Šta je novo?

Samsung Galaxy A50

Probleme sa baterijom možete da rešite brisanjem keša iz rikaverija i brisanjem podataka i ažuriranja plej servisa (usluga). Provereno radi na ovom modelu.
za kes znam i brisem ga. a sta sa app, da obrisem pa ponovi instal ? Naravno da ih uvek redovno update
 
za kes znam i brisem ga. a sta sa app, da obrisem pa ponovi instal ? Naravno da ih uvek redovno update
Nađeš aplikaciju Google Play Services (Google Play Usluge na srpskom) i ideš na obriši podatke, pa onda ideš na deinstaliraj dopune (uninstall updates). Kod mene rešilo problem posle oba ažuriranja.
 
azuriranje.jpg
Telefon sa mts mreze kartica telenor pripejd, ovaj nocni mod je ehtra, baterija isto mozda i bolja
 
Poslednja izmena:
moze li mali tutorijal gde da nadjem tragac, i kako to ide na engleskom. obrisao sam apdejt plej servis za AR
 
Miki Haki...nasao zavrsio.kod mene je device admin app. Da ostane to tako ? Mislim da je sada bat ok, posle 4 h igo navigacije bat na 51%.
 
desava mi se da se zakljucan ekran rotira. Kako da to promenim ?
 
Spusti status bar, klikni na auto rotate (na slova, ne na ikonu), skroluj na dole i odčekiraj Lock screen i potvrdi.
0b1314b4e9ccb7d0e866e0e6fe4e6569.jpg


Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Spusti status bar, klikni na auto rotate (na slova, ne na ikonu), skroluj na dole i odčekiraj Lock screen i potvrdi.
0b1314b4e9ccb7d0e866e0e6fe4e6569.jpg


Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Nasao. Hvala, i bilo mi je sve na off. Ali mi se desavalo u dzepu da se nesto ispritiska i kada mi zvoni tel prvo moram na back strelicu da ponistim sta pise da bih dosao do ekrana na kome je aktivan poziv.
 
Poslednja izmena:
Koliko vi ovde razradjujete temu svaka čast...Uzeo sam ovaj tel sredinom prošlog meseca, i slučajno naleteh na ovu temu. Vidim stalno se spomimju neki apdejti koji poboljšavju rad telefona ali kod mn nema nikakvog apdejta, već kad odem na proveru mi se pojavi ovo.... 20190812_223259.jpg
Da li ću ikada i ako hoću, kada dobiti poslednji update?
 
Ako sve radi samo teraj i ne misli, drugi su placeni za to....Gde si/kako uzeo tel, provajder ili prodavnica ?
 
Ma radi sve ok, da kažemo da sam 9/10 zadovoljan, jedino mme nervira otisak koji je donekle jedva upotrebljiv i baterija koja mi se čini da ponekad ume da brzo presušava. Tel sam uzeo u Telenor inače.
 
Stiglo i drugo azuriranje dali prihvatiti, kamera ok baterija ok,E WIFI je katastrofa, da prihvatim pa sta bude najvise zbog Wifi-a
prvi jul-ski
azuriranje.jpg
drugi jul-ski
azuriranje 2.jpgazuriranje 2-1.jpg
 
Instalirao julski. Nakon instalacije telefon izbacio poruku "ažuriranje softvera nije uspelo, posetite Samsung servisni centar". U informacijama o softveru vidi se da je ažuriranje najnormalnije instalirano (sve je na julskim verzijama, sem kernela koji je za avgust čak) i telefon radi najnormalnije moguće. Ali sad se brinem da li će stizati ažuriranja nakon ovoga, i ako ne, šta činiti? Malo čačkanja po Googleu me je dovelo do par ljudi sa istim problemom koji tvrde da su kasnije ipak najnormalnije dobili sledeća ažuriranja.
 
Kako kome, ja sam dobio i ovaj zadnji apdejt.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Koje modele imate vi sa updejtima. Ja imam A505FN i za sada ni traga od updejta. Ne verujem da je do Telenora...

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Koje modele imate vi sa updejtima. Ja imam A505FN i za sada ni traga od updejta. Ne verujem da je do Telenora...

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Vidi za koje tržište je. Moj A70 je SEE.
Onda odeš na sajt Sammobile i vidiš da li je izašao apdejt.
 
Moj je MSR. To je Telenor ako se ne varam. SEE su ostali.
 
Nazad
Vrh Dno