Šta je novo?

Samsung Galaxy A50

Odradio sam i ja wipe cache, a super slowmo je u 720p mislio sam da ce biti 480 i dal' traje jednu sekundu klip.. bukvalno ne vidim sta moze da se snimi sa ovim, kako kreneš da snimis za sekund prekida i to je to..

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
vi od juče na androidu pa postavljate takva rookie pitanja vezano za wipe cache?
 
Прекјуче се будим попишан. Ћеркица се прехладила, а тек скинула пелене и ето ти. Попишан и телефон. Обавештења да детектује влагу и да се прегрева, па се угаси за десетак минута. Очистио и осушио хладним феном колико сам могао. Однео у Теленор. Видећемо колико ће да ме кошта или ће неким чудом да ми признају гаранцију. Знам да је шанса равна нули, али нећу да се не надам.
Ко са троје деце спава и фигуративно се попишан буди :d
 
Ai brate, pa gde i telefon u krevet stavi pored bebe? Zrači to čudo, drži to dalje od dece bar dok su tako mali.
Aj držimo ti fige da ti prihvate reklamaciju.
 
Nekad smo vadili bateriju i ubacivali u čašu sa 96% alkohola, koji prilikom isparavanja izvuče i vodu. E sad je problem što se baterije ne mogu izvaditi, a da se ne rastavi telefon. Trebao si ga staviti u vrećicu sa rižom da odstoji 24 časa, jer riža povlači vlagu. Da sam na tvom mjestu, rastavio bi ga, izvadio bateriju i ubacio u čašu sa alkoholom, jer ti telefon nije poliven slatkom vodom, nego je došao u kontakt sa mokraćom, a onda nagriza.... Na kraju, otidji u servis i pitaj ih za mišljenje...
 
Ja sam svoj mobitel bukvalno ubacio u vodu, znaci okupan skroz, sreca slatka voda je bila i odmah sam ga isključio

4-5 dana ga susio u kombinaciji riza, zrak (sreca ljeto), auto (ionako mi se ugrije pred kucom pa da iskoristim :D)

Kad sam ga upalio nakon 4-5 dana sve ok, cak i baterije dosta imao konto sam da ce ona ako nista isprazniti se, ali nije :D

Sto je najgore citao po internetu i bio siguran nista od njega koliko su vecinom pesimiaticni komentari i clanci, ali bukvalno nikakvih posljedica :D
 
Što se tičeb tehnike i vode, iz ličnog iskustva mogu da kažem da je bitno samo da se uredjaj isključi momentalno i ostavi da se dobro osuši i radiće sigurno. Ja sam 2014 preživeo poplavu i svi uredjaji koji su se normalnim putem osušili i danas rade bez posledica. Televizor radi bolje nego pre poplave. ,) Bio sam skeptik i deo tehnike sam dao skupljačima otpada, nisam mogao da verujem da to može da radi, a ispostavilo se da radi bez problema. Nikada neću prežaliti gramofon i ploče, imao sam baš lepu kolekciju ploča iz 80ih i sve sam dao jer nisam mogao da ih gledam onako umrljane! :wall:
 
Da li neko mozda zna, u cemu je fora da se A50 ledja presijavaju, a na mom koji je pre par dana kupljen (u radnji), boja je obicna, plava?
 
Plava nema efekat duginih boja kao crni odnosno beli.
 
Признао ми Теленор гаранцију! Послали СМС да ме чека телефон у продавници. Покупићу га у повратку са одмора.
 
Dali ovo cudo ima dva mikrofona.sa druge strane cujese svaki sum razgovor .dali ima neko podesavanje ili je to tako

Poslato sa KOB-W09 pomoću Tapatoka
 
Признао ми Теленор гаранцију! Послали СМС да ме чека телефон у продавници. Покупићу га у повратку са одмора.
Za nauk sad sto nisi morao da istreses 200+ eura za popravku, dalje od dece telefon. Odnesi obavezno čokoladu tamo u Telenor, ali ništa ne govori.
 
Претпостављам да је вожња аутопутем са телефоном кроз прозор одрадила своје да не нађу влагу. А за телефон у кревету, *mjau**mjau**mjau*, десе се и горе ствари када више од две године не спојиш два дана са више од пар сати сна. Ово рачунам у родитељски стаж и незгоде којих је већ било, а тек ће да их буде кад сви гремлини добију ноге.
За чоколаду се слажем, након што преузмем телефон :)
 
Иначе, нисам од оних што деци дају телефоне, купују таблете и слично. Главне занимације су им лопта, двориште, пас и мачка, бицикл, шума крај куће...
За технику има времена.
 
Vip je dobio pre 3-4 dana. Ali imam utisak da brže troši bateriju sa updatom

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
@Vlajković i to i sreca da tecnost nije zavrsila na jednom od onih detektora vlage koji promene boju kada dodju u kontakt sa tecnoscu verovatno :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
i ja bih rekao da brze ide bat posle updatea, ali mozda nisam bas merodavan posto ovih dana setam po planini gde slabo ima signala a i neta, pa je mozda i to razlog....javljam za par dana kada stigne u civilizaciju....
 
Sad videh i na drugim forumima ljudi se zale na bat, bice da je julski update u pitanu. video sam da se zale i na kvalitet 4g, sto sam i ja iskusio pa opleo po provajderu. A oni mucenici mi na drugu zalbu odgovorili da ne znaju kada ce poboljsati signal,jer mi se to desavalo samo kuci...
 
Ja koristim kao drugi telefon, razocaran jer nema mikrofon za buku
Screenshot_20190808-092035_Settings.jpg
 
Ово значи да ко још увек има мајску закрпу не инсталира ову јулску, ако нам је до батерије...
 
Probleme sa baterijom možete da rešite brisanjem keša iz rikaverija i brisanjem podataka i ažuriranja plej servisa (usluga). Provereno radi na ovom modelu.
 
Nisam siguran da li je ovo do Samsunga ili do Telenora. VIP je dobio update. MTS isto ako se ne varam.
 
Moj je iz Telenora, dobila apdejt još kad

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
U cemu je fora onda? Ja takodje imam SM-A505FN verziju medjutim nema update-a. I na onom sajtu gde mozes da skines firmware, za Telenor nema nov update, za ostale ima za Srbiju.
 
Nazad
Vrh Dno