare (bukvalno).

Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk
 
Vidim po oglasima ljudi prodaju 4/128gb za 240e, nove sa dve godine garancije operatera. S`obzirom da telefon nudi amoled ekran i ostalo manje-vise na istom/slicnom nivou kao rn7 koji je sa "garancijom" od 12 meseci 205-210e za 4/64 model, ovaj a50 realno kod nas ako se uzima sa oglasa ispade najbolji deal u klasi do 250e.

Drugar uzima jedan sledece nedelje, pa cemo videti za utiske.

Ajd pa javi utiske
 
Au ala je pala cena. Moraću da revidiram svoju...
FP je definitivno, za sada, jedna obična kaka dok ga nekako, i ako je ikako moguće, ne ispeglaju..
Toliko o FPu.
Ostalo je odlično. FR radi za sve pare (bukvalno).

Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk
I ja sam se juče ponovio sa ovim modelom telefona. FP je stvarno đubre neviđeno. Sve ostalo je dobro, barem prvi utisci su odlični. Šta je FR (možda je glupo pitanje, izvinjavam se ali ne kontam).?
Edit : face recognition, skapirao tupko
Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
FP katastrofa,ženi uspe da gaaktivira iz svakog 4-5 puta.

Sve ostalo odlično.

Samsung je odradio odličnu stvar sa A50,nije precenjen ko A70 i A80,ne nedostaje mu perfomansi ko A40.

Prvi put da Samsung ima telefon koji može da pruži odnos kvalitet/novac ko Xaomi telefoni.

Samsung me prijatno iznenadio i oduševio sa ovim telefonom.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Onada će A60 biti pun pogodak. [emoji16] Ako cenovno budu slični, a FP pozadi.

Послато са HTC U12 life уз помоћ Тапатока
 
Trebalo bi da cenovno budu jako slični. Mada je A60 u par detalja tehnički inferiorniji ali ništa značajno. Biće to jako dobar fon sa SD čipsetom (mada su za sada samo glasine u pitanju a bez preciznih tehničkih detalja)...

Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk
 
Ovaj A60 ako bude sa ovakvom najavljenom cenom kod nas na oglasima, dakle fonovi od operatera (najavljena navodno 270-280e), ja stvarno ne vidim nijedan fon u najavi koji bi mu mogao biti konkurent. Jedino da cena mi 9se naglo padne.
 
Žale se nešto na kameru, čini mi se da se? Ili ne?
 
Na čiju kameru more? Na SE ili na A50?
A60 me može koštati više od A50 jer je za žlaku lošiji ali ko zna...

Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno